Američki ratni izveštač iz Donbasa, koji je radio i za Sputnjik, poginuo je u Donjecku, saopštila je glavna urednica medijske grupe „Rusija sevodnja“, čiji je deo Sputnjik, Margarita Simonjan.
Jeremin je izveštavao iz mnogih najvećih sukoba tokom ukrajinskog rata u prethodnih 25 meseci, i gradova u kojima su se mesecima vodile teške borbe, uključujući Mariupolj i Marinku, navodi ruski list.
Kijevski saveznici smanjuju obim vojne podrške, čak i uprkos prevelikoj ponudi nekih vrsta naoružanja u skladištima zapadnih zemalja, napisao je kolumnista češkog lista Lidovki Marek Gudema.
20.04.2024
07:15
Zamenik portparola generalnog sekretara UN Farhan Hak, rekao je danas da UN osuđuju smrt Jeremina, i traže sprovođenje potpune istrage ovog slučaja.
Stalna misija Ruske Federacije saopštila je da će nastaviti da pokreće temu pogibije novinara na platformama UN.
Ukrajina klizi ka katastrofi zbog nedostatka neophodne podrške sa Zapada, nestašice municije, gubitaka na bojnom polju i pada morala ukrajinske vojske, piše kolumnista Politika Džejmi Detmer.
Dodela finansijske pomoći Sjedinjenih Američkih Država neće pomoći Ukrajini, pošto ona gubi ne zbog nedostatka novca, već zbog moći ruske vojske, rekao je američki milijarder Dejvid Saks na društvenoj mreži Iks.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pregovori o rešavanju sukoba u Ukrajini naglo su usporili zbog eskalacije rata između Sjedinjenih Država i Irana, a evropske diplomate upozoravaju da bi takav razvoj događaja mogao imati ozbiljne posledice po Kijev.
Američki predsednik Donald Tramp je tokom sastanka sa nemačkim kancelarom Fridrihom Mercom izjavio da je Rusija jaka strana u sukobu u Ukrajini, piše list „Fajnenšel tajms“, pozivajući se na obaveštene izvore.
Američki predsednik Donald Tramp oštro je kritikovao Vladimira Zelenskog rekavši da je sa njim mnogo teže postići dogovor nego sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom zbog napora da se okonča sukob u Ukrajini.
Američki ratni izveštač iz Donbasa, koji je radio i za Sputnjik, poginuo je u Donjecku, saopštila je glavna urednica medijske grupe „Rusija sevodnja“, čiji je deo Sputnjik, Margarita Simonjan.
Evropske cene gasa skočile za 30 odsto na trogodišnji maksimum nakon što je Iran pokrenuo napade na ključnu energetsku infrastrukturu širom Bliskog istoka.
Ekipa Gledalačko-obaveštajne službe Informera (GOSI) pronašla je jutros rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu. Kako saznajemo, blokaderski rektor krenuo je na tajnu misiju u Berlin.
Ekipa Gledalačko-obaveštajne službe Informera (GOSI) pronašla je jutros rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu. Kako saznajemo, blokaderski rektor krenuo je na tajnu misiju u Berlin.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom, sa kojim je sagledao sve mogućnosti zajedničkog prevazilaženja krize na različitim poljima energetike.
Na inicijativu predsednika Srbije Aleksandra Vučića danas je Vlada Srbije donela zaključak kojim se usvaja mera isplate jednokratne novčane pomoći u iznosu od 300.000 dinara licima koja se nalaze u prištinskim zatvorima i sudskim pritvorima.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Jedan 33-godišnji muškarac uspeo je da preživi čak 48 sati bez pluća, zahvaljujući inovativnom sistemu veštačkih pluća, pre nego što je primio transplantaciju oba plućna krila.
Student Pomorskog fakulteta u Kotoru, mladić (19) iz Bileće koji je pao sa četvrtog sprata sudentskog doma u tom gradu, preminuo je nakon šest dana borbe za život.
U seriji saobraćajnih nesreća u Srbiji život su izgubili mladi, a glavni uzrok je želja za uzbuđenjem, tvrdi za Informer.rs predsednik Strukovnog udruženja sektora bezbednosti Dejan Milutinović.
Dečak ubica Kosta K. u razgovoru sa timom lekara koji su, prema nalogu suda, obavili njegovo veštačenje, rekao je ne može da se seti pravog razloga zašto je počinio masakr.
Nekada najglamuroznija noć u Holivudu postala je sinonim za predvidljivost i dosadu. Nakon još jedne ceremonije koja je razočarala milione, postavlja se pitanje: Da li je prestižna zlatna statua izgubila bitku sa vremenom?
Aneta Mlčakova jedna je od najpoznatijih čeških manekenki i influenserki. Atraktivnu plavušu često porede sa Barbi lutkom, a nestvarnom lepotom je pokorila društvene mreže.
Konzumiranje hrane koja ima puno proteina može dovesti do nakupljanja holesterola i masti u našim arterijama, a stručnjaci otkrivaju koje su to namirnice.
Osim kvalitetne kozmetike i prirodni sastojci mogu biti dragoceni saveznici u nezi kože. Pripremite maske koje hrane kožu i vraćaju joj sjaj od namirnica koje imate u kući.
Dragan Lazić, brat pevača Darka Lazića, tragično je izgubio život u 33. godini u saobraćajnoj nesreći, a sad mu je prijatelj Dejan Nikolić posvetio tetovažu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar