Blokaderi sa tajkunski kontrolisanih televizija, Šolakovi zabavljači, ne kriju koja je njihova politika.
Njihova politika se fokusira na napade na Aleksandra Vučića i njegovu porodicu, svaljivanje krivice na Srbe - zato što je NATO 1999. godine izvršio napad na našu zemlju, što dovodi do zaključka da su Srbi krivi za smrt male Milice Rakić, koja je poginula tokom agresije NATO-a.
U skandaloznoj emisiji blokadera komentarisali su snimak Aleksandra Vučića i njegovog malog sina, kada je Marko Vidojković naveo da mu je muka od snimka oca i sina.
Marko Vidojković je pozvao Centar za socijalni rad, a urednik Danas-a, Dragoljub Petrović, takođe nije štedio reči zbog toga.
Kasnije su pričali o NATO bombardovanju, kriveći naše političare, a sramno je bilo i to što su okrivili naš PVO sistem za smrt devojčice.
Večiti student Radomir Lazović, koopredsednik Zeleno-levog fronta (ZLF) i jedan od najostrašćenijih blokadera, priznao je da bi trebalo da uče od Srpske napredne stranke i Aleksandra Vučića.
Nakon dugog vremena, Kula dobija novi most. Popularni „Drveni most“, upravo zamenjuju novosadski i kulski stručnjaci novom, kvalitetnom konstrukcijom, a blokaderi to koriste u svrhu širenja neistine.
Nenad Kulačin, voditelj tajkunske Nove S, masno je slagao da američki predsednik Donald Tramp nije objavio intervju predsednika Srbije Aleksandra Vučića za Breitbart.
Voditelji bizarnog podkasta "Dobar, loš, zao" koji se emituje na tajkunskoj Novoj S, okoreli blokaderi Marko Vidojković i Nened Kulačin, besramno su vređali predsednika Srbije Aleksandra Vučića ali i verujući narod u Srbiji, pošto su vređali Spasovdansku litiju i Bogorodičin pojas.
Dragan J. Vučićević, glavni urednik Informera, otkrio je u programu uživo tokom Kolegijuma da je nepoznati mladić vandalizovao javne površine u blizini firme Informera.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Beogradu sa predsednikom Državnog zbora Slovenije Zoranom Stevanovićem, koji boravi u zvaničnoj poseti Srbiji.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove i prisustvovao spajanju glavne mostovske konstrukcije na mostu preko Dunava u okviru Fruškogorskog koridora u Novom Sadu.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić pozvala je danas građane Srbije da 27. juna dođu u Beograd na veliki skup na kojem će biti predstavljen zvaničan naziv izborne liste Srpske napredne stranke i koalicionih partnera.
Presednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas u Beogradu otvaranju svečane izložbe fotografija kineske novinske agencije Sinhua, a potom se sastaje sa predsednikom Državnog zbora Slovenije Zoranom Stevanovićem.
Bivši guverner američke savezne države Ilinois i nekadašnji član Kongresa Rod Blagojević u ekskluzivnom intervjuu za Balkan Watch govorio je o odnosima Srbije i Sjedinjenih Američkih Država, NATO bombardovanju 1999. godine, politici predsednika Aleksandra Vučića, ulozi Srbije na Balkanu, kao i o novom američkom ambasadoru u Beogradu i značaju srpske dijaspore u Americi.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić i supruga Tamara obišli su, u društvu predsednika Gruzije Mihaila Kavelašvilija i supruge Tamar Bagrationi, manastir Svetog Đorđa i manastirski kompleks u Alaverdiju i upisao se u knjigu počasnih gostiju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Večiti student Radomir Lazović, koopredsednik Zeleno-levog fronta (ZLF) i jedan od najostrašćenijih blokadera, priznao je da bi trebalo da uče od Srpske napredne stranke i Aleksandra Vučića.
Posle najave Sjedinjenih Američkih Država da će smanjiti broj svojih vojnika u misiji Kfor na Kosovu i Metohiji, iz NATO-a stiže ista poruka uz cinično obrazloženje da se bezbednosna situacija na KiM poboljšala, to jest, stabilizovala.
Iran je uveo privremeni režim tranzita za trgovačke brodove koji prolaze kroz Ormuski moreuz, prema kojem brodarske kompanije moraju unapred da podnesu zahtev za prolaz nadležnom organu, Upravi Persijskog zaliva (PGSA), dok u prvih 60 dana neće biti naplaćivane takse, a troškove će snositi iranska vlada, saopštio je Sekretarijat Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost te zemlje.
Urušenu crkvu Svetog Arhangela Gavrila u selu Dobrejance u zaseoku Crna Bara, u Poljanici kod Vranja, malobrojni meštani, ali i oni čije je poreklo odavde, počeli su da obnavljaju.
Gostujući u emisiji "Za našim stolom" na televiziji K1, poznati advokat Nebojša Perović otvoreno je govorio o porodici, poreklu, odrastanju, bolnom iskustvu iz Metohije, ali i o svojim čvrstim i javno izrečenim stavovima protiv predloženih izmena Porodičnog zakona.
Poslednjih nedelja sve više korisnika "Fejsbuka" prijavljuje pokušaje prevare putem poruka koje navodno stižu od kompanije "Meta", a zbog kojih dolazi do trajnog gašenja naloga.
Zbog sumnje da su stvorili kriminalnu organizaciju, koja se u dužem periodu bavila švercom cigareta, juče je po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva Crne Gore uhapšeno 14 osoba.
Pripadnici Sektora unutrašnje kontrole uhapsili su još dva muškarca u nastavku istrage koja se u Višem tužilaštvu u Novom Sadu vodi protiv 12 osoba, među kojima je i penzionisani policajac, o davanju lažnih identiteta ozbiljnim kriminalcima, stranim državljanima, koji su bili na crvenim Interpolovim poternicama, zbog najtežih krivičnih dela.
U emisiji "Oko" na RTS-u gostovali su psiholog Zorana Filipović, majka ubijenog dečaka u Ribnikaru, Suzana Stanković Čikić i advokat Ognjen Božović, koji su govorili o tome da li može da se na vreme prepozna dete poput Koste K.
Ministarstvo odbrane SAD otvoreno je za ponudu Poljske da Vašington tamo otvori stalnu vojnu bazu, izjavio je poljski ministar odbrane Vladislav Kosinjak-Kamiš nakon sastanka sa američkim kolegom Pitom Hegsetom u Briselu.
Rusija će odlučno i razorno odgovoriti na agresiju bilo koje zemlje NATO-a protiv bilo kog ruskog regiona, izjavila je Marija Zaharova, portparol ruskog Ministarstva spoljnih poslova.
Mađarski premijer Peter Mađar rekao je da bi ubrzano članstvo Ukrajine u Evropskoj uniji "bilo nepravedno" prema zemljama Zapadnog Balkana i da "mađarska vlada nije jedina koja se ne slaže sa otvaranjem drugih klastera".
Zvezda filmova "Krug" i "Lilo i Stič" Dejvi Čejs (35) živela je mučeničkim životom mesecima pre smrti, dok su njeni prijatelji i voljeni očajnički pokušavali da joj spasu život.
Deveto izdanje Ravno Selo Film Festivala, međunarodnog festivala prvog ili drugog filma, biće održano od 25. do 28. juna, pod sloganom "Selom kruže filmske priče".
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, ponovo je podigao prašinu na društvenim mrežama objavom provokativne fotografije na kojoj pozira gotovo nag.
Pevačica Indira Radić u razgovoru za Informer otvoreno je govorila o trenutku kada se rasplakala na koncertu, odnosu sa snajkom iz Rusije, ali i drugim aktuelnim temama.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.