• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

26.10.2025

12:55

GOSI u akciji, evo gde se provodio tužilac Mladen Nenadić: Sve smo snimili (VIDEO)

ATAIMAGES

Vesti

GOSI u akciji, evo gde se provodio tužilac Mladen Nenadić: Sve smo snimili (VIDEO)

Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) snimila je specijalnog tužica Tužilaštva za organizovani kriminal, Mladena Nenadića, u specijalnom provodu.

Podsetimo, u pitanju je čovek za kog je Uglješa Mrdić, poslanik SNS i predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije, obelodanio kako je nakon što je Nenadić preuzeo predmet "Nadstrešnica" obećao temeljnu istragu, ali se dogodilo suprotno. 

- Iz predmeta su na zahtev Dolovac uklonjena dvojica ključnih osumnjičenih, Nebojša Bojović i Milutin Milošević. Samo ovaj slučaj, koji je Srbiju doveo do ivice građanskih sukoba, dovoljan je da se uloga Mladena Nenadića duboko preispita i da on sam bude predmet istrage - istakao je Mrdić.

Međutim, uprkos svim apelima i pritiscima, sudeći po video-snimku koji je objavljen u sklopu nove emisije na Informer TV, "Na merama", Nenadić uživa i provodi se, ovog puta u Ambasadi Nemačke.

Pogledajte kakve je kadrove zabeležio naš paparaco sa te svečanosti.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Hronika

Tragedija koja je zavila Lazarevac u crno: Nerazdvojne drugarice Bojana (22) i Jelena (22) otišle zajedno u smrt
Hronika

Tragedija koja je zavila Lazarevac u crno: Nerazdvojne drugarice Bojana (22) i Jelena (22) otišle zajedno u smrt

Na današnji dan navršava se tačno godinu dana od stravične saobraćajne nesreće u kojoj su život izgubile nerazdvojne prijateljice Bojana Ć. (22) i Jelena R. (22) iz Lazarevca. Teška tragedija dogodila se u mestu Čepelica na putu Bileća–Trebinje, kada je automobil u kom su se nalazile devojke sleteo s puta i direktno se zakucao u kamion iz suprotnog smera.

26.07.2026

17:39

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set