Puklo, gotovo, kraj! Informer došao do prepiske s Filozofskog - blokaderi kukaju: "Molim vas, dođite"
Podeli vest
Blokaderi su pukli i sada se samo čeka da neko odsvira kraj.
To dokazuje prepiska do koje je došao Informer, a koja se vodila u grupi Blokada Filozofskog fakulteta, gde su blokaderi bukvalno zakukali jer se gotovo niko više ne odaziva pozivima da prisustvuje plenumima.
Na društvenim mrežama danas se pojavio skandalozan snimak iz Zemuna. Naime, na snimku možemo videti da su ponovo deca i to maloletna, zloupotrebljena u političke svrhe.
Analitičar, voditelj i marketinški stručnjak Saša Borojević raskrinkao je Hrvate i pevačicu Severinu, koji već mesecima aktivno podržavaju blokaderske pokušaje sprovođenja obojene revolucije u Srbiju i rušenje njenog ustavnog poretka, progovorivši, između ostalog, i o padu nasdtrešnica u Hrvatskoj.
08.12.2025
21:14
- Plenum se ne održava danas, pretpostavljam (engl. I guess). Molim vas da dođete u četvrtak. Došlo je nas dvoje. Treći plenum zaredom ili nema ljudi ili ih ima ispod 5 - napisao je blokader koji se predstavlja kao Pavle fub RGK RGNP.
Usledio je odgovor na ovu njegovu konstataciju koja govori više od hiljadu reči. Pogledajte fotografiju.
Blokaderi koji su danas održali protest ispred Palate pravde kao vid podrške kolegama uhapšenim nakon Vidovdanskih demonstracija ove godine zbog planiranja dela usmerenih protiv ustavnog uređenja Srbije, međusobno su se pokrvili.
Predsednik Demokratske stranke (DS) Srđan Milivojević, inače jedan od glavnih opozicionih blokaderskih drekavaca, snimljen je kako se vozi u gradskom prevozu, međutim, mnogi koji su ga videli ostali su šokirani zbog onoga što je uradio, odnosno zbog onoga što nije.
08.12.2025
20:43
Foto: printscreen
Sličice uvele ruže i slomljenog srca uz komentar "Plenum u velikoj 2026." samo pokazuju da su i blokaderi svesni da su "uveli" i pukli", koliko god im bilo teško i bolno da to prihvate.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na društvenim mrežama danas se pojavio skandalozan snimak iz Zemuna. Naime, na snimku možemo videti da su ponovo deca i to maloletna, zloupotrebljena u političke svrhe.
Dok zapadni političari spočitavaju Srbiji stanje demokratije, navodne pritiske na medije i "slapp" tužbe protiv novinara, praksa unutar same Evropske unije pokazuje sasvim drugačiju sliku.
Ekonomija Srbija je u dobrom stanju uprkos blokaderskom teroru i uprkos turbulentnim geopolitičkim okolnostima u kojima se našao ceo svet, pokazuju osnovi pokazatelji.
Eventualne sekundarne sankcije Narodnoj banci Srbije mogle da izazovu širok spektar poremećaja – od ograničenja u plaćanjima prema inostranstvu do potencijalnog uskraćivanja pristupa delu deviznih i zlatnih rezervi koje se nalaze u bankama van Srbije, ali bez ikakve opasnosti po građane Srbije.
U Novom Pazaru danas je došlo do incidenta kada je kombi novopazarskih registarskih oznaka tokom policijske potere skrenuo sa kolovoza i udario u prodavnicu koja se nalazi preko puta jedne perionice.
Dežurni javni tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu saslušao je osumnjičene V. U. (31) i I. T. (28), nakon što im je prethodno određeno zadržavanje do 48 sati.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici MUP, UKP, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala rukovodili međunarodnom akcijom u kojoj je, u saradnji sa Javnim tužilaštvom za organizovani kriminal, zaplenjeno 81,2 kilograma kokaina i 110 kilograma marihune.
U međunarodnoj akciji kojom su rukovodili policijski službenici UKP, SBPOK, a u saradnji sa Javnim tužilaštvom za organizovani kriminal danas su na teritoriji Srbije uhapšena dva lica i to: S.Š i D.S. dok je na teritoriji Španije 27.11 2025. lišen slobode J.P., a prethodno u Austriji S.R. 21. 3.2025. godine, zbog postojanja osnovane sumnje da su u periodu od 4. decembra 2024. godine do danas izvršili krivična dela - neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski stigao je večeras u Brisel, gde će se sastati sa generalnim sekretarom NATO Markom Ruteom, predsednikom Evropskog saveta Antoniom Koštom i predsednicom Evropske komisije (EK) Ursulom fon der Lajen.
Nova američka Strategija nacionalne bezbednosti označava dubok zaokret u spoljnoj politici SAD i, prema oceni evropskih stručnjaka, predstavlja najopasniji trenutak za Evropu u decenijama.
Snažna oluja Bram kreće se ka Velikoj Britaniji i očekuje se da u narednim satima zahvati veći deo zemlje, donoseći udare vetra preko 140 kilometara na sat i obilne padavine.
Deveta epizoda serije "Tvrđava" emitovana je u nedelju uveče na Prvom programu RTS, a u njoj je posebno upečatljiva scena u manastiru između Nebojše Dugalića i Ognjena Mićovića.
Danas je održana konferencija povodom muzičkog takmičenja "Hype zvezde", a direktor Hajp televizije Saša Mirković progovorio je o finalu i nagradi za pobednika.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar