Insajderi Informera, infiltrirani u blokaderske čet aplikacije i društvene mreže došli su do šokantnog otkrića koje potvrđuje tezu da blokaderi svesno lažu sami sebe!
Mehanizam samozavaravanja, kako prenosi naš izvor, dostigao je enormne razmere, pošto blokaderi, u pokušaju da mobilišu svoje biračko telo, među sobom dele lažno istraživanje javnog mnjenja po kom navodno imaju podršku 41.2 odsto glasova birača.
- I ovo istraživanje radila im je fantomska agencija "Sprint insajt" i ono sad kruži internetom - navodi naš odlično upućeni izvor.
Prema ovom navodnom istraživanju, Srpska napredna stranka (SNS) ima podršku 38.4% glasova birača, a zatim slede opozicione stranke koje su sve izuzev Kreni-promeni ispod smanjenog cenzusa od 3 odsto.
Foto: printscreen
Ono što već na prvi mah upada u oči i što su blokaderi prevideli, je to što čak i lažna istraživanja pokazuju trend opadanja popularnosti blokaderske liste.
Foto: printscreen
Naime, kada je prvi put šira javnost čula za "Sprint insajt" i njihova famozna istraživanja u aprilu ove godine, blokaderi su navodno imali 65 odsto podrške.
Nakon toga u julu, imali su 54, da bi sad navodno dogurali do tek nešto više od 41.
A koliko je istraživanje "Sprint insajta" relevantno, govori i to da je prethodno istraživanje iz jula na uzorku od 1.500 ispitanika ova agencija za manje od dve nedelje izvela sa samo jednim zaposlenim.
Kako su to uspeli, pitanje je na koje javnost nikada nije dobila odgovor, pa zato sada ne treba da čudi zašto se u navodnom najnovijem istraživanju uopšte ne pominje ni uzorak ni metodologija.
Inače, blokaderi su navodno sproveli istaživanje i među svojim kandidatima, iz čega se može videti da će na blokaderskoj listi biti rektor Vladan Đokić, dekanka Filozofskog fakulteta Natalija Jovović, kao i profesor Milo Lompar, a celokupnu listu možete videti na fotografiji iznad.
Blokaderski savez Ujedinjeni za Negotin, čija je lista za lokalne izbore u tom gradu nedavno proglašena, imaju prostorije tik pored neuropsihijatrijske ordinacije, jasno je na osnovu fotografija koje objavljuje Informer.
Blokaderi Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu još jednom su pokazali da nemaju nijednu političku ideju, plan i program za bolji život građana i razvoj države, već im je jedina ideologija bizarna težnja da im politički protivnici pomru.
Blokaderski advokat Ivan Ninić, koga je Informer nedavno raskrinkao pošto smo otkrili da nema završen državni Pravni fakultet, pravni je zastupnik osvedočenih odroda.
Lažno istraživanje CRTE, po kome blokaderi imaju skore deset odsto prednosti među opredeljenim biračima u odnosu na Srpsku naprednu stranku (44,9% - 35,7%) bilo je povod da se oglasi i blokader sa dna kace, novinar tajkunskog niskotiražnog lista Danas i profesor sociologije na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu Aleksej Kišjuhas.
Nikola Parun, opozicioni analitičar, otvoreno je priznao da rejting predsednika Srbije Aleksandra Vučić i Srpske napredne stranke nije okrnjen uprkos pokušajima opozicije da Vučiću i naprednjacima uzmu deo biračkog tela.
Bivši predsednik Srbije, lider minorne Socijaldemokratske stranke Srbije (SDS), dao je svoj doprinos opozicionom brlogu, pošto je svoje blokadere skupa sa tradicionalnom opozicijom nazvao amaterima.
Nakon što je Informer obelodanilo kompletnu blokadersku listu od 250 imena za vanredne parlamentarne izbore postalo je jasno da na toj listi nema tajkunske novinarke Žakline Tatalović, iako je bilo planirano da se i ona na? e kao kandidat za poslanika u Skupštni Srbije.
Da je ludilo u opozicionim redovima dostiglo vrhunac, potvrđuje i objava na mreži Iks Bojan Stojadinović koji je potpuno razotkrio u kakvoj su šizofreniji blokaderi.
Među blokaderima i u redovima lažne opozicije vlada totalno rasulo i panika. Njihov dežurni politikolog Aleksandar Ivković javno je, sa suzama u očima, priznao surovu istinu - ako izbori budu raspisani po planu, SNS i Aleksandar Vučić glatko osvajaju parlamentarnu većinu, dok se opozicija raspada na paramparčad i preti joj potpuni potop na biralištima.
Dragoslav Ćirković, opozicioni odbornik i kopredsednik niške grupe građana "Niš, moj grad", javno je pljunuo na sopstvenu državu i ceo srpski narod optužio za navodni genocid u Srebrenici, a onda otišao korak dalje i otvoreno pozvao građane da podrže nasilne blokadere na predstojećim izborima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Blokaderski savez Ujedinjeni za Negotin, čija je lista za lokalne izbore u tom gradu nedavno proglašena, imaju prostorije tik pored neuropsihijatrijske ordinacije, jasno je na osnovu fotografija koje objavljuje Informer.
Slučaj navodnog pretučenog i preminulog maloletnika iz Valjeva ponovo je dospeo u fokus javnosti nakon novih polemika na društvenim mrežama i optužbi koje prate smrt jednog policijskog službenika.
Predsednik Rusije Vladimir Putin praktično je zamrznuo lične kontakte sa premijerom Jermenije Nikolom Pašinjanom posle razgovora o američkom projektu TRIPP, tokom kojeg je jermenski lider, prema tvrdnji izvora upoznatog sa tokom komunikacije, koristio ton koji je u Kremlju shvaćen kao direktna lična uvreda ruskog predsednika.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Grad Rijeka uveo je pojačan svakodnevni nadzor kvaliteta mora na plažama Kantrida, nakon što su najnovija merenja pokazala povećano mikrobiološko opterećenje.
Na popularnoj plaži u Stavrosu u razmaku od svega jednog dana dogodila su se dva incidenta - najpre je obijen automobil iz kojeg je ukradeno oko 2.000 evra, a potom je sa gradskog parkinga u luci ukraden "folksvagen pasat" bugarskih registarskih oznaka.
Jeziva saobraćajna nesreća dogodila se večeras na uglu Sazonove ulice i Ulice vojvode Dragomira na Vračaru kada je automobil naleteo na ženu koja je sa detetom bila na trotoaru.
Viši sud u Somboru potvrdio optužnicu protiv braće osumnjičene za smrt Gorana Lazora, a jednom od njih delo je prekvalifikovano u tešku telesnu povredu sa smrtnim ishodom.
Najrealniji apokaliptični scenario koji može izazvati veštačka inteligencija (AI) neće uključivati robote ubice ili samosvesne superkompjutere, već direktan i razoran udarac na globalni poreski sistem.
Predsednik Rusije Vladimir Putin praktično je zamrznuo lične kontakte sa premijerom Jermenije Nikolom Pašinjanom posle razgovora o američkom projektu TRIPP, tokom kojeg je jermenski lider, prema tvrdnji izvora upoznatog sa tokom komunikacije, koristio ton koji je u Kremlju shvaćen kao direktna lična uvreda ruskog predsednika.
NATO saveznici pripremaju ogroman paket vojne pomoći za Ukrajinu vredan približno 140 milijardi evra, koji bi trebalo da se realizuje do kraja 2027. godine.
Sledeća faza rata između Rusije i Ukrajine mogla bi da donese masovne udare na velike urbane centre, nalik na ozloglašeni "rat gradova" iz iransko-iračkog sukoba tokom osamdesetih godina prošlog veka.
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Neprijatan miris mačjeg urina može da se zadrži danima, ali jednostavna mešavina sode bikarbone i vodonik-peroksida često uspešno neutrališe miris i uklanja ga sa različitih površina.
Glumica Emili Robi prošla je kroz težak životni put - od borbe sa zavisnošću i kratkotrajnih ljubavnih veza do ličnog oporavka i srećnog braka. Odluka da neko vreme živi u celibatu donela joj je unutrašnji mir, a na kraju i ljubav o kojoj je oduvek sanjala.
Folker Darko Lazić našao se danas u centru skandala kada je isplivala njegova fotografija sa jednom ALbankom na kojoj su pokazivali dvoglavog orla, o čemu je ponovo progovorio i izneo novu stranu priče.
Pevačica i nekadašnja rijaliti učesnica, Milica Dugalić, pojavila se u Šimanovcima na žurki Elite, te je pokazala da se oseća i izgleda odlično uprkos bitki koju vodu sa opakom bolešću.
Bivša učesnica "Elite 7" Marijana Zonjić pojavila se na proslavi nakon superfinala "Elite 9" u društvu čoveka sa kojim ima dete, i ovo je prvi put da se pojavila sa njim u javnosti.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.