• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

14.03.2026

10:44

Svi u glas - Vučić je kriv: Svi kukaju zbog novih kineskih raketa (VIDEO)

Tanjug

Vesti

Svi u glas - Vučić je kriv: Svi kukaju zbog novih kineskih raketa (VIDEO)

Podeli vest

Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević oglasili su se na "Iksu" povodom modernizacije Vojske Srbije.

Lider SNS Miloš Vučević oglasio se povodom reakcije Hrvata na srpsku nabavku supersoničnih raketa iz Kine.

- One su garant bezbednosti građana Srbije i našeg naroda. One su garant da neki drugi neće krenuti u avanture protiv nas... Ja sam siguran, ako su svi normalni i racionalni, da će te rakete biti u skladištima ili eventualno upotrebljene u nekoj vojnoj vežbi. Ne treba niko da bude zabrinut ko ima dobre namere prema Srbiji. Daj Bože da ih imamo što više, bar što se mene tiče - rekao je Vučević.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Милош Вучевић (@milosvucevic)

Brnabić je podelila video-snimak aviona MiG-29 koji je prethodno objavila stranica koja se bavi avijatičarskim temama. Oni su u opisu snimka nahvalili ovaj avion, nazvavši njegov izgled "zaista fantastičnim".

- Idemo, svi u glas - Vućić je kriv! Neko je topio, slabio i uništavao, a neko se borio, gradio i stvarao - navela je Brnabić, na taj način podsetivši na vremena kada su, tokom perioda dok je Zdravko Ponoš bio načelnik Generalštaba.

BONUS VIDEO


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set