Gurao nos gde mu nije mesto, pa uhapšen! Ulazio u kuće komšija, nikad vam neće pasti na pamet zašto!
Podeli vest
Sud u Solunu danas je izrekao jednomesečnu zatvorsku kaznu neimenovanom muškarcu zbog toga što je noću ulazio u kuće svojih komšija kako bi im mirisao cipele.
Ovaj 28-godišnji Grk rekao je sudu da nije u stanju da objasni svoje ponašanje koje mu je, kako je rekao, izazvalo veliku sramotu.
Akcionarsko društvo "Elektroprivreda Srbije" objavilo je konkurs za stipendiranje studenata tehničkih fakulteta i na ovaj način najveća kompanija u Srbiji najboljim studentima pruža šansu za profesionalni razvoj i zaposlenje.
Nekada je štamparija na Cetinju štampala knjige na srpskom jeziku, a sada smo došli do situacije da srpski jezik nije službeni u zemlji u kojoj ga većina građana koristi!
17.10.2024
17:11
Naglasio je da nije imao nameru da krši zakon ili bilo koga povredi, a komšije su svedočile da nikada nije pokazivao znake agresije tokom svojih noćnih poseta, prenosi AP.
Muškarac je uhapšen pre devet dana u malom gradu Sindosu, oko 15 kilometara zapadno od Soluna.
Tekstilci i obućari iz Srbije sve više oblače i obuvaju Evropljane. Proizvodnja tekstila i odeće u Srbiji ima dugu tradiciju i bila je među glavnim izvoznim industrijama. Predviđa se da bi ova grana privrede uskoro ponovo mogla biti moćna.
17.10.2024
16:39
Foto: pexels.com
Policija je pozvana nakon što je komšija zatekao ovog muškarca u svom dvorištu kako njuši cipele, koje su bile ostavljene na otvorenom da se provetre.
Sud je saznao da su se u proteklih šest meseci dogodila najmanje tri slična incidenta, uprkos tome što su komšije tražile od porodice optuženog da ga natera da prestane.
Solunski sud ga je osudio za izazivanje nereda i naložio mu da krene na terapiju.
Od raka pluća u Srbiji oboleva, ali i umire najveći broj ljudi! Svakog dana 19 osoba oboli, a 13 izgubi bitku sa ovom opakom bolešću, pokazuju najnoviji podaci. Zato će naša zemlja biti prva na zapadnom Balkanu u kojoj će se od novembra sprovoditi organizovani skrining na rano otkrivanje raka pluća.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Akcionarsko društvo "Elektroprivreda Srbije" objavilo je konkurs za stipendiranje studenata tehničkih fakulteta i na ovaj način najveća kompanija u Srbiji najboljim studentima pruža šansu za profesionalni razvoj i zaposlenje.
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko pozvao je stanovnike da napuste grad ako imaju tu mogućnost, zbog teške energetske krize, masovnih prekida grejanja i sve većeg opterećenja infrastrukture usled ekstremno niskih temperatura koje su zahvatile ukrajinsku prestonicu.
Rusija sada ima jasnu prednost u novoj trci u naoružanju 21. veka, izjavio je bivši obaveštajac i vojni analitičar Skot Riter u intervjuu novinaru Endrjuu Napolitanu.
M.J.R.M, viši savetnik i rukovodilac grupe za informacione tehnologije u Visokom savetu tužilaštva Branka Stamenkovića, za koga je otkriveno da je bio blizak prijatelj sa likvidiranim Živkom Bakićem, zloupotrebio je svoju poziciju u privatne svrhe, kako bi se obračunao sa svojom komšinicom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram nalogu, uputivši snažnu poruku građanima koji, kako je istakao, veruju u razvoj, stabilnost i napredak Srbije.
Profesor Pravnog fakulteta u Beogradu Vladan Petrov istakao je da je svaka odluka Ustavnog suda opšteobavezujuća i da svi moraju da je poštuju, što važi i za Visoki savet tužilaštva (VST) i odluku koja je doneta povodom rešenja Saveta kojima su odbijeni prigovori izjavljeni u vezi sa tužilačkim izborima za nove članove VST.
Plavi tim je još jednom pokazao koliku netrpeljivost gaji prema Sanji Kalinović, a ovoga puta je tema razgovora bila kako bi ona bila loš kapiten da je bila izabrana.
Ukoliko ste propustili 10. epizodu najvećeg sportskog rijalitija na svetu - Exatlona reprizu imate prilike da gledate od 13 časova na televiziji Informer.
Učesnica Exatlona Sanja Kalinović je progovorila o odnosima unutar Plavog tima, otkrivši da smatra kako je takmičari ne žele na poziciji kapitena jer bi, kako kaže, mogla da raskrinka njihove prljave igre.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Mnogi domaćini se pitaju da li može da se koristi sveća od prošle slave ili je neophodno zapaliti novu. Protonamesnik inž. Željko Hadži Jovanović kaže da danas nije nestašica voska, kao što je nekada bilo, i da svako može da kupi novu sveću za slavu.
U najnovijoj epizodi "Političkog kviza" na Informer televiziji sjajna pitanja voditelja Branislava Lečića držala su gledaoce kraj malih ekrana do samog kraja!
Asocijacija novinara Srbije (ANS) najoštrije osuđuje brutalne napade, uvrede i targetiranje kojima je na društvenoj mreži Redit izložen Aleksandar Baošić, novinar i voditelj televizije Informer.
Na raskrsnici u blizini Futoške pijace u Novom Sadu danas je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj je učestvovalo i vozilo saobraćajne policije, kao i još jedan automobil.
Vođa Balkanskog kartela Živko Bakić (43) likvidiran je juče tokom šetnje sa nanogicom nadomak Sopota, a prema rečima meštana mahom vikend-naselja, ubijenog su viđali povremeno, ali ga nisu dobro poznavali.
Na obilaznici kod Novog Pazara sinoć je došlo do teške saobraćajne nesreće u kojoj su povređeni članovi jedne porodice iz Tutina, kao i vozač drugog automobila.
Oružana pljačka koja se dogodila juče u Ruzveltovoj ulici u Beogradu šokirala je sve žitelje ovog kraja koji su za Kurir objasnili kako se došlo do razbojništva.
Živko Bakić, ubijeni vođa Balkanskog kartela i bivši fudbaler, svakodnevno je u dozvoljene šetnje išao sa grupom momaka koji su se policiji predstavili kao njegovi prijatelji, a sa kojima su ga redovno i viđali meštani Male Ivanče.
Pola Kinski, ćerka poznatog nemačkog glumca Klausa Kinskog, čekala je više od 30 godina da svetu kaže šta je, prema njenim tvrdnjama, preživljavala kao dete.
Jugoslovenska glumica Edita Majić napustila je blistavu glumačku karijeru kako bi se zamonašila, a potom potpuno povukla iz sveta i postala pustinjakinja, živeći u samoći na nepoznatoj lokaciji.
Emilija Klark, zvezda serije "Igre prestola", otkrila je da je tokom snimanja nove serije "Ponies" povredila rebro, i to dok je snimala eksplicitnu scenu.
Salata sa pirinčem je jedna od onih za koju se uvek traže kašika više. Lagana, kremasta i osvežavajuća, a dovoljno zasitna je savršen prilog uz pečenje.
Emi Friman iz Australije je podelila jednostavan trik za otvaranje plastične ambalaže koji je privukao globalnu pažnju. Njen savet postao je viralan na TikToku.
Bokser Veljko Ražnatović, sin pevačice Cece Ražnatović, uputio se na kardio trening, i iskoristio priliku da zabeleži trenutak i pokaže koliko je hladno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar