Stravični masakr u Moskvi! Informer direktno iz Rusije: Preko 40 mrtvih, napad na "Krokus Siti" bio dugo planiran!
Podeli vest
Više od 40 osoba je ubijeno, a desetine je ranjenih u terorističkom napadu u Moskvi kada je minimum pet maskiranih osoba otvorilo vatru uoči koncerta grupe "Piknik" u tržnom centru i koncertnoj dvorani "Krokus Siti". Naša novinarka Dejana Kljajić izvestila je o stanju direktno iz Moskve.
Kako saznaje naša novinarka Dejana Kljajić koja se trenutno nalazi u Moskvi, trenutno ima 40 preko mrtvih i sve ukazuje na to da je ovo dugo planirano.
U petak je došlo do pucnjave u koncertnoj dvorani Krokus Citi Hall na severozapadu Moskve. Prema preliminarnim informacijama, najmanje 5 maskiranih osoba otvorilo je vatru, ima mrvih i ranjenih.
- Zasad se zna da ima preko 40 mrtvih. Svi se slažu da je ovo bilo dugo planirano i da je pitanje bilo kad će se desiti. Hala se nalazi na izlazu iz Moskve, nije u samom centru - rekla je Kljajić.
Podsećamo, nepoznati napadači upali su u prizemlje "Krokus Sitija" i otvorili vatru iz automatskog oružja. Ono što se navodi jeste da je preko 100 ranjenih dok je oko 40 ubijeno, a čevici kažu da su napadači ušli na glavi ulaz gde su prvo likvidirali čuvare a onda su krenuli redom da pucaju po dvorani.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U petak je došlo do pucnjave u koncertnoj dvorani Krokus Citi Hall na severozapadu Moskve. Prema preliminarnim informacijama, najmanje 5 maskiranih osoba otvorilo je vatru, ima mrvih i ranjenih.
Međunarodne rezerve Rusije dostigle su istorijski maksimum od 826,8 milijardi dolara zaključno sa 30. januarom, saopštila je Centralna banka Rusije, navodeći da je reč o najvišem nivou zabeleženom do sada.
Član Visokog saveta tužilaštva Miroslav Đorđević apelovao je na članove Izborne komisije tog Saveta da u najskorije vreme preduzmu sve što je moguće da se sprovede odluka Ustavnog suda i da se ponove izbori za nove članove Saveta iz reda javnih tužilaca na određenim biračkim mestima.
Plavi tim je u 24. epizodi Exatlona najpre pobedio u borbi za prednost, a zatim to odlično iskoristio i trijumfovao u borbi za eliminaciju ubedljivim rezultatom 8:3.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je na panelu posvećenom energetici, održanom u okviru Svetskog samita vlada u Dubaiju, da su diverzifikacija snabdevanja energentima i razvoj lanaca snabdevanja kritičnim mineralnim sirovinama od presudnog značaja za ekonomski rast i energetsku sigurnost.
Duško G. (56) koji je osumnjičen da je ubio Aleksandru Š. (44) u Nišu, uhapšen je u selu Nozrina kod Aleksinca, a očevidac hapšenja za Informer detaljno opisuje kako je izgledala akcija policije.
Ubistvo i samoubistvo dogodilo se danas u Malom Mihaljevecu u Međumurskoj županiji, a kako navode meštani, komšija je ubio prvog komšiju, a onda sebi oduzeo život automatskim oružjem.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Tatjane A. V. (55), koja je nesavesnim postupanjem kao rukovodica u Kovid bolnici Batajnica prourokovala pogoršanje zdravstvenog stanja pacijentkinje B.M., koja je kasnije preminula.
U nastavku akcije borbe protiv korupcije uhapšen je M. Č. (37) iz Novog Sada zbog sumnje da je izvršio produženo krivično delo zloupotreba položaja odgovornog lica.
Smršao čitavih 90 kilograma, obrijao glavu i pustio sedu bradu, pa mnogi iz prve nisu shvatili da se radi o Džoni Hilu, holivudskom glumcu kog publika poznaje kao debeljuškastog komičara.
Narodnooslobodilačka borba (NOB) i građanski rat unutar Drugog svetskog rata, komunistička revolucija i obračuni posle 1945. nisu samo istorijske teme - one su duboko urezane u srpsku književnost 20. veka.
Ukoliko vam treba ideja za brz, zasitan i ukusan ručak ili večeru, predstavljamo vam fenomenalnu domaću pitu koja je uz hladan jogurt ili kiselo mleko obrok iz snova.
Na londonskoj premijeri filma "Orkanski visovi", Margo Robi je zablistala u upečatljivom izdanju koje je spojilo savremeni dizajn i bogatu filmsku simboliku.
Ispucale pete nisu samo estetski nedostata, a mnoge prirodne namirnice koje već imate u kuhinji mogu značajno poboljšati stanje kože ako se koriste redovno.
Marko Janjušević Janjuš učesnik "Elite 9" oborio je sve rekorde kada su u pitanju intimni odnosi ispred kamera. Za sada je,kako kaže, spavao sa 28 rijaliti učesnica.
Komšije pevačice Milice Todorović iz jednog luksuznog beogradskog naselja oglasile su se povodom skandala u koji su umešani njen partner i njegova supruga.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar