(FOTO) IMA LI ŠTA GLUPLJE OD CNN?! SRBIJA SE GRANIČI SA UKRAJINOM - OD NAS JE VEĆA SAMO RUSIJA! Ovako nešto mogu da urade samo idioti...
Podeli vest
Novinari Si-En-Ena napravili su pometnju na društvenim mrežama. Jedna od najvećih medijskih kuća napravila je skandal zbog čega su postali meta ismevanja na internetu.
Situacija u Ukrajini prati se iz časa u čas, a mediji se utrkuju ko će što brže i što bolje da plasira vest. Ipak, to nije opravdanje za CNN koji je sebi dozvolio stravičan gaf, zbog kojeg sada "gore" društvene mreže, prenosi B92.
Predsednik Demokratske partije Srba u Makedoniji i poslanik u makedonskom Sobranju Ivan Stoilković odgovarao je na pitanja popularnog makedonskog portala lokalno.mk
09.03.2022
21:10
Naime, neko je u toj medijskoj kući pomešao Mađarsku i Srbiju, te su emitovali mapu na kojoj je prikazano kako se naša zemlja graniči sa Ukrajinom.
Nakon što je fotografija završila na društvenim mrežama, krenuli su da se ređaju komentari.
- Pa to su Amerikanci... Šta ste očekivali - komentarisali su korisnici.
Drugi su se prisećali i ranijih gafova CNN, i kako su Ukrajince nazvali Irancima.
CNN confuses Hungary with Serbia - United States once again demonstrates its "brilliant" knowledge of geography (especially Ukraine).. pic.twitter.com/aOTTB2HrvG
— Geo_monitor (@colonelhomsi) March 16, 2022
- Ma nije ih briga. Ovo je za američku publiku. Da li je ikoga briga? Da li iko zna? Koliko ljudi i primeti ovako nešto - pitao se drugi korisnik.
Najbolji primer za to koliko Ameri pojma nemaju šta se zaista dešava u Ukrajini, ali ih istovremeno mrzi i da nešto nauče, ipak nije CNN, već predsednik SAD Džozef Bajden. On je tokom tradicionalnog obraćanja u američkom Kongresu pobrkao Ukrajinu sa Iranom.
- Putin može opkoliti Kijev, ali nikada neće osvojiti srca i duše iranskog naroda - rekao predsednik SAD.
Ispade da američki predsednik Džo Bajden (79) ne zna sa kim Rusija trenutno ratuje, niti koga Sjedinjene Države u tom ratu podržavaju!
Za Amerikancima ne zaostaju ni Britanci. Tako je britanska ministarka spoljnih poslova šokirala svet kada je Rostov i Voronjež proglasila ukrajinskim gradovima i oblastima.
To je bilo baš zabavno šefu ruske diplomatije Sergeju Lavrovu koji je, saznajemo, na sastanku iza zatvorenih vrata upitao Tras da li priznaje suverenitet Rusije nad oblastima Rostov i Voronjež na jugu zemlje, gde su koncentrisane ruske vojne jedinice.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
To su najmanje laži koje oni plasiraju njihovom retardiranom narodu koga uzgred zabole uvce za sve i svakoga i njima je svetinja dolar, za dolar može sve
A sta vi to napisaste da se "mediji utrkuju ko će što brže i što bolje da plasira vest." Kakva besmislica. Media je utrkuje ko ce brze da laze u vezi sa Ukrainom kao sto su to cinili devedesetih o Balkanu i Srbiji. Lazi su jedino sto zapadna medija plasira, budite 100% uvereni u to. Nista drugo oni ne plasiraju.
Nemačka razmatra povećanje zakupa za vojne baze Sjedinjenih Američkih Država kao odgovor na odluku američkog predsednika Donalda Trampa da uvede carine od 10 odsto na robu iz više evropskih zemalja, piše list Tajms.
O rezultatima pregovora u Majamiju nema nijedne zvanične informacije jer su razgovori sa Sjedinjenim Američkim Državama završeni neuspehom, a ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski to pokušava da prikrije, izjavio je bivši savetnik Pentagona Daglas Makgregor.
Predsednik Demokratske partije Srba u Makedoniji i poslanik u makedonskom Sobranju Ivan Stoilković odgovarao je na pitanja popularnog makedonskog portala lokalno.mk
Ustaški političar Tonino Picula, izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju koji svoju funkciju koristi da na svakom koraku napadne našu zemlju, jednu rezoluciju ipak ne sme da predloži!
Lažna ekološkinja i blokaderka Ljiljana Bralović, poznata po skandaloznim, uvredljivim izjavama na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića, prisustvovala je današnjem sramnom mini-skupu u Čačku, odakle je zapretila članovima i simpatizerima Srpske napredne stranke (SNS).
Blokaderska glumica Mirjana Karanović, osvedočena antisrpkinja, otvoreno je priznala da je priželjkuje pad Aleksandra Vučića, kako bi nova garnitura priznala brutalnu laž - da su Srbi genocidan narod.
Javnost je još ranije saznala da dr Dragan Milić, samoproklamovani niški lokal-patriota i blokader, nije gadljiv na nekretnine na najboljim lokacijama u prestonici, pa je tako za oko pola miliona evra kupio stan sa dve garaže u takozvanom K Distriktu, na Dorćolu, kao i stan na Dunavskom keju, u Zemunu.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
U Rafineriji nafte Pančevo započete su startne aktivnosti koje će omogućiti ponovno uspostavljanje komercijalnog rada proizvodnih postrojenja, dok se prva isporuka derivana iz naše rafinerije očekuje 27. januara.
Danas, na Bogojavljenje, u crkvama se može uzeti oseštana vodica - sveta vodica, ali se mnogi vernici pitaju šta da rade sa onom koja im je ostala od prošle godine. Veroučitelj Aleksandar Đurđević objašnjava da jednu stvar nikako ne smemo da uradimo.
Tradicionalno plivanje za časni krst na Bogojavljenje, 19. januara, održaće se na brojnim lokacijama na jugu Srbije - u Nišu, Pirotu, Prokuplju, Svrljigu...
JKP Gradsko saobraćajno preduzeće "Beograd" saopštilo je da će danas tokom održavanja svečane Litije povodom praznika Bogojavljenja doći do izmene u režimu rada linija tog preduzeća na Čukarici i u Zemunu.
Pripadnici Sektora za vanredne situaciјe Ministarstva unutrašnjih poslova uspešno su lokalizovali požar koјi јe јutros izbio u zgradi Speciјalnog suda u Ustaničkoј ulici, na Voždovcu.
Glumica Iva Ilinčić je tokom svedočenja protiv Miroslava Mike Aleksića za seksualno zlostavljanje u sudnici rekla da joj je nekadašnji učitelj glume tokom časova gurao jezik u usta.
Iako je u trenutku njihovog prvog susreta bio oženjen, sudbina je Žarka Lauševića i Anitu spojila na snimanju filma "Boj na Kosovu", a žena koja mu je osvojila srce bila je već uspešna u Holivudu.
Reditelj i vlasnik škole glume Miroslav Mika Aleksić preminuo je sinoć u Beogradu. Januara 2021. godine, privukao je pažnju javnosti i medija kada ga je glumica Milena Radulović optužila za seksualno uznemiravanje.
Reditelj i vlasnik škole glume Miroslav Mika Aleksić preminuo je sinoć u Beogradu, a njegova supruga Biljana Mašić, profesorka glume na Fakultetu dramskih umetnosti, bila je uz njega do samog kraja.
Pevačica Lepa Brena ispričala je detalje svog susreta sa Baba Vangom, šta joj je čuvena proročica predvidela, ali i zašto je morala da spava na šećeru.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar