Danas je u Aranđelovcu zabeležena kupovina glasova! Građanin Aranđelovca prijavio je slučaj policiji.
Njemu je nepoznata osoba koja je izašla iz crnog vozila marke “Pasat”, beogradskih registarskih tablica, prišla i ponudila 4.000 dinara da glasa za Studentsku listu.
Građanin je to odbio i otišao da glasa po svojoj savesti. Nakon izlaska, zatekao je istu osobu koja je nastavila drugim građanima da nudi novac.
Američki posmatrač Brajan Braun iz Međunarodne organizacije Za porodicu, ostao je šokiran strahom koji izazivaju blokaderi sa crvenim šakama, a s druge strane oduševljen je procedurom samog izbornog procesa.
Srđan Đurić, poznat u javnosti kao jedan od učesnika blokada, kao i bivši član PSG-a, našao se ponovo u centru pažnje nakon incidenta koji se dogodio u Crvenki.
Na više lokacija u Kuli i okolnim mestima danas su zabeležene prijave građana o navodnim neregularnostima u vezi sa izbornim procesom, uključujući i kupovinu glasova.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Američki posmatrač Brajan Braun iz Međunarodne organizacije Za porodicu, ostao je šokiran strahom koji izazivaju blokaderi sa crvenim šakama, a s druge strane oduševljen je procedurom samog izbornog procesa.
Posle najave Sjedinjenih Američkih Država da će smanjiti broj svojih vojnika u misiji Kfor na Kosovu i Metohiji, iz NATO-a stiže ista poruka uz cinično obrazloženje da se bezbednosna situacija na KiM poboljšala, to jest, stabilizovala.
Iran je uveo privremeni režim tranzita za trgovačke brodove koji prolaze kroz Ormuski moreuz, prema kojem brodarske kompanije moraju unapred da podnesu zahtev za prolaz nadležnom organu, Upravi Persijskog zaliva (PGSA), dok u prvih 60 dana neće biti naplaćivane takse, a troškove će snositi iranska vlada, saopštio je Sekretarijat Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost te zemlje.
Urušenu crkvu Svetog Arhangela Gavrila u selu Dobrejance u zaseoku Crna Bara, u Poljanici kod Vranja, malobrojni meštani, ali i oni čije je poreklo odavde, počeli su da obnavljaju.
U Srbiji će danas biti pretežno sunčano i toplo uz slab vetar severnih pravaca, a popodne se očekuje lokalni razvoj oblačnosti. Temperature od 11 do 33 stepena.
Gostujući u emisiji "Za našim stolom" na televiziji K1, poznati advokat Nebojša Perović otvoreno je govorio o porodici, poreklu, odrastanju, bolnom iskustvu iz Metohije, ali i o svojim čvrstim i javno izrečenim stavovima protiv predloženih izmena Porodičnog zakona.
Zbog sumnje da su stvorili kriminalnu organizaciju, koja se u dužem periodu bavila švercom cigareta, juče je po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva Crne Gore uhapšeno 14 osoba.
Pripadnici Sektora unutrašnje kontrole uhapsili su još dva muškarca u nastavku istrage koja se u Višem tužilaštvu u Novom Sadu vodi protiv 12 osoba, među kojima je i penzionisani policajac, o davanju lažnih identiteta ozbiljnim kriminalcima, stranim državljanima, koji su bili na crvenim Interpolovim poternicama, zbog najtežih krivičnih dela.
U emisiji "Oko" na RTS-u gostovali su psiholog Zorana Filipović, majka ubijenog dečaka u Ribnikaru, Suzana Stanković Čikić i advokat Ognjen Božović, koji su govorili o tome da li može da se na vreme prepozna dete poput Koste K.
Iran je uveo privremeni režim tranzita za trgovačke brodove koji prolaze kroz Ormuski moreuz, prema kojem brodarske kompanije moraju unapred da podnesu zahtev za prolaz nadležnom organu, Upravi Persijskog zaliva (PGSA), dok u prvih 60 dana neće biti naplaćivane takse, a troškove će snositi iranska vlada, saopštio je Sekretarijat Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost te zemlje.
Ministarstvo odbrane SAD otvoreno je za ponudu Poljske da Vašington tamo otvori stalnu vojnu bazu, izjavio je poljski ministar odbrane Vladislav Kosinjak-Kamiš nakon sastanka sa američkim kolegom Pitom Hegsetom u Briselu.
Rusija će odlučno i razorno odgovoriti na agresiju bilo koje zemlje NATO-a protiv bilo kog ruskog regiona, izjavila je Marija Zaharova, portparol ruskog Ministarstva spoljnih poslova.
Zvezda filmova "Krug" i "Lilo i Stič" Dejvi Čejs (35) živela je mučeničkim životom mesecima pre smrti, dok su njeni prijatelji i voljeni očajnički pokušavali da joj spasu život.
Deveto izdanje Ravno Selo Film Festivala, međunarodnog festivala prvog ili drugog filma, biće održano od 25. do 28. juna, pod sloganom "Selom kruže filmske priče".
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, ponovo je podigao prašinu na društvenim mrežama objavom provokativne fotografije na kojoj pozira gotovo nag.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.