Četiri dana zaredom traje zastrašujuće nasilje na ulicama gradova širom Srbije, koje izazivaju teroristi blokaderi napadajući policiju i redom paleći prostorije Srpske napredne stranke (SNS), ali i stambene zgrade, zbog čega je reagovalo i Rusko ministarstvo spoljnih poslova.
Pritom, u ovom rušlačkom napadu na sve i svakoga ko ih se nađe na putu, teroristi blokaderi su napadali policiju, hteli su da zapale žive ljude, konstantno preteći i psujući!
Scene iz Valjeva pokazuju kako bi Srbija izgledala kada bi blokaderi teroristi došli na vlast. Dobro pogledajte i zapitajte se:Šta bi bilo kad bi ovi i ovakvi došli na pozicije da se nešto pitaju u našoj zemlji?
Lider Srpske napredne stranke i savetnik predsednika Republike za regionalna pitanja Miloš Vučević istakao je da su blokaderi koji su sinoć palili i uništavali sve pred sobom u Valjevu pokazali da je to slika i prilika njihovog političkog programa.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rusija je noćas izvela masovni napad na Ukrajinu, a kao odgovor, poljsko i britansko ratno vazduhoplovstvo podiglo je borbene avione radi zaštite poljskog i rumunskog vazdušnog prostora.
Troškovi sahrane u Srbiji kreću se i do nekoliko hiljada evra, a ožalošćeni kupci u prodavnicama pogrebne opreme neretko ističu da je smrt za pojedine veoma unosan biznis.
Čačanski biznismen Mario Simović (44) ubijen je pre dve godine u pucnjavi u poznatoj fabrici u Preljini. Osumnjičeni Dejan Popović navodno je ušao u poslovni objekat i ispalio sedam hitaca u Maria.
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je danas da svet prolazi kroz "prelomni trenutak" u kojem se dovodi u pitanje postojeći međunarodni poredak i jača politika moći, uz širenje globalnih kriza i slabljenje multilateralizma.
Nemačka planira da unapred rasporedi deo svojih pomorskih snaga u Sredozemnom moru kako bi bile spremne za moguće uključivanje u međunarodnu misiju obezbeđenja plovidbe u Ormuskom moreuzu, izjavio je ministar odbrane Nemačke Boris Pistorijus.
Iran je danas ponovo uspostavio komercijalne međunarodne letove sa glavnog aerodroma u Teheranu, prvi put nakon oko dva meseca prekida izazvanog sukobom sa Sjedinjenim Američkim Državama i Izraelom.
Milijarder Bernar Arno, generalni direktor LVMH, francuske kompanije za proizvodnju luksuzne robe, upozorio je da bi trenutni sukob na Bliskom istoku mogao da se pretvori u "globalnu katastrofu" sa teškim ekonomskim posledicama ako se brzo ne reši, javlja CNBC.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
Prirodni rastvor od aloje, meda i limunovog soka savršen je domaći trik za bujanje i zdravlje sobnih ljubičica. Ovaj hranljivi napitak jača korenje, podstiče rast i obnavlja cvetove, bez upotrebe hemije.
Novi startap Noscroll predstavio je istoimenog AI asistenta koji čita vesti i društvene mreže umesto korisnika i nakon toga im nudi sažetke najvažnijih sadržaja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar