• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Sputnjik

28.06.2024

13:50

Ovo se čekalo - da li je Putin gledao debatu Trampa i Bajdena?! Oglasio se Peskov, spomenuo i alarm - urnebesno!

Reuters

Vesti

Ovo se čekalo - da li je Putin gledao debatu Trampa i Bajdena?! Oglasio se Peskov, spomenuo i alarm - urnebesno!

Podeli vest

Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je da debata aktuelnog i bivšeg predsednika SAD Džozefa Bajdena i Donalda Trampa nije među glavnim pitanjima dnevnog reda ruskog predsednika Vladimira Putina, postoje daleko važnije stvari kojima se on bavi.

- Ne mislim da očekujete da bi predsednik Rusije navio alaram u ranim jutarnjim časovima kako bi pratio debatu u SAD. To nisu događaji koji su na našem dnevnom redu. Imamo mnogo pitanja koja su zaista važna za našu zemlju, to su pitanja kojima se bavi naš predsednik. Debate u SAD ne upadaju u kategoriju glavnih pitanja - istakao je on.

Peskov je rekao da je Kremlj upoznat sa navodima medija o debatama i detaljno će razmotriti sve izjave koje su kandidati dali, međutim, to je unutrašnje pitanje SAD.

Portparol ruskog lidera je takođe rekao i da se Rusija nikada nije mešala u izborni proces SAD, te da neće činiti ni sada, samim tim Moskva neće davati nikakvu ocenu po pitanju debate predsednika Džozefa Bajdena i republikanskog kandidata Donalda Trampa.

- Apsolutno ne nameravamo da ni na koji način ocenjujemo debatu, to je njihovo unutrašnje pitanje. Nikada se nismo mešali u izborni proces SAD. Bilo je mnogo istraga o navodnom ruskom mešanju i ništa nije utvrđeno. Rusija se neće mešati ni sada, to je njihovo lično pitanje - zaključio je Peskov.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!
Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!

Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.

25.12.2025

14:03

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set