TRAMP NAJAVIO PROPAST AMERIKE! "NEĆE NAM OSTATI ZEMLJA!" Šokantne reče bivšeg američkog lidera, velika nacija je bačena na kolena i ponižena, ali najgore tek dolazi (VIDEO)
Podeli vest
Sjedinjene Američke Države su u padu, nevini se ubijaju na ulicama, a aktuelne vlasti uzalud propovedaju moral drugim ljudima i državama, rekao je bivši američki predsednik Donald Tramp na sastanku sa pristalicama u Las Vegasu
- Mi smo nacija u padu. Naša zemlja je bačena na kolena, ponižena pred svetom, oslabljena. Usuđujemo se da drugim ljudima i državama držimo lekcije o njihovim demokratijama, dok su ulice prekrivene krvlju nevinih žrtava zločina, mi držimo lekcije drugima. Neće nam ostati zemlja ako brzo ne zaustavimo ovo rastuće varvarstvo - rekao je Tramp.
Bivši američki predsednik Donald Tramp vodi ispred Džoa Bajdena u potencijalnom revanšu na predsedničkim izborima 2024. godine, pokazala su poslednja istraživanja „Emerson koledža“
02.07.2022
19:11
On je izrazio mišljenje da pre svega zemlju treba učiniti bezbednijom:
- Ako ćemo Ameriku ponovo učiniti velikom, naš prvi zadatak je da ponovo učinimo Ameriku bezbednom.
??The United States is not in a position to lecture other countries on democracy, Trump is convinced. He says that the US nation is in decline, the country is knocked down and on its knees, it is humiliated before the world and weakened. pic.twitter.com/iVPxl2OJuv— ??Jacob??Charite?? (@jaccocharite) July 9, 2022
Tramp je izjavio da je zakon prekršen, a politika prevencije kriminala slaba pod novom administracijom, navodeći kao primer masakr u predgrađu Čikaga 4. jula. Osim toga, granica je lošije zaštićena nego ikad, a droga je preplavila zemlju, naglasio je bivši predsednik.
Prema poslednjim istraživanjima javnog mnjenja, Tramp je popularniji od sadašnjeg predsednika SAD Džoa Bajdena i pobedio bi na izborima da se danas održavaju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
realnost
pre 3 godine
Želim da doživim raspad tog američkog ŠLJAMA. Posle toga mogu odmah da umre,
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je da administracija američkog predsednika Donalda Trampa insistira da se sukob između Rusije i Ukrajine okonča najkasnije do juna, prenosi Fajnenšel tajms.
Bivši američki predsednik Donald Tramp vodi ispred Džoa Bajdena u potencijalnom revanšu na predsedničkim izborima 2024. godine, pokazala su poslednja istraživanja „Emerson koledža“
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) snimila je Nebojšu Bojovića, intimnog prijatelja blokaderskog rektora Vladana Đokića, u jednom poznatnom beogradskom klubu.
Izvršilac pokušaja atentata na general-potpukovnika Vladimira Aleksejeva je Ljubomir Korba, državljanin Rusije, saopštio je Centar za odnose s javnošću Federalne službe bezbednosti.
Ratni veteran Darko Anđelković Raška, borac sa Košara, poslao je poruku onima koji su prekrečili mural 'Kad se vojska na Kosovo vrati' ispred osnovene škole "Učitelj Tasa" u Nišu.
Prijatelj Radojice Lazića Aleksandar Mitrović ima teoriju da član Crvenog tima spušta slušalicu posle pobeda po uzoru na Novaka Đokovića koji je to prvi put uradio 2023. godine na US openu.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Jedan Srbin pronašao je papirić u kome je bio umotan novac sa ispisanim brojem telefona, i umesto da ga uzme sebi, on je uplatio dopunu za koju je iznos bio i namenjen.
Pomahnitali mladić i devojka su u subotu uveče uz pretnju nožem napali vozača autobusa na liniji 47N na Voždovcu i pokušali da mu otmu vozilo puno putnika!
Ospežna policijska akcija sprovodi se u okolini Rume, nakon što su se u tom mestu otmičari Daniela Kajmakoskog, nakon udesa pobegli, a pevača ostavilo u olupini.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Nišu na predlog VJT odredio je pritvor do 30 dana Nišliji Dušku G. (55) zbog teškog ubistva Nišlijke Aleksandre Š. (43), koju je 6. februara u Ulici Babičkih odreda usmrtio hicima iz pištolja.
Kako je svakog dana termin od 20 sati na Prvom programu RTS-a rezervisan za domaći serijski program, publika će od večeras, 8. februara, moći da gleda novu reprizu kultne domaće serije "Selo gori, a baba se češlja", stoji u programskoj šemi.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Mati Kaspi, jedan od najznačajnijih izraelskih kompozitora i kantautora, autor nekih od najvoljenijih pesama u istoriji izraelske muzike, preminuo je u 76. godini nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Izbacivanje šećera nije dijeta već reset tela - za 14 dana glad se smiruje, energija stabilizuje, kilogrami naglo padaju, koža čisti, a potreba za grickanjem nestaje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar