(VIDEO) Srbi sa Kosova postavili pitanje opozicionoj TV N1, reporterka nema odgovor: Zašto nam rušite državu? Zašto izveštavate javnost da smo plaćenici, ubice?
Podeli vest
I dok Srbi sa Kosova i Metohije već tri dana pešače za Beograd, opoziciona televizija N1 ih prati u stopu i provocira.
Grupa od oko 200 mladića sa teritorije Autonomne pokrajine Kosovo i Metohija, koja je pešice krenula ka Beogradu sa ciljem da prisustvuje velikom narodnom skupu u subotu, 12. aprila, stigla je do Čačka.
Srbi sa Kosova i Metohije koji pešače do Beograda na veliki skup "Ne damo Srbiju" razvalili televiziju N1.
08.04.2025
17:32
- Zašto izveštavate javnost da smo plaćenici, ubice? Zašto dolazite da nas ismevate i ponižavate? Zašto ne podržavate naše kolege iz Pionirskog parka? Zašto vam smetaju srpske zastave toliko? Zašto nam rušite državu? Da li je za vas KiM srce Srbije ili ste se vi davno prodali? - pokušala je ona sazna.
Reporterka tajkunske N1 nije želela da odgovori, već je nastavila da ih prati u stopu i provocira.
Otkako je objavljeno da grupa od oko 200 Srba sa Kosova i Metohije pešice dolazi na skup u Beogradu, koji se održava 12. aprila u znak podrške predsedniku Aleksandru Vučiću, tajkunski mediji ne prestaju da šire laži.
08.04.2025
07:34
Kako smo već pisali, skoro 200 Srba iz svih krajeva Kosova i Metohije, uprkos mećavi, kiši i snegu, krenulo je u nedelju ujutru peške za Beograd, na put dug skoro 300 kilometara kako bi u subotu 12. aprila prisustvovali velikom narodnom skupu u glavnom gradu Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozdravio je Srbe iz svih krajeva AP Kosova i Metohije koji su krenuli jutros peške ka Beogradu, kako bi u subotu 12. aprila stigli na veliki narodni skup koji će biti održan u srpskoj prestonici.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dušan Perić
pre 11 meseci
Reportera N1,se cereka i podsmeva se ovim ljudima sa KiM -e, sram je bilo.
Grupa od oko 200 mladića sa teritorije Autonomne pokrajine Kosovo i Metohija, koja je pešice krenula ka Beogradu sa ciljem da prisustvuje velikom narodnom skupu u subotu, 12. aprila, stigla je do Čačka.
Specijalizovani medicinski avion iz Norveške upućen je ka poljskoj bazi u Žešovu radi hitne evakuacije ranjenih nakon raketnog udara u Poltavi, među kojima se, prema dostupnim informacijama, nalaze i strani vojni instruktori.
Planovi administracije predsednika SAD Donalda Trampa za vojnu eskalaciju prema Iranu naglo su zakočeni, a ključnu ulogu u tome, kako tvrde analitičari, odigralo je tržište američkih obveznica koje je reagovalo alarmantno na mogućnost šireg sukoba.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Mađarska vlada je predložila uredbu kojom se izgradnja naftovoda Mađarska-Srbija i prateće infrastrukture proglašava prioritetnim investicionim projektom.
Osnovno državno tužilaštvo (ODT) u Beranama saopštilo je da je određeno zadržavanje do 72 sasta za S. M., osumnjičenom, za krivično delo nasilje u porodici ili u porodičnoj zajednici.
Prošla je tačno 32 godina od kada je Romeo Savić (24), poznat kao beogradski Robin Hud i "kralj podzemlja" sa Voždovca, pronađen mrtav ispred svog stana. Njegova smrt 8. novembra 1994. godine i dalje je obavijena misterijom.
Policija u Beogradu, po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsila je K. R. (22), zbog sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti.
Policijski službenici su 19. i 20. marta na području Duga Resa i opštine Generalski Stol zaustavili dvojicu vozača koji su krijumčarili strane državljane. Jedan od njih je pokušao automobilom da pregazi policajku koja ga je zaustavljala, saopštila je Policijska uprava karlovačka.
Slovenija je postala prva zemlja Evropske unije koja je uvela ograničenja u točenju goriva usled poremećaja u snabdevanju izazvanih situacijom na Bliskom istoku, prenosi Bi-Bi-Si.
Kaliforniji preti ozbiljna nestašica goriva usled poremećaja na globalnom tržištu izazvanih ratom na Bliskom istoku i politikom administracije predsednika SAD Donalda Trampa.
Diplomatski signali koje poslednjih dana šalje Vašington mogli bi biti deo šire obmanjujuće strategije, dok istovremeno postoje indikacije da se razmatra priprema za kopnenu vojnu operaciju protiv Irana, navodi politički izvor za iranske medije.
Planovi administracije predsednika SAD Donalda Trampa za vojnu eskalaciju prema Iranu naglo su zakočeni, a ključnu ulogu u tome, kako tvrde analitičari, odigralo je tržište američkih obveznica koje je reagovalo alarmantno na mogućnost šireg sukoba.
Ministar kulture Nikola Selaković istakao je u Matici srpskoj na zasnivanju "Poklon biblioteke Rusije" i otvaranju izložbe "Ruske diplomate i srpska borba za nezavisnost 1876. godine" da ovaj značajan kulturni događaj na najjači način svedoči o snazi saradnje, međusobnog poštovanja i trajnih duhovnih veza između dva naroda.
Povodom Svetskog dana pozorišta u petak 27. marta 2026. godine Atelje 212 otvara svoja vrata za sve zainteresovane, sa željom da naša publika otkrije i upozna poznate i nepoznate prostore pozorišta.
Jutjub eksperimentiše sa novom funkcijom pod nazivom "Discover videos with Previews", koja korisnicima omogućava da pre otvaranja videa zavire u ključne delove sadržaja.
Dara Đurišić, majka pevačice Snežane Đurišić, javno se požalila na ćerku na njenom večerašnjem koncertu i otkrila da joj naslednica ne ispunjava muzičke želje.
Aktuelni učesnici "Elite 9" Luka Vujović i Anita Stanojlović prethdne noći su saznali da će dobiti bebu, a otac zadrugara neće da čuje za snajkinu trudnoću.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar