• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

24.09.2021

09:09

SKANDAL! RTS NEĆE NI DA OBJAVI VEST O VIDOJKOVIĆEVIM UVREDAMA, ĆUTE I ZORANA I SKORO ČITAV SNS!?!

Printscreen

Vesti

SKANDAL! RTS NEĆE NI DA OBJAVI VEST O VIDOJKOVIĆEVIM UVREDAMA, ĆUTE I ZORANA I SKORO ČITAV SNS!?!

Kada je 2017. Milenko Jovanov samo odgovorio na uvrede Vuka Jeremića, uređivački kolegijum RTS se odmah okupio na konferenciji za štampu Narodne stranke i javno zajedno "plakao" sa Jeremićem i njegovom suprugom Natašom

Danas, isti taj RTS neće da objavi ni vest o nezapamćenom skandalu Marka Vidojkovića koji je uživo na TV psovao majku predsedniku Aleksandru Vučiću!?!

I nema nikakve veze što je predsednikova majka Angelina čitav radni vek provela na RTS-u, bila je tamo i u noći NATO bombardovanja - po logici uredništva Javnog servisa nju, Vučićevu majku, dozvoljeno je i maltene bogougodno javno psovati i vređati! I to, jelte, nija nikakva vest!

Foto: Tanjug

Aleksandar Vučić

A Zorana Mihajlović, velika "borkinja" za ženska prava, ona koja u svakoj prilici javno kuka i osuđuje nasilje nad ženama, gde je ona? Zašto sada ćuti?!

Možda i ona kao RTS-ovci misli da javno psovanje Vučićeve majke nije nikakav problem ili će pre biti da ćuti zato što ambasade nikako ne bi volele da ona uzme u zaštitu Angelinu Vučić?!

Foto: FOTO TANJUG/ZORAN ŽESTIĆ

Zorana Mihajlović

I ne samo Zorana, nego gde je i šta radi SNS?! Osim Vladanke Malović i Vlade Đukanovića niko se još nije oglasio da osudi Vidojkovićevo divljanje!?! Šta je sa svima njima?! Kako je moguće da ćute?!?

O NUNS, UNS, i ostalim žutim NVO i ostalim preduzećima nema potrebe trošiti reči.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta
Live TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta

Danas tačno u 17 časova, u programu Dnevnika Zapadne Srbije, gledaoci će imati priliku da prate specijalno, dvosatno izdanje posvećeno otvaranju Moravskog koridora - saobraćajnice koja menja lice ovog dela Srbije i otvara novo poglavlje razvoja, povezivanja i investicija.

25.06.2026

09:55

Đokiću, vredi li sve ovo ljudskog života?
Live TV

Đokiću, vredi li sve ovo ljudskog života?

Jahja Ferhatović, analitičar i Samir Tandir, predsednik Bošnjačko-srpskog saveza gostujući u Info jutru komentarisali su pokušaj samoubistva Nadžije Mavrić, studentkinje iz Novog Pazara.

24.06.2026

10:33

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set