Otkrivena najveća tajna Irana i Izraela! U noći napada Teheran je pozvao Kremlj: Rusi su poruku odmah preneli gde treba!
Podeli vest
Rusija je prenela Izraelu da Iran ne želi eskalaciju, Ruska Federacija očekuje da to ne želi ni Izrael, izjavio je šef ruske diplomatije Sergej Lavrov.
Rusija se nada da je Izrael odgovorio Teheranu na takav način da pokaže da nije zainteresovan za eskalaciju konflikta sa Iranom, izjavio je šef ruske diplomatije Sergej Lavrov.
Gost emisije "Info jutro" na Informer TV bio je Rašid Hasan Pur Baei, ambasador Irana u Srbiji. On je govorio o tekućem sukobu njegove zemlje sa Izraelom, zločinu u Srebrenici, kao i o odnosu Republike Srbije i Islamske Republike Iran.
Udarac Iranu zadat je tako da bi rukovodstvo u Teheranu moglo da ga istoleriše i da se uzdrži od novih rundi eskalacije sa Izraelom, tvrdi jedan od najvećih izraelskih listova Iedioth Ahronoth.
Napad dronova na iransku vojnu lokaciju rano jutros trebalo je da pošalje poruku Teheranu da Tel Aviv može da izvrši udar unutar Irana, izjavio je neimenovani izraelski zvaničnik za Vašington post.
Hipersonične rakete su razbile "gvozdenu kupolu" i pokazale da je Izrael itekako ranjiv, izjavio je novinar "Večernjih novosti" Dragan Vujičić tokom svog gostovanja u "Info jutru" na Informer TV.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Američki predsednik Donald Tramp zaustavio je dalju eskalaciju prema Iranu jer su Rusija i Kina, kroz tehnološku i bezbednosnu podršku Teheranu, neutralisale ključne američke vojne prednosti i učinile direktan raketni udar krajnje rizičnim.
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je danas da je ideja da će Rusija napasi Evropu "glupa", ističući da je nepoznavanje istorije rađa "glupe ideje".
Vojne akcije protiv Irana mogle bi da izazovu haos na Bliskom istoku i dovedu do ozbiljne destabilizacije bezbednosne situacije u čitavom regionu, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Gost emisije "Info jutro" na Informer TV bio je Rašid Hasan Pur Baei, ambasador Irana u Srbiji. On je govorio o tekućem sukobu njegove zemlje sa Izraelom, zločinu u Srebrenici, kao i o odnosu Republike Srbije i Islamske Republike Iran.
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, oglasio se na svom Instagram nalogu, gde je otkrio kako se trenutno oseća ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, koji je hospitalizovan u sredu.
Rat u Ukrajini neće automatski biti završen čak i ako ruska vojska zauzme celu teritoriju Donjecke oblasti, jer sukob ne može biti okončan jednostranom odlukom, izjavio je vojni analitičar Valerij Širjajev.
U tzv. "Krovnoj radnoj grupi za strategiju" beogradskih blokadera izbile su oštre rasprave o motivaciji članova i finansijama. Razlog zbog kojeg mnogi ne dolaze na plenume i radne grupe, brzo je zaključen - nezadovoljstvo zbog neplaćenog rada.
Socijalistička partija Srbija uputila je podršku njenom predsedniku i potpredsedniku Vlade Srbije Ivici Dačiću kojem se naglo pogoršalo zdravstveno stanje.
Evropska unija mora da spreči takozvanog premijera Aljbina Kurtija da 15. marta sprovede potpuno etničko čišćenje preostalih Srba sa Kosova i Metohija!
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Iznad većeg dela zemlje danas će biti pretežno sunčano, u brdsko-planinskim predelima promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, a vetar će biti slab i umeren severni i severoistočni, posle podne i uveče istočni i jugoistočni. Temperature od minus 2 do 14 stepeni.
Prema podacima Agencija za bezbednost saobraćaja, alkohol je i dalje jedan od vodećih uzroka saobraćajnih nezgoda sa smrtnim ishodom u Srbiji, a u proseku je prisutan u svakoj četvrtoj nesreći. Iako su droge ređe evidentirane, njihova upotreba je u porastu, naročito među mlađim vozačima.
Danas oko 15.30 časova, u kružnom toku na Bogosloviji posle konflikta u saobraćaju, došlo je do verbalnog sukoba, a zatim i fizičkog obračuna između D. D. (40) i A. I. (34).
Na graničnom prelazu Gostun, na izlazu iz Srbije, carinici su danas zaustavili automobil "shevrolet" čeških registracionih oznaka u kojem su bili Krzyžovski Lukas (34) i Helanova Miroslava (30), oboje državljani Češke.
U specijalu TV Informer o seriji "Katarina Velika" književnik Ranko Gojković govorio je o Aleksandru Vasiljeviču Suvorovu, čuvenom ruskom vojskovođi i jednom od najznačajnijih generala u istoriji Rusije, posebno poznatom jer nikada nije izgubio bitku tokom svoje vojne karijere.
Prema tržištu predviđanja Polimarketa, glavni favorit da ove godine pobedi u kategoriji za najboljeg glavnog glumca je Timoti Šalame. On je oduševio svetsku publiku ulogom u filmu "Marty Supreme".
Uloga Svetlane koju je u seriji "Selo gori, a baba se češlja" tumačila Suzana Mančić prvobitno je bila ponuđena Snežani Savić, ali je zbog drugih obaveza morala da je odbije.
Rijaliti učesnik Miki Dudić otkrio je nove detalje o bratu Jovanu Pejiću Peji i njegovom problemu s kockom, te je spomenuo i porodični stan koji mu je prepisan.
Pevačica Suzana Jovanović svakog dana očekuje rođenje unučeta, a pevač Dejan Ćirković Ćira je za Informer otkrio da će se beba možda roditi i na godišnjicu smrti Saše Popovića.
Juče je održano prvo polufinalno veče Pesme za Evroviziju, a jedna od učesnica Iva Grujin nasmejala je sve prisutne svojim lapsusom kada nije znala ništa o životu pevačice Dragane Mirković.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar