Evo šta je žena Miše Bačulova uradila posle tragedije u Novom Sadu: Dina Vučinić pustila snimak supruge blokadera (VIDEO)
Podeli vest
Predsednica Skupštine Novog Sada Dina Vučinić objavila je na svom zvaničnom nalogu na Instagramu video-zapis koji je izazvao veliki broj reakcija, budući da je ona postavila direktna pitanja blokaderu Miši Bačulovu, a potom ukazala i na jednu veoma važnu činjenicu o njegovoj supruzi Katarini.
Podsetimo, Vučinićeva je reagovala nakon što se u javnosti posle 11 meseci pojavio snimak na kom se vidi kako je Bačulov nekoliko sati pre tragedije u Novom Sadu i pada nadstrešnice na Železničkoj stanici 1. novembra 2024. godine bio na tom mestu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz Drača, gde učestvuje u Procesu Brdo-Brioni, i tom prilikom komentarisao slučaj Miše Bačulova i snimak koji je sinoć obelodanjen u emisiji Hit tvit na Pink TV.
Bojan Pajtić, čovek koji je opelješio vojvođanski budžet i koji je svojevremeno pokušao da od severne srpske pokrajine napravi državu u državi, otvoreno zagovarajući secesionističke ideje, nazvao je najnoviji slučaj "Bačulov" spinom i opet udario na predsednika Aleksandra Vučića.
06.10.2025
12:41
Dina Vučinić na početku video-zapisa govori:"Pitanja za Mišu Bačulova", a potom nastavlja oštrim tonom da se obraća čoveku koji već mesecima radi na rušenju sopstvene zemlje.
- Zašto ste nervozni? Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je sinoć izjavio da ste nekoliko sati pre pada nadstrešnice bili na Železničkoj stanici. I to smo imali priliku da vidimo na prikazanom snimku. On vas ni u jednom momentu nije optužio za bilo šta. Ali šta je tu interesantno? Interesantno je da ovu informaciju niti od vas, niti od Tužilaštva nismo čuli 11 meseci. Vrlo zanimljivo je i to da je vaša supruga Katarina, koja je inače zaposlena u Kliničkom centru Vojvodine, nekoliko minuta nakon pada nadstrešnice dala izjavu odbornici opozicione stranke, da je na mesto tragedije došla da izveštava tim povodom, kao i da će se oni kao odbornička grupa baviti ovom tragedijom. Dakle samo nekoliko minuta nakon pada nadstrešnice - naglasila je Vučinićeva.
Potom je dodala da ima još jedno pitanje za Bačulova.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević obratio se javno u programu uživo naše televizije blokaderu Miši Bačulovu nakon što je cela Srbija doživela šok zbog snimka objavljenog sinoć u emisiji Hit tvit u kojoj je gostovao predsednik Aleksandar Vučić.
Nakon što se otkrilo da je blokader i siledžija Miša Bačulov neposredno pre pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra 2024. godine bio tačno na tom mestu, građani postavljaju dva ključna pitanja.
06.10.2025
11:10
- Mišo, koliko je potrebno da čovek koji se vozi vozom pređe na traktor i prospe fekalije ispred Gradske kuće? - rekla je ona.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
MIKI DELIJA
pre 3 meseca
svaka vam cast gospodjo moja savet vama je maknite se ovoga monstruma zarad sopstvenog mira
Ovolika slučajnost i momentalna organizovani st ne postoji, a da pre toga nije postojala bar obaveštenost, a verovatno i smernice za ovakvo ponašanje. Sve je lako utvrditi, poruke i telefoni su radili kao i kamere, tako da obim i pozadina terorizma i špijunski poslovi ovih nasilnika se naslućuju. Centri koji rukovode su verovatno i utvrđeni,ostaje još da ih se počisti, neke će čistiti Srbija, a neke će i strane službe kako bi se oprale, Biće zanimljivo.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz Drača, gde učestvuje u Procesu Brdo-Brioni, i tom prilikom komentarisao slučaj Miše Bačulova i snimak koji je sinoć obelodanjen u emisiji Hit tvit na Pink TV.
Vladica Maričić, zamenik predsednika Skupštine Niša, gostujući na Informer TV izneo je neverovatne podatke o najbližem saradniku Dragana Milića, kardiohirurga i profesora iz Niša - vođe opozicije u tom gradu, uhvaćenom u aferi šverca cigareta.
Priče o mogućnosti da američke specijalne snage kidnapuju predsednika Ruske Federacije ocenjene su kao „smešne“, izjavio je bivši direktor CIA i penzionisani general Dejvid Petreus u intervjuu za nemački podkast Pionir.
Proteklih sedmica u Informerovoj hit emisiji “Na merama” otkrili smo vam, između ostalog, kako penzionerske dane provode nekadašnji državni zvaničnici Vuk Drašković i Vojislav Koštunica, šta rade lažni revolucionari Miša Bačulov i Aleksandar Jovanović Ćuta kad misle da nema kamera, sa kime nazdravlja predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić, kako izgleda “sladak život” glumca blokadera Miloša Timotijevića…
Istoričar Aleksandar Raković gostujući u Info jutru komentarisao je napade na predsednika Srbije Aleksandra Vučića i napravio paralelu između smene vlasti u Crnoj Gori i pokušajima smene u našoj državi.
Prva epizoda Exatlona, najvećeg sportsko-takmičarskog spektakla na svetu, premijerno je prikazana u sredu, a svi koji su propustili da je pogledaju, imaće prilike da to učine danas od 13 časova, kada će na TV Informer biti emitovana repriza.
Budite večeras od 20 sati uz specijalnu emisiju Informer televizije, povodom Badnje večeri. Uz muziku uživo kao i divne vokale sestara Marije i Marine Gobović, dočekajte najradosniji hrišćanski praznik, Božić.
Prema podacima RHMZ, trenutno najhladnije je u Požegi gde je izmereno -7 stepeni Celzijusa, najtoplije je u Zaječaru gde je izmereno četiri stepena iznad nule, a vreme je oblačno sa sumaglicom.
Poreska uprava saopštila je danas da su u poslednje vreme učestali pokušaji zloupotrebe elektronske pošte, pri čemu se pošiljaoci lažno predstavljaju kao Poreska uprava i upozorila poreske obveznike da budu oprezni u postupanju sa elektronskim porukama.
Policija na Arubi pokrenula je istragu nakon što je ispred hotela Sent Redžis pronađeno telo Borisa Jozića, američkog državljanina, poreklom iz BiH, a porodica već prikuplja sredstva za sahranu nesrećne žene.
Policajci u Ubu uspeli su brzom operativnom akciјom da da uhapse A. T. (26) iz okoline Obrenovca, zbog sumnje da јe učestvovao u brutalnoј tuči u koјoј јe teško povređeni mladić (23).
Veliki delovi Engleske i danas su pogođeni ozbiljnim poremećajima u snabdevanju električnom energijom zbog oluje Goreti, što je izazvalo potpuni haos u saobraćaju i obrazovnom sistemu.
Južna komanda Vojske Sjedinjenih Američkih Država objavila je snimke zaplene ruskog naftnog tankera Olina, koji su američke snage presrele i preuzele tokom operacije u Karipskom moru. Reč je o brodu koji je, prema ranijim informacijama, isplovio iz Venecuele ploveći pod zastavom Istočnog Timora.
U švajcarskom gradu Martinji završena je komemoracija žrtvama požara u baru u Kran Montani, a učesnici ceremonije su položili bele ruže na spomen-obeležje postavljeno za tu priliku.
Vrhovni vođa Irana Ali Hamnei obratio se naciji u govoru koji je prenosila državna televizija, prvi put otkako su širom zemlje izbili masovni protesti.
Iza velikih dela srpske književnosti često se kriju i velike lične tragedije. Mnogi naši najznačajniji pisci živeli su burne, ali nesrećne ljubavne živote.
Tačan uzrok smrti frizera Matije Radulovića još nije poznt, a zbog navoda da je imao problema sa zubima oglasila se stomatološka ordinacija u kojoj je lečen.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar