Blokaderi zgubidani, ali i tajkunski mediji i njihovi novinari još jednom su pokazali da im ništa nije sveto, pa se na društvenim mrežama otvoreno raduju zbog smrti generala Nebojše Pavkovića.
Tajkunski novinar Željko Veljković, koji sa antisrpske televizije Nova S redovno napada sopstvenu zemlju i narod, objavio je komentar na društvenoj mreži Iks koji najviše liči na oblik nervnog rastrojstva.
15.09.2025
11:47
Tako je Igor Božić optužio Željka Veljkovića za govor mržnje.
Naime, prilikom jednog gostovanja voditelj je upitao Igora Božića: "Da li vi lično smatrate da je govor mržnje kada se ljudi koji su izneli promene u Crnoj Gori nazivaju pravoslavnim talibanima?"
Božić je odgovorio da to verovatno rekao neko od naših sagovornika, aludirajući na Željka Veljkovića.
Jeziv snimak prikazuje ko najviše priželjkuje građanski rat u Srbiji nakon što je premijer Hrvatske Andrej Plenković u jednom intervjuu istakao kako se naša zemlja nalazi na ivici takvog krvavog sukoba.
Voditelj Marko Stepanović, koji slovi za nekakvog humoristu, uporedio je Srbiju sa ratom razrušenom Ukrajinom, gde se svakodnevno proliva krv na desetine ljudi, pa je uz to izneo jezivu prognozu naglasivši kako u našoj zemlji trenutno "vlada zatišje pred buru".
30.08.2025
10:22
Foto: Printskrin
Voditelj mu je samo potvrdio da se radi o izjavi čoveka koji je deo Junajted medija.
- Naravno da jeste. To je etiketiranje, tako da to zaista ne mogu da podržim... - zaključio je Božić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Blokaderi zgubidani, ali i tajkunski mediji i njihovi novinari još jednom su pokazali da im ništa nije sveto, pa se na društvenim mrežama otvoreno raduju zbog smrti generala Nebojše Pavkovića.
Pilot nevidljivog aviona F-117 koji je srpska PVO oborila četvtog dana NATO bombardovanja 1999, ispričao je kako je preživeo obaranje i kako je kasnije izvučen u najvećoj akciji spasavanja još od Vijetnamskog rata.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija neobičnog, zastrašujućeg insekta. Dok su mnogi bili zbunjeni o čemu se radi, drugi su otkrili da je u pitanju strižibuba koja je ušla u dom jednog Srbina.
Filipu R. iz Obrenovca koji je učestvovao u tuči koja je prerasla u pucnjavu u kojoj je ranjen njegov drug Petar G. određen je pritvor zbog nasilničkog ponašanja.
Ukrajinske odbrambene snage tvrde da su za nekoliko nedelja uspele da povrate kontrolu nad oko 16 kvadratnih kilometara u severnom delu Pokrovska u Donjeckoj oblasti.
Ozempik, lek koji se koristi za lečenje dijabetesa tipa 2, a poslednjih godina masovno i za mršavljenje, našao se u centru pažnje nakon što je protiv proizvođača i srodnih farmaceutskih kompanija pokrenut veliki broj tužbi zbog navodnih ozbiljnih zdravstvenih komplikacija kod pacijenata u SAD.
Više osoba povređeno je u masovnoj tuči koja je izbila u londonskom Hajd Parku tokom izlaska posetilaca sa popularne božićne manifestacije Vinter Vonderlend.
Glumica Nikolina Friganović kaže da su njeni roditelji bili mladi tokom ratova devedesetih i pogroma Srba iz Hrvatske za vreme ustaške akcije "Oluja" i da je u svoj lik Nade u "Tvrđavi" utkala mnogo ličnih emocija i sećanja na taj nemili period.
Glumica Žilijet Binoš (61) razdrmala je ceo svet ulogom u erotskoj drami "Kobna veza" ("Damage") iz 1992. godine u kojem je snimala eksplicitne scene seksa.
Snimak koji se munjevito proširio društvenim mrežama prikazuje zgodnu plavokosu devojku kako mirno i fokusirano trenira, potpuno nesvesna pogleda oko sebe, jer su joj helanke toliko uske da izgleda kao da je gola.
Za Jarčeve, Device i Bikove Nova godina znači mnogo više promena nego za ostale znakove. Dok će mnogi rasipati i trošiti bez plana oni neće znati šta će sa parama.
Starleta Stanija Dobrojević oglasila se prvi put nakon što je njen bivši verenik Asmin Durdžić otvorio dušu o problemima koje su njih dvoje imali u vezi.
Borivoje Jovanović, poznatiji kao Bora Mercedes, kojeg je publika upoznala u takmičenju "Nikad nije kasno", preminuo je juče nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar