"NATO da bombarduje RTS, Pink, Informer, Novosti...": Direktor N1 udružio se s Hrvatima u kampanji protiv Srbije, pa isplivale monstruozne pretnje! (FOTO)
Programski direktor N1 Igor Božić gostovao je u programu uživo hrvatske N1 i tom prilikom učestvovao u skandaloznoj kampanji protiv sopstvene zemlje, a ubrzo potom su isplivale i stravične pretnje upućene srpskim medijima - RTS-u, Informeru, Srpskom Telegrafu, Novostima i mnogim drugim.
Božić je i ovog puta, kao i dosad, zdušno govorio protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i u jednom trenutku ga optužio kako postoji osnovan strah da će on "ugasiti N1 Srbija".
- N1 njemu predstavlja najveću pretnju jer bi bez N1 mogao mirno da vlada bez ikakve kritike i bez ijedne reči koja bi mogla da naruši njegov autoritet - pojadao se Igor Božić očigledno velikim prijateljima iz Hrvatske.
Potom je taj programski direktor N1 citirao predsednika Vučića koji je rekao da on nema nameru da gasi N1, a onda opet demantovao samog sebe pa rekao kako "on (Božić) veruje da će Vučić to uraditi".
Ovakve njegove izjave i lažne optužbe izazvale su monstruozne pretnje na društvenoj mreži Iks. Tako je korisnik koji se krije iza naloga "Svi smo mi Kristal Met Dejmon" pozvao na NATO bombardovanje medija u Srbiji. Da li treba podsećati na to da je 1999. godine zločinakom akcijom snaga Alijanse brutalno ubijeno 16 zaposlenih na RTS-u, a sada naše kolege novinari dozvoljavaju da njihove skandalozne izjave provociraju ovako zastrašujuće komentare?!
- Ako zabrane N1 i Nova NATO treba da bombarduje RTS, Pink, Informer, Večernje Novosti, Alo, Srpski Telegraf, B92, Tanjug, Prvu, Hepi - napisano je na nalogu "Svi smo mi Kristal Met Dejmon".
Foto: printscreen
Naravno, ovu objavu je brže-bolje pojurila da podeli i ideološkinja blokadera i antisrpskinja, kvazinovinarka Biljana Lukić, što se vidi na fotografiji ispod.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je tokom obraćanja naciji jasno poručio kako neće biti uvedeno vanredno stanje, uprkos zastrašujućem nasilju koje blokaderi danima izazivaju u gradovima širom Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se danas moćnom porukom, samo nekoliko sati nakon što su blokaderi ekstremisti sinoć na teritoriji čitave Srbije izazvali nezapamćeno nasilje, sve u pokušaju da izazovu krvavi građanski rat.
Odavno je poznato da su zaposleni na N1 u službi svojih gazda tajkuna kako bi radili na rušenju Srbije i aktuelne vlasti predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali malo ko je mogao i da pretpostavi da će biti spremni da maltene u istom danu lažu o jednoj temi.
Direktor N1 Igor Božić kuka jutros, suze lije, o ‘medijskim slobodama’. Kaže Igor, neki su odabrani, a oni, jelte, N1-Nova siročići nisu, nije to fer, nije pošteno, nepravda level ‘Kalimero’…
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je tokom obraćanja naciji jasno poručio kako neće biti uvedeno vanredno stanje, uprkos zastrašujućem nasilju koje blokaderi danima izazivaju u gradovima širom Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u trodnevnoj zvaničnoj poseti Gruziji, gde se sastao sa predsednikom Gruzije Mihail Kavelašvili, državnim zvaničnicima i patrijarhom Gruzijske pravoslavne crkve.
Blokader Ilija Sekicki, blizak saradnik sina Milomira Jaćimovića iz Novog Sada, danas je brutalno napao ekipu Informera ispred zatvora Klisa u Novom Sadu.
Pripadnici tenkovskog bataljona iz sastava Treće brigade Kopnene vojske intenzivno se obučavaju na poligonu u okolini Niša, radi daljeg unapređenja osposobljenosti za ealizaciju namenskih zadataka.
Srpska ekonomija ostala je otporna na spoljne i domaće izazove uzrokovane ratom na Bliskom istoku, koji negativno utiče na globalna tržišta, ocenio je Odbor izvršnih direktora Međunarodnog monetarnog fonda.
Na području Gadžinog Hana kod Niša u jednoj firmi poginuo je radnik pod još uvek nerazjašnjenim okolnostima, rekli su iz policije u Nišu, prenose Južne vesti.
Policija u Beču razbila je navodno visoko organizovanu kriminalnu mrežu koja je, prema sumnjama istražitelja, funkcionisala gotovo kao legalno preduzeće. U akciji kodnog naziva "Operacija Psiho", otkrivena je ilegalna proizvodnja kanabisa.
Pred Višim sudom u Beogradu počinje postupak protiv Srđana P. optuženog za teško ubistvo i paljenje objekata u Velikom Polju kod Obrenovca, navodno zbog spora oko prodaje zemljišta.
Kod NIS-ove pumpe u Ivanjici danas je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj se prevrnuo traktor, što je izazvalo otežano odvijanje saobraćaja na ovoj deonici puta.
Tokom bilateralnog sastanka sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom, američki lider Donald Tramp najavio je da se Bela kuća, nakon uspešno rešenog pitanja sa Iranom, u potpunosti okreće diplomatskom rešavanju sukoba u Ukrajini.
Poljska neće prebaciti preostale borbene avione MiG-29 Ukrajini sve dok od Kijeva ne dobije naprednu tehnologiju za proizvodnju i upravljanje dronovima.
Ksenija Repić, najstarija unuka poznate glumice Ljiljane Stjepanović, krenula je njenim stopama i već kao dete osvojila publiku ulogama u domaćim serijama.
Italijanska pevačica i jedna od najvećih seks-bombi osamdesetih godina, Sabrina Salerno (58), ponovo je rešila da zapali društvene mreže i dokaže da joj godine ne mogu ništa.
Ova domaća gibanica pravi se od jednostavnih sastojaka koje većina domaćinstava već ima pri ruci, a rezultat je mekano i sočno jelo sa neodoljivom zapečenom koricom.
Naslage leda u zamrzivaču predstavljaju čest problem u domaćinstvima jer zauzimaju prostor, otežavaju rad uređaja i mogu povećati potrošnju električne energije. Ipak, uz pomoć biljnih ulja taj proces možete usporiti.
Dok je godinama privlačila pažnju provokativnim fotografijama i sadržajem za odrasle, influenserka i model Nejlin Ešli danas tvrdi da je odlučila da potpuno promeni svoj život.
Ako vam internet u pojedinim delovima stana ili kuće radi sporo zbog slabijeg Wi-Fi signala, postoji jednostavno rešenje koje možete isprobati bez dodatnih troškova.
Pevačica Aleksandra Caka Ivanov progovorila je o odnosu i saradnji sa Goranom Ratkovićem Raletom, pa otkrila kako Ana Nikolić ne pravi problem kada je posao u pitanju.
Pevalica Jelena Vučković otkrila je kako se nakon kraha ljubavi i privatnih problema povukla sa estrade, ali da se nada probudila u vezi sa novim partnerom.
Srpski pevač Filari izazvao je veliku pažnju javnosti nakon što je danas objavio fotografije sa svetskom latino zvezdom koja trenutno boravi u Beogradu povodom predstojećeg koncerta u okviru Belgrade River Festa.
Pevač Isak Šabanović prisustvovao je jednoj promociji, gde je govorio o svojoj karijeri, popularnosti koju je stekao nakon učešća u takmičenju "Zvezde Granda", ali i planovima za prvi veliki solistički koncert.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.