• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

05.09.2025

14:42

Skandal! Svi advokati protiv tajnog saslušanja Miloševića, osim blokadera Beljanskog

informer.rs

Vesti

Skandal! Svi advokati protiv tajnog saslušanja Miloševića, osim blokadera Beljanskog

Završeno je tajno saslušanje Milutina Miloševića i Nebojše Bojovića u Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu, a 21 advokat, branioci okrivljenih, pridružilo se izjavom na zapisnik zahtevu advokata Nemanje Aleksića, branioca Gorana Vesića, da današnje saslušanje Miloševića i Bojovića nije moglo da bude održano jer prethodno nije odlučeno o Vesićevom zahtevu za izuzeće vrhovnog tužioca Zagorke Dolovac.

Kako ni danas nije mogla da bude održana sednica Visokog saveta tužilaštva jasno je da o Vesićevom zahtevu nije moglo da bude odlučeno. 

Jedini advokat koji se nije pridružio zahtevu da se da današnje tajno saslušanje Bojovića i Miloševića nije moglo da bude održano je advokat Vladimir Beljanski, blokader koji je vozio biciklu sa studentima - blokaderima do Strazbura.

Tako je tužilac Slobodan Josimović, kadar Zagorke Dolovac, koji je letos letovao u Hrvatskoj dobio podršku samo 'odvjetnika' Beljanskog.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

NIS podneo zahtev američkom OFAC-u za novu licencu za nastavak rada
Društvo

NIS podneo zahtev američkom OFAC-u za novu licencu za nastavak rada

Kompanija Naftna industrija Srbije(NIS) podnela je zahtev Kancelariji za kontrolu stranih sredstava (Office of Foreign Assets Control - OFAC) za izdavanje nove posebne licence kako bi joj bilo omogućeno nesmetano obavljanje operativnih aktivnosti i nakon isteka važenja prethodno izdate licence, odnosno posle 31. jula 2026. godine, objavio je večeras NIS.

27.07.2026

23:03

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set