VI KOJI PODRŽAVATE ONE KOJIMA JE BIO CILJ DA LAŽIMA I KAMPANJAMA UBIJAJU PORODICE POLITIČKIH PROTIVNIKA, JOŠ BISTE DA MI DRŽITE PRIDIKE KO KOME PRESUĐUJE! Vučić "razmontirao" novinara N1!
Podeli vest
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je nakon obilaska radova na pruzi Beograd - Stara Pazova - Novi Sad odgovarao na pitanja novinara. Na pitanje novinara TV N1, zašto je u slučaju optužbi na račun Dragana Đilasa "preuzeo ulogu državnog tužioca", Vučić kaže da o ovome nije planirao da govori, a da se u pitanju vidi svo licemerje đilasovskih medija i Đilasove politike
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu "avucic" snimak sa sinoćnjeg obeležavanja Dana sećanja na stradale u NATO agresiji i istakao da je smo mnogo izgubil, ali da je srpsko srce još su tu
25.03.2021
11:44
- Nisam mislio da o tome govorim, ali hvala vam što ste pokrenuli tu temu. U načinu na koji ste postavili pitanje vidi se svo vaše licemerje, licemerje medija Dragana Đilasa i Dragana Šolaka, licemerje politike koju pomenuti gospodin vodi - rekao je Vučić i dodao:
- Nisam tužilac, ali imam svoj mozak, ali ste vi sebi dali za pravo da budete i tužioci i branioci i da imate pravo na sve. Bio sam ubica Olivera Ivanovića, danas sam ubica Cvijana, nemam pojma o čemu pričate. Ja bih trebalo da znam kad je ko postavio neku ploču nadgrobnu ili ne. Lupetaju svašta naši politički protivnici. Valjda sam hteo da ranim u šaku Daku Davidovića, a onda on u iskazu kaže: "mislim da je Vučić nešto znao čim se javno o tome nije izjašnjavao o tome". Je l' možete vi to ljudi da verujete, da takve optužbe iznosite, a da to potkrepljujete takvim glupostima.
Vi ste ti koji mi dve godine sudite, nastavio je Vučić, koji me optužujete i unapred izrečenu presudu imate o slučaju Jovanjice, ja nemam pojma o čemu se radi.
- Niko me nikad nije pomenuo, ni mene niti bilo koga iz moje porodice, niko nikada, ni u jednom dokumentu, nigde. Izmislili ste celu priču, tužili, optužili, sudili, presudili, sve ste to sebi dali za pravo, zajedno sa Draganom Đilasom. Ja jednino što mogu da vam kažem je da znamo da ima račune. Da li je to krivično delo ili nije, to će nadležni organi da ustanove. Da li je utajio porez na kapitalnu dobit, na dividendu, na prenos apsolutnih prava, nadležni organi će da ustanove. Da li je mnogo para ukrao za vreme svoje vladavine i uzeo, pa to piše u APR, to piše u zvaničnim aktima ove zemlje, kojima je on to prijavljivao. On prijavio prihode od skoro 700 miliona evra u vreme dok je bio vlast - kazao je Vučić.
Foto: printscreen RTV Pink
I vi kažete neko drugi presuđuje. Ja sam ćutao danas, nisam ga pomenuo, juče ćutim nisam ga pomenuo. Imam pametnija posla rekao je predsednik Srbije i nastavio:
- Ali nemojte vi koji tužite, sudute, presuđujete, vi kojima je, govorim o političarima, bio cilj da ubijate porodice svojih političkih protivnika lažima i kampanjama, vama koji ste angažovali ubice, one koje seku glave. Đilas je sve vreme organizovao hajku na moju decu, pa čak sad kad se pozivate na gluposti oko Cvijana, po tim novinama, pošto sve prepisujute iz Tabloida Milovana Brkića, tamo piše da sam ubio svoje dete. Što i to ne kažete javno, što to krišom pravite i puštate. Kažite naciji čime se sve bavite i šta sve radite. A njemu neko pusti sa razglasa "Đilase, lopove" kažete ugrožena su mu deca. Pa ko ti je decu pomenuo?! Nisu ti deca krala ako si ti lopov. Kažite meni to što imate da kažete, ne petljajte decu. Ali ste u stanju da upetljate svačiju decu od vaših političkih protivnika, da im živote uništete. Ali ćete licemerne suze da ronite kad vam neko kaže da je vaš politički štićenik običan lopov. Ja to mislim. I mislim mnogo gore od toga - rekao je Vučić.
- Ali ja nisam tužilac u ovoj zemlji. Tužioci će da rade svoj posao, u zavisnosti od toga da li imaju predmet, slučaj ili ga nemaju. U tome je razlika između pravne i nepravne države. A sve to vi što radite je direktan primer kako bi se nepravno ponašali oni koji bi bili na vlasti. Oni koji kažu treba da se puste prisluškivani razgovori. Pa svaki bi vam razgovor puštali u javnost, to ne bi bila država. To bi bila papazjanija u kojoj bi dvojica najbogatijih tajkuna uništavali živote ljudima kako im padne napamet.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rale, imas li dokaze o umesanost Aleksandra Vucica u svemu ? Ako je imas, ili ako tvoji lopovski mafijaski heroji iz opozicije imaju dokaze, zasto je dostavite policiji, sudstvom, ma da i onako je celo sudstvo ilegalno i protivustavno postavljen u vreme kada je kleptokrata Djilas bio na vlast. Nego ajde ako imate dokaze, slobodno, jos ih cekamo a kukate kao poltroni godinama. Da kojim slucajem ste imali dokaze kao sto ih vidjamo kada se radi o nelegalnim racunima nasilnika prema zenama Djilas, davno bi ste vi paraziti i lopovi to licno doneli u sud i davno bi AV bio u zatvor, ali posto ste psihicki bolesnici koji veruju u soptsvenu laz kao degutantni pripadnici najgore sekte koji zive u paralelan svet, nista od toga, ali sada znamo javno koliko imamo parazita i kripto lopova u Srbiji koji zale staro vreme kada su krali na svoj nizi stepen izmedju 2000-2012, ima vas preko 100 000 u celoj drzavi, maksi 1%. Znam licno takvog tipa u Beogradu koji se folira da je pripadnik gradske Srbije, a izmedju 2000-2012, dobro se grebao privilegije i jako je bio sposoban da ne placa porez. Vama treba oduzeti drzavljansto i isterati iz zemlje.
Rale, izgleda si zaboravio uzeti svoj lek, jel treba mozda da te ispratimo do ludnice ? Tamo te cekaju Jeremic, hitlerovac i ljoticevac Obradovic, i nasminka balerina Tadic.
Nešto vam treba 1000 puta da "razmontiravate N1", sve opet i opet u posl 4 god. Ako kažete "razmontirao" to normalan čovek razume da su činjenice koje se pominju toliko bile snažne da su zaista razmontirale-diskreditovale taj medij koji tada gubi svaki respekt i kredibilitet.
Председниче само ви наставите овако, млад, паметан и пун елана и енергије. Видели смо ми шта нам се деси, и шта нас чека кад год дођу неки жути, крути и остали чим се докопају власти.
Niko više ne podržava lopova Dragana Đilasa koji trteba da odgovara za veliku pljačku naroda i države. Dragan Đilas mora da ode u zatvor , a tužilaštvo da počne da radi svoj posao.
Tajkun Dragan Đilas, predsednik Stranke slobode i pravde (SSP), pobesneo je zbog izjava ideologa blokadera Jova Bakića na antisrpskoj teveviziji N1, zbog čega je tom mediju čak poslao i demanti.
Tajkunski novinar sa antisrpske televizije N1, Mladen Savatović, koji je mesecima na ulicama otvoreno podržavao nasilje blokadera, tokom paljenja i lomljenja prostorija Srpske napredne stranke (SNS) govorio kako se "ne dešava ništa", a Aleksandra Vučića nazivao Hitlerom, zakukao je u emisiji kod svoje istomišljenice Nataše Miljković zbog onoga što se juče dogodilo tokom konferencije za novinare srpskog predsednika.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu "avucic" snimak sa sinoćnjeg obeležavanja Dana sećanja na stradale u NATO agresiji i istakao da je smo mnogo izgubil, ali da je srpsko srce još su tu
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, a zatim se obratio medijima.
Blokaderski novinar iz Novog Sada, Žarko Bogosavljević, koji je mesecima unazad sa svojim istomišljenicima učestvovao u rušenju Srbije, juče je u srcu tog grada doživeo fijasko kakav nije mogao ni da sanja.
Penzije u Srbiji su od 1. decembra veće za 12,2 odsto, a naši najstariji sugrađani, prema najavi predsednika Srbije Aleksandra Vučića, dobiće uvećanja primanja pre Badnjeg dana.
U vreme kada su seoske škole u odumiranju gest Slobodana Jovanovića obradovao je decu u izdvojenom odeljenju Pete oš „Slobodan Sekulić“ u selu Ljubanje.
Radnik koji je teško povređen na gradilištu u Leštanima je, kako se nezvanično saznaje, po dolasku hitne pomoći bio svestan i komunikativan, i on se trenutno nalazi van životne opasnosti!
Moskva je povukla potez koji Zapad više ne može da ignoriše: ruski predsednik Vladimir Putin jasno je stavio do znanja da Rusija nema nameru da napadne NATO.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da Sjedinjene Američke Države neće brzo slediti Izrael u priznanju nezavisnosti Somalilenda, navodeći da je to pitanje koje tek treba "detaljno proučiti" "Sve je predmet razmatranja.
Sastanak američkog predsednika Donalda Trampa sa šefom ukrajinskog režima Vladimirom Zelenskim na Floridi održaće se bez učešća lidera EU, javlja Si-En-En, pozivajući se na zvaničnike.
Premijer Mađarske Viktor Orban izjavio je da je Evropa, kako je naveo, "ratno nastrojena" i da većina evropskih lidera veruje da je moguće poraziti Rusiju u ratu koji se vodi na teritoriji Ukrajine.
Glumica Iskra Brajović podelila je od istorije sačuvanu novogodišnju fotograviju na kojoj je za ruke drže bivši supružnici, otac i veliki glumac Vojislav Voja Brajović i majka Ljiljana.
Glumica Mina Lazarević već neko vreme je u emotivnoj vezi sa glumcem Vladimirom Pošavcem Tušekom ali se malo zna da je on bio u braku sa njihovom koleginicom Jelenom Bosančić sa kojom ima sina.
Dok su se prolaznici u Njujorku nadali fotografiji i kratkom susretu, glumac Harison Ford imao je sasvim drugačiji plan, da mirno pređe ulicu i nastavi svojim putem.
Ponekad je dovoljan dobar film da te resetuje, pogura i natera da ponovo poveruješ u sebe. Ako ti treba inspiracija, energija ili samo mali podsetnik da je upornost jača od okolnosti, ovo su filmovi koje vredi pogledati.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar