Pustili Ukrajince da se zavuku tenkovima, usledio masakr! Ruska vojska objavila snimak sa granice, koristili samo jedno oružje! (VIDEO)
Podeli vest
Ministarstvo odbrane Rusije objavilo je snimak uništavanja vojne tehnike Oružanih snaga Ukrajine na granici sa Kurskom oblasti. Na osnovu snimka, za uništavanje neprijateljskih oklopnih vozila korišćeni su dronovi.
Ukrajinski diverzanti poraženi su i povukli su se na svoju teritoriju nakon pokušaja napada na rusku Kursku oblast, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Jedinice ruske vojske i graničari odbijaju napade ukrajinske vojske u Kurskoj oblasti, a na područje borbi na državnoj granici Rusije i Ukrajine u ovoj oblasti poslate su i rezervne jedinice, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
06.08.2024
17:29
Pokušavajući da prodre u rejon Kursk, neprijatelj je izgubio 16 oklopnih vozila, uključujući šest tenkova. Ruska vojska uništila je dva borbena vozila pešadije, četiri oklopna transportera, tri borbena oklopna vozila Kozak i jedno inženjersko vozilo za barijeru, navodi se u saopštenju.
Na nekoliko delova državne granice Rusije u Kurskoj oblasti trenutno se vode borbe, nakon što su ukrajinske trupe prešle granicu na uskom delu fronta, izvestio je Telegram kanal "2 majora".
Ukrajinska vojska saopštila je danas da je pogodila skladište municije i vojne opreme u Kurskoj oblasti na zapadu Rusije.
31.07.2024
14:19
"Izvršeni su udari protiv ljudstva i tehnike nacionalista u oblastima sela Belovodi, Basovka, Žuravka, Hoten, Hrapovščini i Junakovka u Sumskoj oblasti. Rezervne ruske trupe na Kurskom pravcu prešle su na mesto sukoba sa ukrajinskim militantima", saopštilo je ministarstvo.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ukrajinske bespilotne letelice izvele su tokom noći koordinisane napade na dva ključna energetska objekta u Rusiji – luku Temrjuk u Krasnodarskom kraju i rafineriju nafte u Sizranju u Samarskoj oblasti, prenose ruski zvaničnici i mediji, navodi Kijev independent.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Turski ministar spoljnih poslova Hakan Fidan održao je danas hitan razgovor sa generalnim sekretarom NATO-a Markom Ruteom o rastućim bezbednosnim rizicima u Crnom moru, saopštio je izvor iz turskog Ministarstva spoljnih poslova.
Ukrajinski diverzanti poraženi su i povukli su se na svoju teritoriju nakon pokušaja napada na rusku Kursku oblast, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Kako nezvanično saznajemo, nasilnik Miša Bačulov izlazi na slobodu jer mu je Apelacioni sud, tačnije veće u kojem sedi sudija blokader Miodrag Majić, ukinulo pritvor iako se tereti za teško krivično delo i postoji opasnost da će ga ponoviti.
Vujo Ilić sa Instituta za filozofiju i društvenu teoriju gostovao je na opozicionoj televiziji N1 i potvrdio reči predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će naredna godina biti najbolja u istoriji naše države.
Advokat Nikole Selakovića, Vladimir Đukanović, oglasio se na svom Iks nalogu i obratio drugim advokatima koji komentarišu i mešaju se u slučajeve u kojima nisu angažovani da to ne rade!
Kako nezvanično saznajemo, nasilnik Miša Bačulov izlazi na slobodu jer mu je Apelacioni sud, tačnije veće u kojem sedi sudija blokader Miodrag Majić, ukinulo pritvor iako se tereti za teško krivično delo i postoji opasnost da će ga ponoviti.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Građani Srbije imaju još samo dva dana da pripreme dokumentaciju za legalizaciju nelegalnih objekata i pre svega, da se prijave na platformu Agencije za prostorno planiranje i urbanizam RGZ-a.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa predstavnicima Knez Petrola, Petrola, Naftahema, KB Eurorenta, odnosno malih privatnih benzinskih stanica o snabdevanju tržišta naftnim derivatima u uslovima sankcija Naftnoj industriji Srbije.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Dramatična reakcija jednog psa nakon što čuje svoje ime tokom ključne scene u popularnoj seriji "Stranger Things" nasmejala je milione korisnika TikToka.
Netfliks je izašao kao pobednik u trci za preuzimanje Warner Bros. i HBO, objavivši dogovor koji bi mogao da ujedini dve velike striming sile sa jednim od najvažnijih studija u filmskoj i TV industriji. Ako se dogovor postigne, to bi značajno promenilo izgled Holivuda u trenutku kada je zabavna industrija već uzdrmana.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar