• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

25.11.2025

17:56

Vučević poslao jaku poruku iz Negotina: Uz svoj narod i državu, nema dileme - lista broj 1

Miloš Rafailović

Vesti

Vučević poslao jaku poruku iz Negotina: Uz svoj narod i državu, nema dileme - lista broj 1

Lider SNS Miloš Vučević poslao je jaku poruku iz Negotina uoči izbora i poručio da je uvek u narod i državu i pozvao građane da glasaju za listu broj 1!

Vučević je danas posetio selo Urovica, koje je prethodno obišao predsednik Srbije Aleksandar Vučić, gde je razgovarao sa meštanima ovog negotinskog sela.

- Ne mogu da se takmičim sa predsednikom oko topografije, ja nisam obišao sva sela i dalje u Negotinu. Ali je predsednik sa dužim stažom i više pređenih kilometara. Lekovito je da dođete iz jednog kraja Srbije u drugi, da vidite svoj narod i državu, lepote. Gledamo šta su problemi i izazovi, verujem da će žitelji Negotina, Sečnja i Mionice izabrati najbolje u nedelju - rekao je Vučević za Informer. 

Vučević je istakao da je nesporno da ovi izbori imaju i veći značaj, jer 13 meseci imamo pokušaj obojene revolucije u državi.

- Ovo što će u nedelju biti će se prelamati na opštu situaciju u državi. Priznajemo da su favoriti, a mi ćemo se boriti da pobedimo. Ako oni pobede, mi ćemo da čestitamo. Nekako mi govori da ćemo napraviti iznenađenje i da ćemo ubedljivo pobediti u Negotinu. Bilo mi je lepo zajedno sa predsednikom opštine Veličkovićem i penzionerima u Negotinu. Pričali smo o povećanju penzija, kako da vratimo njihovu decu i unuke iz inostranstva. To će biti najveća pobeda. A da bismo to radili ne možemo da blokiramo puteve i da gađamo jajima. Ovde je najveća bitka za ljude, putevi, obdaništa, TV signal. Sve zbog ljudi, da mogu da žive normalno. Za mene nema dileme, lista broj 1 „Aleksandar Vučić- Najbolje za Negotin“, najodgovorniji ljudi - zaključio je Vučević.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Vučić o izborima u Negotinu: Glasajte za politiku budućnosti
Politika

Vučić o izborima u Negotinu: Glasajte za politiku budućnosti

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da predstojeći lokalni izbori u Negotinu dolaze u trenutku kada je zemlja pritisnuta sa različitih strana i pozvao građane da izađu na njih i glasaju za politiku budućnosti, a ne za one koji su pokušali da sruše stabilnost i mir.

25.11.2025

17:40

sledeća vest

Društvo

Hronika

Ovo je dovelo do tragedije u Crnoj Gori? Poznat uzrok nesreće u kojoj je poginula Jovana iz Niša, a povređeno 16 Srba
Hronika

Ovo je dovelo do tragedije u Crnoj Gori? Poznat uzrok nesreće u kojoj je poginula Jovana iz Niša, a povređeno 16 Srba

U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 12. jula na putu Kotor–Nikšić, poginula je Jovana Stanković (21), dok je 16 državljana Srbije povređeno. Mini-bus u kojem su se nalazili iznenada je udario u betonski zid i prevrnuo se, vozilo je od siline udara potpuno uništeno, a sumnja se da je do nesreće došlo usled premorenosti vozača Lj.M. (68).

14.07.2026

07:31

"Mislio sam da sam počinio savršen zločin": Žandarm zbog duga zverski ubio i spalio dvojicu mladića u Kraljevu
Hronika

"Mislio sam da sam počinio savršen zločin": Žandarm zbog duga zverski ubio i spalio dvojicu mladića u Kraljevu

Srbiju je 14. jula 2013. godine potresao jedan od najmonstruoznijih zločina u novijoj istoriji, koji je dodatno uznemirio javnost jer ga je počinio aktivni pripadnik Odreda Žandarmerije u Kraljevu, Aleksandar Krstić. Ono što je počelo kao dug od nekoliko hiljada evra pretvorilo se u dvostruko ubistvo i zverski pokušaj prikrivanja tragova spaljivanjem tela koji je zgrozio čitavu zemlju.

14.07.2026

08:54

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Umrla Snježana Vego
Kultura

Umrla Snježana Vego

Modna dizajnerka, kostimografkinja i univerzitetska profesorka Snježana Vego preminula je u 71. godini.

14.07.2026

09:04

Magazin

Džet set