• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

07.10.2025

15:50

Pile se uplete u kučine, a Miša u laži svoje: Bačulov nikako ovo da objasni (FOTO/VIDEO)

Informer/video printscreen

Vesti

Pile se uplete u kučine, a Miša u laži svoje: Bačulov nikako ovo da objasni (FOTO/VIDEO)

Blokader Miša Bačulov od trenutka kad se pojavio snimak na kojem se vidi kako na Železničkoj stanici uoči tragedije nervozno kuca poruke na telefonu pokušava da sve relativizuje.

Bačulov je do nedavno ćutao da je uopšte bio na Železničkoj stanici, a kada je predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio da postoji snimak, na sve moguće načine pokušava da "objasni" da svakodnevno koristi voz i da snimak nije sporan.

Tako je u nedavnoj izjavi, iako se tragedija desila 1. novembra prošle godine, ustvrdio da je 30 minuta pre pada nadstrešnice ušao u voz za Beograd, te da su mu sve javili kad je stigao u prestonicu.

Prema njegovoj tvrdnji, s obzirom na to da se tragedija desila oko 11:52 sati, on je u vozu trebalo da bude u 11.15 časova, što je i bio vozni red za taj dan. To i ne bi bilo čudno da se na pomenutom snimku Bačulov ne vidi kako nervozno šeta po stanici već u 8:45 časova!?! Postavlja se logično pitanje šta je radio više od dva i po sata tu?!

Foto: printscreen

 

Bačulov, međutim, nikako da objasni ovu nelogičnost. Naprotiv, sve više se upliće u sopstvene laži kao pile u kučine.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Hronika

Ima poginulih: Jeziv sudar kod Zadra
Region

Ima poginulih: Jeziv sudar kod Zadra

U sredu oko 19 sati na području Obrovca, kod Zadra, kod raskrsnice u blizini bivše fabrike gline, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su stradale dve osobe, javlja PU zadarska.

16.07.2026

07:50

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set