• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs/index

08.03.2023

07:24

ZELENSKI BESAN ZBOG BAHMUTA! Najavljuje KATASTROFALNE posledice po Kijev ako RUSI zauzmu GRAD, u OPASNOSTI CEO DONJECK?!

Tanjug/AP

Vesti

ZELENSKI BESAN ZBOG BAHMUTA! Najavljuje KATASTROFALNE posledice po Kijev ako RUSI zauzmu GRAD, u OPASNOSTI CEO DONJECK?!

Podeli vest

Ukrajinski predsednik je ponovio da ukrajinske obrambene snage u tom gradu "moraju ostati jake".

U intervjuu za CNN, ukrajinski predsednik rekao je da je odluka o tako žestokoj obrani grada taktička, upozorivši da bi trupe Vladimira Putina mogle da krenu dalje prema drugim gradovima u Donjecku.

Zelenski je rekao da razume šta Moskva želi da postigne sa žestokim borbama u opkoljenom gradu.

- Moraju da stave svoju malu zastavu na vrh Bahmuta. To nije pobjeda za njih, to je više u cilju mobilizovanja njihovog društva kako bi stvorili ideju da su oni jako moćna vojska - rekao je. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Pera

pre 2 godine

Ukrajina 1991 bez ijednog ispaljenog metka dobila teritoriju skoro najveću u Evropi, dobila industriju, infrastrukturu, tržište, struju, gorivo i ko zna šta sve još, a onda se umešali amerikanci. Kijev je odmah zabranio ruski jezik, počeo da ubija ruse (državljane Ukrajine), tokom poslednjih osam godina pobio više od 15,000 rusa (državljane Ukrajine). "Zapad" je tokom svih tih godina pripremao Ukrajinu za napad na rusiju i već su za vreme Angele Merkel znali šta će se dogoditi, medjutim ....to su i očekivali. Rusi su odlučili da se brane i rešili da očiste Ukrajinu od gamadi. Prekinuti rat je moguće za 10 sekundi. Sve što Zelenski treba da uradi jeste da podigne obe ruke i kaže: "Predajemo se bezuslovno". Unuci i praunuci SS oficira (sadašnji rukovodioci Evrope) biće doduše razočarani ali će se spasiti milioni nevinih. Budale jedne nevidjene !!!!!!

Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!
Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!

Video snimak čiji je glavni akter propali političar Sergej Trifunović u kom nekadašnji predsednik Pokreta slobodnih građana govori o cenzuri Aleksandre Subotić, smenjene direktorke tajkunskih medija koji posluju unutar “Junajted grupe”, ponovo je postao aktuelan nakon što je obelodanjeno da će nova uprava voditi medije poput N1, Nove, Radara i Danasa.

22.02.2026

11:10

Exatlon

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…

20.02.2026

10:18

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set