Voditeljka TV Prve Marija Savić Stamenić izvadila je poduži spisak opozicionara koji su odbili večerašnje gostovanje u emisiji Prva tema
28.01.2022
23:28
BORIS TADIĆ: N1 ŠIRI LAŽNE VESTI!
"Lepo kaže Đorđe Vukadinović - Ponoš ne može biti kandidat udružene opozicije jer ni Đilasov blok nije stao ceo iza njega a kamoli SDS, zeleni pokret...a novinarka N1 kaže "mi to tako zovemo"! N1 ŠIRI LAZNE VESTI! Ja ću to reći EU posrednicima!" pic.twitter.com/TQJsd87Nt0
— Detektor laži (@LaziDetektor) January 29, 2022
"Lepo kaže Đorđe Vukadinović - Ponoš ne može biti kandidat udružene opozicije jer ni Đilasov blok nije stao ceo iza njega a kamoli SDS, zeleni pokret...a novinarka N1 kaže "mi to tako zovemo"! N1 ŠIRI LAZNE VESTI! Ja ću to reći EU posrednicima!"
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Vesna
pre 4 godine
Ti cuti! Povuci se vise u svoju misiju rupu i misevima budi predsednik a na Srbiju zaboravi zli covece. Srbija NIKAD VISE nece biti tvoj poligon za antisrpsku politiku i ponizenje Srba. Omrazen si Tadicu zestoko, sklanjaj se, ne moze narod da te smisli vise.
Iran je saopštio da Ormuski moreuz ponovo stavlja pod strogu kontrolu kao odgovor na odluku Sjedinjenih Američkih Država da zadrže pomorsku blokadu iranskih luka u Persijskom zalivu.
Izjava češkog šefa diplomatije da je priznanje tzv. Kosova bilo posledica američkih pritisaka, uz "asistenciju" Medlin Olbrajt, potvrđuje da su ključne odluke Zapada donošenje mimo međunarodnog prava, dok Srbija dobija dodatne argumente da je reč o presedanu sa globalnim posledicama.
Prošlo je više od dve decenije otkako je Niš potresao jedan od najmisterioznijih nestanaka u istoriji srpske policije. Tinejdžerka Iva Veljković zakoračila je u zamku kobnog oglasa za bebisiterku i od tada joj se gubi svaki trag.
Nakon najave o prenosu posmrtnih ostataka Blagoja Jovovića u Srbiju, pojavile su se opasni pokušaji revizije istorije i relativizacije ustaških zločina, na šta je upozorila ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski.
Muškarac iz Srbije izgubio je novčanik u kome je bilo više od 100.000 dinara i 300 evra, a isti mu je potom vraćen sa samo 1.000 dinara i uništenim ličnim dokumentima, tvrdi on.
Promena vlasti u Mađarskoj mogla bi da dovede do potpunog preusmeravanja zemlje pod kontrolu Brisela, uz ozbiljne političke i ekonomske posledice, ocenio je poslanik ruske Državne dume Mihail Deljagin.
Objavljivanje spiska kompanija i fabrika koje, prema tvrdnjama Moskve, učestvuju u proizvodnji dronova i komponenti za Ukrajinu izazvalo je ozbiljnu pažnju u Izraelu, nakon što se na toj listi pojavila i jedna izraelska kompanija sa adresama u Haifi i Or Jehudi.
U selu Dobroselica na Zlatiborskom okrugu snimljeni su mnogobrojni filmovi, a meštani bi voleli da njihov kraj ponovo postane centar filmadžija kao nekada.
Snima se treći nastavak planetarno popularne franšize "Top Gun", a holivudska zvezda Tom Kruz ponovo će obući pilotsku jaknu i uskočiti u kultnu ulogu Pita Maverika Mičela.
Ponekad se dogodi da telefon ne zazvoni, iako niste utišali ton, niti uključili opciju "ne uznemiravaj". Često je u pitanju način na koji mobilna mreža funkcioniše i tehničke postavke koje rade u pozadini.
Mnogi nakon pranja ostavljaju vrata veš mašine širom otvorena, verujući da je to najbolje rešenje. Međutim, serviseri upozoravaju da takva navika može da napravi ozbiljne probleme.
Rijaliti učesnica Maja Marinković ušla je u sukob sa voditeljem Milanom Miloševićem, koji joj je objasnio da pravila u "Eliti" ne određuje ona, već produkcija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar