• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

06.12.2024

19:20

Fatalna lepotica bila najmonstruozniji plaćeni ubica! "Lutka" doživela filmsko hapšenje, svet može da odahne! (FOTO)

X/PoliciaDEMAM

Vesti

Fatalna lepotica bila najmonstruozniji plaćeni ubica! "Lutka" doživela filmsko hapšenje, svet može da odahne! (FOTO)

Podeli vest

Karen Džulijet Ojeda Rodrigez (23), poznata je policiji pod pseudonimom "La Muneca" ("Lutka"), poznata je kao najopasniji ubica u Santanderu, gradu u Kolumbiji.

Stavljene su joj lisice zbog umešanosti u niz ubistava povezanih sa bandama i kartelima.

Dva druga saučesnika privedena su sa njom, a policija je saopštila da je zaplenjeno "visokokvalitetno oružje" tokom operacije hapšenja.

- Ova hapšenja označavaju napredak u razbijanju kriminalnih struktura odgovornih za nedavna ubistva u Kolumbiji - rekao je potpukovnik policije Maurisio Erera.

Foto: X/PoliciaDEMAM

 

Rodrigezova je takođe optužena da je predvodila mrežu ubica.

Među njenim žrtvama bio je Dejvi Hesus, njen bivši dečko, koji je ubijen tokom zasede u ruralnoj oblasti Piedekuesta 23. jula.

"Lutka" je pozvala Hesusa i tražila da se sastanu zbog spora oko novca, ali je izrešetan od strane muškaraca koji su vozili motocikle. Likvidaciju je naručila Rodrigezova.

Foto: X/PoliciaDEMAM

 

Obaveštajni izvori tvrde da je ona bila ključna figura u organizaciji koja je koristila vatreno oružje visokog kalibra za izvršavanje likvidacija.

Policajci su tokom operacije zaplenili revolver i pištolj kalibra 9 mm - oba su poslata na balističku analizu kako bi se utvrdilo da li su korišćeni  u nekim nedavnim ubistvima.

Foto: X/PoliciaDEMAM

 

Bukaramanga, glavni grad Santandera, je oblast sa jednom od najviših stopa ubistava na celoj teritoriji Kolumbije.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Dokaz da hrvatski i "domaći" mediji rade na rušenju države: U izmišljenoj aferi krive Vučića da zatvara kafiće u Velikoj Plani
Politika

Dokaz da hrvatski i "domaći" mediji rade na rušenju države: U izmišljenoj aferi krive Vučića da zatvara kafiće u Velikoj Plani

Blokaderi ne kriju da je Hrvatska njihov "šalter za prijavu/dojavu" - tamo odlaze na razne seminare, zajedno sa Sonjom Biserko, Natašom Kandić i ostalim srbomrscima. Tu se kriju, kao što je slučaj sa Milom Pajić, koja je iz Srbije skliznula u Hrvatsku. Odatle blate državu - kao što to radi Dragan Bjelogrlić - pa u tom maniru i izmišljaju da im predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, zatvara kafiće?!

08.02.2026

10:47

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set