Sirene za vazdušnu opasnost širom Ukrajine, Rusija upozorava: Raste broj stranih plaćenika!
Specijalna vojna operacija Rusije u Ukrajini, 240. dan
21.10.2022
11:43 >> 21:36
Tanjug/AP
Vesti
23.00 Uništena baza kadirovaca: Ukrajinske snage ih gađale, 40 mrtvih, 60 teško ranjenih
Događaj se zbio na levoj obali reke Dnjepar.
Član Oblasnog saveta Hersona Serhij Klan rekao je u intervjuu za ukrajinsku televiziju da su ukrajinske snage uništile bazu tzv. Zaposleni.
Događaj se, kako tvrdi, zbio na levoj obali reke Dnjepar u Hersonskoj oblasti.
22.30 Papa Franja spreman da miri Putina i Zelenskog u Vatikanu
Foto: AP PHOTO
Prethodno je Putin objavio da je Rusija spremna za pregovore o Ukrajini
Papa Franja spreman je da učestvuje u održavanju sastanka predsednika Rusije i Ukrajine Vladimira Putina i Vladimira Zelenskog u Vatikanu u cilju rešavanja sukoba u Ukrajini, saopštio je predsednik Svetske unije staroveraca Leonid Sevastjanov.
- Papa mi je potvrdio da je spreman da bude posrednik, spreman je da ustupi Vatikan kao platformu za pregovore - prvo između Putina i Zelenskog - precizirao je Sevastjanov. Kako je objasnio, sastanak bi mogao da se organizuje u formi okruglog stola.
- Papa je spreman da bude moderator. Predsednici mogu da razgovaraju o temama kao što su, na primer, prekid vatre, neka vrsta razdvajanja trupa, a onda se može razgovarati i o globalnim stvarima - istakao je Sevastjano
Nakon takvog sastanka, dodaje, papa predlaže da se održi konferencija o bezbednosti u Evropi u kojoj bi, pored ukrajinske i ruske strane, učestvovali i predstavnici SAD i evropskih zemalja.
- Svi treba da se dogovore oko nekog novog oblika bezbednosti - pojasnio je Sevastjanov.
On je podsetio da je portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio da Moskva pozdravlja predlog zvaničnog Pariza da se papa Franja i američko rukovodstvo uključe u pregovore o Ukrajini.
22.00 Patrijarh Kiril otkrio da Rusija ima posebnu misiju - da odgodi kraj sveta
On je to izjavio na otvaranju XXIV Svetskog ruskog narodnog sabora
Patrijarh moskovski i cele Rusije Kiril izjavio je da u doba globalizacije i brisanja granica između dobra i zla Rusija ima posebnu misiju - da pomogne čovečanstvu da odgodi apokaliptični kraj.
- Crkva je po svojoj prirodi smetnja globalističkim procesima. Crkva svedoči o vertikalnoj skali vrednosti, o razlikovanju dobra i zla. S tim u vezi ne slabe pokušaji da se iskrivi i razvodni hrišcěansko učenje, da se crkva liši mocěi i glasa - izjavio je patrijarh na otvaranju XXIV Svetskog ruskog narodnog sabora.
21.30 Šestoro ranjenih, uključujući 12-godišnje dete u Melitopolju
Broj ranjenih posle snažne eksplozije u ukrajinskom gradu Melitopolju u Zaporoškoj oblasti je porastao na šest, izjavio je proruski upravnik za unutrašnje poslove grada Andrej Židkov. Među ranjenima je i 12-godišnje dete, prenosi TASS.
Eksplozija se dogodila danas u blizine zgrade holdinga Zamedia. Automobil pun improvizovanog eksploziva je dignut u vazduh...Režim u Kijevu je ponovo preduzeo akcije protiv civila - dodao je Židkov.
Prethodno su ruski mediji objavili da je u eksploziji automobila u blizini zgrade jedne televizijske kuće u Melitopolju povređeno pet osoba, među kojima su zaposleni u TV i građani.
21.00 Eksplozija u Dnjepropetrovskoj oblasti
Ukrajinski mediji javljaju o seriji eksplozija u Dnjepropetrovskoj oblasti, koja se nalazi pod kontrolom Kijeva. Foto: Printscreen/tvzvezda
20.30 MO Velike Britanije: Rusi izgubili 25 odsto flote Ka-52
Rusija jeposlednji helikopter verovatno izgubila zbog „ukrajinskih prenosih sistema protivvazdušne odbrane (MANPADS)", saopštilo je britansko Ministarstvo odbrane.
U ažuriranju obaveštajne službe odbrane, Ministarstvo odbrane je saopštilo da su „od invazije u Ukrajini zabeležena najmanje 23 verifikovana gubitka ruskog jurišnog helikoptera Ka-52 HOKUM".
Postojala su najmanje 23 verifikovana gubitka ruskog jurišnog helikoptera Ka-52 HOKUM u Ukrajini od invazije. Ovo predstavlja preko 25% flote ruskog vazduhoplovstva u upotrebi od 90 Ka-52 i skoro polovinu ukupnih gubitaka ruskih helikoptera u Ukrajini, kaže se u saopoštenju MoD.
20.00 Generalštab VSU: Artiljerijske borbe na celoj liniji fronta
Generalštab Oružanih snaga Ukrajine dao je dnevni izveštaj o akcijama na frontu. Foto: Printskrin video
U saopštenju se navodi da ruske trupe napreduju na Artjomovskom i Avdejevskom pravcu i da Oružane snage RF usmeravaju svoje napore na dostizanje administrativnih granica Donjecke oblasti i zadržavanje okupirane teritorije.
Ruska vojska gađa Oružane snage Ukrajine duž cele linije fronta, obezbeđujući inžinjerijsku opremu za položaje u pojedinim oblastima i obavljajući vazdušno izviđanje.
Ruska vojska je izvela 3 raketna i 11 vazdušnih udara, a izvela je i 25 napada iz MLRS-a. Ruske trupe su izvršile do 55 naleta bespilotnih letelica različitih tipova za izviđanje.
19.30 Voroncov: Upliv SAD u rat u Ukrjaini podstiče sukob NATO-Rusija
Nastavak isporuka oružja Kijevu približava situaciju opasnoj liniji direktnog sukoba između Rusije i NATO-a, izjavio je zamenik direktora Odeljenja za neširenje i kontrolu naoružanja Ministarstva spoljnih poslova Rusije Konstantin Voroncov na sednici Prvog komiteta Generalne skupštine UN.
-Sjedinjene Države povećavaju isporuke oružja Ukrajini, pružaju im obaveštajne podatke, što ne samo da odlaže neprijateljstva i dovodi do novih žrtava, već i približava situaciju opasnoj liniji direktnog vojnog sukoba Rusije i NATO-a, rekao je on.
-Na predlog Vašingtona, vojno-političko rukovodstvo Ukrajine počelo je da govori ne samo o potrebi poraza naše zemlje na bojnom polju, već i o njenom naknadnom rasparčavanju i uništenju. U sadašnjim uslovima nismo mogli da zanemarimo volju stanovnicima Donbasa i oslobođenih teritorija Ukrajine kojima u slučaju povratka kijevskih militanata preti odmazda, dodao je Voroncov
18.20 - Odbijen napad stranih plaćenika
Jedinice Oružanih snaga Rusije zadale su snažan udarac grupi stranih plaćenika iz Kijeva, koji su 24. oktobra pokušali da izvedu napad u području Kremenoj, Luganska Narodna Republika, izjavio je Prvom kanalu pomoćnik ministra unutrašnjih poslova LNR Vitalij Kiseljov.
On je napomenuo da su u protekle dve nedelje grupe plaćenika od 15 do 50 ljudi, bez podrške oklopnih vozila, pokušavale da „opipaju” i probiju liniju odbrane savezničkih snaga.
17.45 - Putin je naložio: Pripremit nacrt zadatka za potrebe SVO
Rad u Koordinacionom savetu za potrebe specijalne vojne operacije traje nedelju dana, nacrti zadataka možda nisu spremni iz objektivnih razloga, ali to mora da se uradi za kratko vreme, rekao je predsednik Rusije Vladimir Putin.
- Rad u ovom formatu, u okviru kojeg smo se okupili, radi se nedelju dana. Ovo je kratak period i naravno, nacrt ciljnog zadatka Koordinacionog saveta možda još nije gotov iz objektivnih razloga. Ali i dalje vas molim da to učinite što je pre moguće - rekao je Putin na sastanku sa vladinim koordinacionim savetom za zadovoljenje potreba trupa.
16.50 - Povređeno i dete u eksploziji auto-bombe u Melitopolju
Šest osoba, među kojima i 12-godišnje dete, povređeno je u eksploziji automobila u blizini jedne televizijske kuće u Melitopolju, rekao je Andrej Židkov, načelnik Uprave unutrašnjih poslova za Melitopolj i Melitopoljsku oblast.
Nepoznate osobe raznele su automobil u utorak u 8.40 u blizini medijskog holdinga "ZaMedia" u Melitopolju, udarni talas na višespratnoj zgradi izneo je prozore i unutrašnja vrata. Uprkos incidentu, TV kanal i radio studio nastavljaju sa radom.
16.22 - Rogozin objavio slike sa prve linije fronta u Ukrajini
Bivši direktor "Roskosmosa" Dmitrij Rogozin objavio je forografije sa prve linije fronta, koju je obišao sa portparolom Narodne milicije DNR Eduardom Basurinom.
Na Rogozinovoj uniformi je zašiveno kodno ime - "Kosmos".
16.10 - Zelenski čestitao Sunaku,dve zemlje nastavljaju partnerstvo
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski čestitao je danas Rišiju Sunaku preuzimanje premijerske dužnosti u Velikoj Britaniji i porucio da je spreman da nastavi s jačanjem strateškog partnerstva dve zemlje.
Zelenski je u poruci na Tviteru naveo da se nada da će Sunak uspešno savladati izazove sa kojima se danas suočava britansko društvo, ali i ceo svet, prenosi Rojters.
U svom prvom govoru nakon imenovanja za premijera Sunak je dva puta pomenuo rusku invaziju na Ukrajinu, navodeći da je Putinov rat u Ukrajini destabilizovao energetska tržišta i lance snabdevanja širom sveta.
15.30 - Štajnmajer proveo sat vremena u Bunkeru
Nemački predsednik Frank-Valter Štajnmajer, koji se nalazi u poseti Ukrajini, proveo je sat vremena u skloništu za bombe u Černigovskoj oblasti, nakon što je objavljena vazdušna uzbuna, prenose lokalni mediji.
14.51 - Ukrajini potrebno 3 milijard mesečno stranog finansiranja u 2023.
Potrebe Ukrajine za spoljnim finansiranjem iznosiće oko 3,0 milijarde dolara mesečno tokom 2023. u najboljem slučaju, ali bi mogle da porastu i do 5,0 milijardi ako rusko bombardovanje postane „još dramatičnije“, izjavila generalna direktorka Mejunarodnog monetarnog fonda (MMF) Kristalina Georgijeva.
MMF radi sa ukrajinskim vlastima kako bi im pomogao u definisanju i sprovođenju makroekonomske politike i onoga što je potrebno da postanu članica Evropske unije, kao na pouzdanim procenama finansijskog gepa, rekla je Georgijeva danas na konferenciji u Berlinu, prenosi Rojters.
Ona je dodala da MMF takođe radi na celovitom programu zajmova Fonda za Ukrajinu.
14.17 - Američki pukovnik: Ukrajina gubi, Rusija će zdrobiti režim Zelenskog!
13.31 - Ruske snage oborile ukrajinski „mig“ u Nikolajevskoj oblast
Operativno-taktička avijacija Vazdušno-kosmičkih snaga Rusije oborila je u Nikolajevskoj oblasti avion MiG-29 Oružanih snaga Ukrajine, saopštio je portparol Ministarstva odbrane Rusije general-potpukovnik Igor Konašenkov.
12.41 - Ministarstvo odbrane Rusije objavilo je video dejstava višecevnog raketnog lansera „Solncepjok“ na položaje ukrajinskih snaga.
Lanser raketama kalibra 220 mm garantovano uništava živu silu protivnika, laka oklopna vozila, naoružanje i komandna mesta, stvarajući tako povoljne uslove za rad jurišnih grupa.
Nakon napada, samohodna jedinica brzo menja položaj i ponovo se puni iz transportno-utovarnog vozila kako bi izvršila nove zadatke.
11.43 - Olaf Šolc osudio najnovije ruske napade
11.23 - Jurij Ignat: Rusija lansirala dronove sa teritorije Belorusije
Ruske snage lansirale su bespilotne letelice kamikaze Šahid sa teritorije Belorusije, izjavio je načelnik službe za odnose s javnošću Vazduhoplovstva Oružanih snaga Ukrajine Jurij Ignat.
On je za Ukrajinsku pravdu rekao da je objavljena vazdušna opasnost za Kijev i region.
Prema rečima Ignata, ruske snage su lansirale 10 bespilotnih letelica.
11.01 - Zarobljena grupa ukrajinskih diverzanata
Na hersonskom frontu zarobljena je ukrajinska obaveštajno-diverzantska grupa, saopštio je predstavnik administracije regiona Kiril Stremousov.
10.25 - Administracija Hersona sigurna u pobedu nad ukrajinskim snagama
Situacija na liniji fronta u Hersonskoj oblasti ostaje nepromenjena, ukrajinske snage nemaju šanse da probiju odbranu, izjavio je zamenik šefa administracije regiona Kiril Stremousov na Telegram kanalu.
„Brze ‘pobede’ u sivoj zoni fronta su završene. Front je stabilan i stalno se ojačava“, dodao je on.
10.21 - Proglašena vazdušna opasnost u Kijevu i Kijevskoj oblasti
9.39 - U celoj Ukrajini ograničena isporuka struje za industriju
Ukrajinska nacionalna energetska kompanija Ukrenergo, saopštila je danas da je ograničila napajanje električnom energijom industrijske potrošače u celoj Ukrajini.
Da bi se stabilizovao rad energetskog sistema, Dispečerski centar Ukrenergo je bio primoran da primeni rasporede za ograničavanje potrošnje električne energije i snage za industrijske potrošače u svim regionima Ukrajine, prenosi Ukrinform.
Agencija podseća da Rusija od 10. oktobra izvodi masovne napade raketama i bespilotnim letelicama kamikazama po civilnoj energetskoj infrastrukturi Ukrajine.
U tim napadima oštećeno je više od 45 energetskih objekata, dodaje Ukrinform.
8.46 - Teroristički napad u Melitopolju
U blizini zgrade zaporoške regionalne televizijske kompanije „ZaTV“ u Melitopolju dogodio se teroristički napad, eksplodirala je improvizovana eksplozivna naprava, saopštio je za Sputnjik član Glavnog saveta administracije Zaporoške oblasti Vladimir Rogov.
08.25 - Svetska banka šalje novu pomoć Kijevu
08.01 - Rusija sprema odbrambene položaje u Hersonu
Ruske snage pripremaju odbrambene položaje na levoj obali Dnjepra u Hersonskoj oblasti, saopštio je jutros Generalštab Oružanih snaga Ukrajine.
U rejonu naselja Gornostajevka, inženjerijske jedinice ruskih snaga miniraju obalu, ostavljajući male prolaze za potencijalno povlačenje svojih trupa sa desne obale, prenosi Interfaks Ukrajina.
Nastavlja se i evakuacija lokalnog stanovništva iz Hersona, dodaje agencija.
07.53 - Savet bezbodnosti danas zaseda zbog "prljave bombe"
07.43 - Nemački predsednik u poseti Kijevu
Nemački predsednik Frank-Valter Štajnmajer doputovao je u nenajavljenu posetu Ukrajini i očekuje se da će se sastati sa ukrajinskim predsednikom Vladimirom Zelenskim.
Ovo je prva poseta Štajnmajera Ukrajini od početka specijalne operacije Rusije.
06.54 - Aktivirana eksplozivna naprava na železničkoj pruzi
Eksplozivna naprava aktivirana je na železničkoj pruzi, između Novozibkova i Zlinkog u Brajnskoj oblasti Rusije, saopštio je gubernator oblasti Aleksandar Bogomaz.
Pruga je oštećena, niko nije povređen.
06.48 - Kirbi: Nećemo pregovarati sa Rusijom bez učešća Kijeva
Komentarišući pismo grupe američkih kongresmena predsedniku Džozefu Bajdenu u kojem se poziva na pregovore sa Rusijom o situaciji u Ukrajini, on je istakao da Bela kuća ceni mišljenje članova Kongresa, ali neće pregovarati sa Rusijom bez učešća predstavnika Kijeva.
Kirbi je dodao da ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski veruje da sada nije vreme za pregovore sa ruskim liderom Vladimirom Putinom.
„Mi poštujemo ovo mišljenje“, rekao je Kirbiji.
06.43 - Dmitrij Rogozin posetio prvu liniju fronta
06.39 - Amerika odbija da šalje trupe u Ukrajinu
SAD i dalje ne nameravaju da šalju svoje trupe u Ukrajinu, stav Vašingtona se nije promenio, saopštio je koordinator za strateške komunikacije Saveta za nacionalnu bezbednost Bele kuće Džon Kirbi.
„Ništa se nije promenilo u vezi sa odlukom vrhovnog komandanta (SAD) Džozefa Bajdena da američke trupe neće učestvovati u sukobu u Ukrajini. To se nije promenilo“, rekao je on.
06.31 - Napad ukrajinskih diverzanata u Hersonu
Ukrajinska diverzantska grupa otvorila je vatru na civilni automobil u Hersonskoj oblasti. Jedna osoba je poginula, a dve su ranjene, saopštilo je Ministarstvo zdravlja regiona.
06.26 - Hapšenje u Ukrajini zbog optužbi za kolaboracionizam
Okružni sud u Kijevu uhapsio je Vjačeslava Boguslajeva, direktora preduzeća "Motor Sič", na dva meseca pod optužbom za kolaboracionizam, objavila je Služba bezbednosti Ukrajine na svom Telegram kanalu.
Vjačeslav Boguslajev je dobitnik ordena heroj Ukrajine i jedna je od najbogatijih ljudi u zemlji. On se sumnjiči za saradnju sa Rusijom.
Kompanija "Motor Sič" je jedan od najvećih proizvođača motora za avionsku tehniku, kao i industrijskih gasnih turbina.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
pre 3 godine
Zbog gluposti i hvalisanja na Tik-toku, na levoj obali Dnjepra, HIMARS projektilima (4 projektila), pogodjena jezgrada koja je sluzila kao baza jednoj jedinici cecenskih boraca ( kadirovaca) , preko 40 mrtvih i 60-ak ranjenih, i to samo sto se nekoliko od njih hvalilo na Tik-toku i snimalo naokolo pa su ukrajinci utvrdili gde se nalaze. Foto Kirila Stremousova sa zarobljenim "ukrajinskim diverzantima" nije autentican, naime to je snimak iz marta meseca na prilazima Harkovu kada je zarobljen skoro kompletan ukrajinski bataljon rezervista!!! U teskim borbama na juznim prilazima Hersonu, ukrajincima je u napadima unisten jedan tenk T-80U, 11 BVP-a (BWP-1, M-80A, M113A3), jedan kamion sa ZU-23/2 PAT i 6 drugih lakih vozila, a ukrajinci su unistili jedan TOS-1 dok je izlazio na vatreni polozaj ( osmotren dronom i unisten artiljerijom) U rejonu Luhanska, ukrajinski napad na odbrambene polozaje ruskih jedinica zavrsio se gubitkom 3 oklopna transportera M113 i 2 laka vozila kao i 20-ak ukrajinskih vojnika
Studenti u blokadi Filozofskog fakulteta u Beogradu oduvali su Srđana Milivojevića, predsednika minorne Demokratske stranke.
27.12.2025
22:51
Takozvani blokaderski plenumi definitivno su stvar prošlosti!
27.12.2025
20:13
Iza naloga "Slomi sim karticu" stoji blokader Aleksandar Pantović iz Kraljeva, otkriva Informer.
27.12.2025
18:28
Predsednik DNP Milan Knežević i jedan od retkih Srba iz Crne Gore koji se bore za srpske nacionalne interese održao je govor i obratio se ostalim poslanicima ali i građanima povodom usvajanja budžeta Crne Gore na sednici Skupštine.
27.12.2025
21:36
U Tbilisiju se večeras održava još jedan protest protiv aktuelne gruzijske vlasti. Demonstranti su se okupili ispred koncertne dvorane na aveniji Melikišvili i krenuli u marš duž avenije Rustaveli ka zgradi parlamenta, noseći gruzijske i zastave Evropske unije i skandirajući antivladine parole.
27.12.2025
20:54
Srpsva pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju Materice - praznik majki, jedan od nekoliko koji predstoje Božiću.
27.12.2025
22:00
Naučnici su otkrili da uobičajeni prehrambeni emulgator menjaju crevni mikrobiom dece već u prvim nedeljama života!
27.12.2025
21:30
U ponudi polovnjaka do 950 evra, gde su kompromisi neizbežni, "folksvagen polo", "opel astra G" i "zastava fiat" nude najbolji odnos cene i kvaliteta.
27.12.2025
19:30
Srđan Nedeljković (1995) iz Kragujevca, nestao je 10. decembra, a poslednji put viđen je u Čačku.
27.12.2025
21:15
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu glavnog јavnog tužioca Osnovnog јavnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsili su D. B. (1972) iz Sremske Kamenice, zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti.
27.12.2025
22:05
Goran Lazor (46) koji je ubijen u Savinom selu kod Vrbasa, navodno se sa osumnjičenima L.N. (20) i L.M.(18), koje je dobro poznavao, posvađao jer su oni u prethodnom periodu maltretirali njegovog sina.
27.12.2025
19:16
Pripadnici Policijske uprave za grad Beograd, UKP, u opsežnoj akciji sprovedenoj u saradnji sa nadležnim tužilaštvima na više lokacija u Beogradu, rasvetlili su krivično delo izazivanje opšte opasnosti, zaplenili veću količinu opojne droge i uhapsili tri osobe osumnjičene za ova krivična dela.
27.12.2025
20:15
Žena (67) izbodena u zgradi na Novom Beogradu prilikom pljačke trenutno nije životno ugrožena. Ubodne rane je zadobila, između ostalog, u glavu i u butnu kost. Takođe, konstatovan joj je pneumotoraks.
27.12.2025
20:09
Monstrumu koji je danas izbo stariju ženu u ulazu zgrade na Novom Beogradu tokom napada polomio se nož.
27.12.2025
18:04
Glumica Iskra Brajović podelila je od istorije sačuvanu novogodišnju fotograviju na kojoj je za ruke drže bivši supružnici, otac i veliki glumac Vojislav Voja Brajović i majka Ljiljana.
27.12.2025
15:48
Glumica Mina Lazarević već neko vreme je u emotivnoj vezi sa glumcem Vladimirom Pošavcem Tušekom ali se malo zna da je on bio u braku sa njihovom koleginicom Jelenom Bosančić sa kojom ima sina.
27.12.2025
15:24
Dok su se prolaznici u Njujorku nadali fotografiji i kratkom susretu, glumac Harison Ford imao je sasvim drugačiji plan, da mirno pređe ulicu i nastavi svojim putem.
27.12.2025
14:06
Ponekad je dovoljan dobar film da te resetuje, pogura i natera da ponovo poveruješ u sebe. Ako ti treba inspiracija, energija ili samo mali podsetnik da je upornost jača od okolnosti, ovo su filmovi koje vredi pogledati.
27.12.2025
13:19
Nova godina se ne dočekuje u tišini, i isto važi za ono što nosite. Ovo je noć u kojoj garderoba govori pre vas, a mi vam donosimo ideje za tri stajlinga sa kojima nema greške.
27.12.2025
21:00
Mnogi imaju običaj da pre jela popiju čašicu ili dve rakije, bilo kod kuće ili u restoranu. Stručnjaci upozoravaju da ne poboljšava apetit, već ga kvari i uzrokuje neprijatan osećaj u stomaku.
27.12.2025
20:20
Ako volite čokoladne kolače koji se tope u ustima, Matilda torta je pravi izbor.
27.12.2025
19:40
Robot usisivači nude veliki komfor i štede vreme, ali uz čišćenje doma često prikupljaju i podatke o prostoru, navikama i rasporedu stanovanja. Kako postaju sve pametniji i povezaniji, korisnici se sve češće pitaju da li je praktičnost vredna potencijalnog rizika po privatnost.
27.12.2025
18:20
Pečenje ribe često je mala kućna drama. Miris se zadrži satima, ukus zna da bude suv, ali zzu na scenu stupa jabuka, sastojak koji deluje nebitno, a u praksi pravi ogromnu razliku.
27.12.2025
17:40
Rijaliti učesnik Anđelo Ranković priznao je da ga je živi blam pojeo zbog rasprave pred kamerama sa bivšom devojkom Anitom Stanojlović.
27.12.2025
20:49
Voditeljka Jovana Jeremić vrelim plesom najavila je specijalno iznenađenje koje priprema za gledaoce svoje emisije.
27.12.2025
20:10
Influenserka Luna Đogani oglasila se nakon užasa koji se danas desio na Novom Beogradu, inače opštini na kojoj i ona živi sa porodicom.
27.12.2025
19:41
Poslednji petak u 2025. godini obeležio je koncert "Kraljica juga 2" koji je Milica Pavlović, održala u dvorani "Čair" pred više od 6.000 ljudi.
27.12.2025
19:17
Starleta Stanija Dobrojević obratila se svojim pratiocima na društvenim mrežama i objasnila sa čim se suočava poslednjih dana.
27.12.2025
19:09
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar