• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Sputnjik

03.08.2024

09:56

Iz čista mira... Bajden ponovo šokirao! Snimak sa dočeka razmenjenih Amerikanaca hit na mrežama! (VIDEO)

EPA

Vesti

Iz čista mira... Bajden ponovo šokirao! Snimak sa dočeka razmenjenih Amerikanaca hit na mrežama! (VIDEO)

Podeli vest

Američki predsednik Džozef Bajden neočekivano je ušao u u avion kojim su zatvorenici, razmenjeni sa Rusijom, prebačeni u SAD, onda kada su već svi iz njega izašli. U Beloj kući su kasnije naveli da je predsednik želeo da pozdravi posadu aviona.


Podsetimo, ceremoniji dočeka oslobođenih američkih državljana u vazdušnoj bazi „Endrjuz“ u Merilendu u četvrtak uveče prisustvovali su Bajden i potpredsednik SAD i kandidat demokrata na predsedničkim izborima Kamala Haris.

Na video-snimku se vidi da je Bajden pozdravio Amerikance koji su se vratili u zemlju, a onda neočekivano krenuo ka avionu, popeo se uz stepenice.

Kamala Haris je za to vreme ostala na pisti.

 

 

Posle dva minuta Bajden je izašao iz aviona i ponovo počeo da razgovara sa oslobođenim Amerikancima.

Na neobično ponašanje Bajdena pažnju je skrenuo voditelj podkasta „Hjuman ivents dejli“ Džek Posobijec.

Nešto kasnije na društvenoj mreži „Iks“ oglasio se portparol Bele kuće Endrju Bejts koji je rekao da je predsednik ušao u avion da pozdravi posadu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set