• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Informer

04.07.2020

14:19

USTAŠKI LAŽOVI nastavljaju sa najprljavijom kampanjom protiv Srbije i predsednika Vučića!

Vesti

USTAŠKI LAŽOVI nastavljaju sa najprljavijom kampanjom protiv Srbije i predsednika Vučića!

Podeli vest

I Indeks i Jutarnji i Večernji list i Slobodna Dalmacija i ama baš svi hrvatski portali, i levi i desni i otvoreno ustaški i kaobajagi liberalni, vode ovih dana najprljaviju kampanju protiv Srbije i predsednika Aleksandra Vučića!

U saradnji sa omiljenim im đilasivskim žutim političarima i propagandistima iz Brograda pokušavaju da što više ocrne našu zemlju i narod. Za sve su krivi Srbija i Vučić, pa i za koronu!?! 

I nema veze što sve činjenice govore da se Srbija na najodgovorniji način bori protiv opasnog virusa i nema veze što nas hvale i SZO i sve ostale svetske instotucije - hrvatske medijske ustaše za sve optužuju Vučića i Srbiji.

Lažu, izmišljaju, montiraju, ali jednu stvar nikako da demantuju - da će Vučićeva Srbija, prema projekcijama MMF, već krajem sledeće godine prvi put u istoriji po ukupnom BDP-u prestići Hrvatsku!

Kako god bilo tekm kad god ne znate, ili ako ikada budete u dilemi ko u Srbiji radi u najboljem interesu Srba i Srbije - samo pogledajte koga najviše mrze i pljuju ustaše. I nećete pogrešiti.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
thomas

pre 4 godine

Ko to smije kritisirat "Führera" Vucica. Oba dva su pravili/prave "Autobahn"/puteve. LOL

NEBOJŠA

pre 4 godine

који је ово ''панфлет'' од чланка.да се исповраћаш.успут сте заборавили написатиЗА ШТА ГА САД НАПАДАЈУ

sledeća vest

TV

Društvo

Kreću olujni udari! Preko noći preti potop
Društvo

Kreću olujni udari! Preko noći preti potop

Prema najavi Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije, danas će vreme biti umereno do potpuno oblačno, uz kratkotrajnu kišu u toku dana, dok se uveče i tokom noći očekuju padavine u većem delu Srbije.

14.04.2025

06:42

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Puklo je, Jokić i Meloun u svađi? Ovo niko nije očekivao
NBA

Puklo je, Jokić i Meloun u svađi? Ovo niko nije očekivao

Bivši trener Denver Nagetsa Majkl Meloun oprostio se od ekipe iz Kolorada pismom u kom je pomenuo vlasnike tima, igrače i navijače, ali ne i Nikolu Jokića, dok je samo pre desetak dana govorio da je Srbin Supermen, da je trenirao najbolje, ali da je Nikola drugi nivo.

14.04.2025

05:17

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set