Marinika Tepić uverava da će koalicija "Ujedinjeni za Srbiju" čiji je nosilac kad dođe na vlast doneti novi Zakon o radu koji je izradio sindikat "Sloga" tj. Željko Veselinović - čovek koji je pretio silovanjem premijerki Ani Brnabić i brutalno vređao udovicu Olivera Ivanovića
Marinika Tepić, nosilac liste za parlamentarne izbore Ujedinjeni za Srbijuje najavila da je ta lista prihvatila tekst novog Zakona o radu, predlog sindikata Sloga, kojim se uspostavlja poseban sud samo za radne sporove sa rokom od 6 meseci za okončanje postupka.
- Mnogo je važnih mera, kao ona koja se odnosi na rad preko agencije za zaspošljavanje - maksimalno 10 odsto zaposlenih može biti zaposleno preko ovih agencija, a radnici da ostvaruju istu zaradu i individualna kolektivna prava kao radnici u stalnom radnom odnosu - istakla je Tepić.
Ipak, treba podsetiti da je Željko Veselinović, član Saveza za Srbiju, na najgori i najbrutalniji mogući način izvređao premijerku Srbije Anu Brnabić koristeći ogavne reči i izzraze. Između ostalog, Veselinović je premijerku nazvao "fikus premijerkom", "lezbejkom", a onda i javno pozivao na njeno silovanje poželevši joj obdarenog Afroamerikanca tek izašlog iz zatvora.
Ipak, Đilas je tada istakao da Veselinović neće biti isključen iz Saveza za Srbiju.
- Ne. Savez za Srbiju nema tu mogućnoost da isključuje ljude - rekao je Đilas.
Foto: Informer
Veselinović se nije zasutavio na vređnju premijerke Srbije već je prešao i na udovicu Olivera Ivanovića, Milenu Popiović koju je izvređao na Tviteru.
- Pored ovakve žene Oliveru neprijatelj nije bio potreban. Žena koja par meseci posle ubistva muža đuska po beogradskim klubovima i ne dođe na godišnji parastos ubijenom mužu je žena đavo - napisao je Veselinović.
- Bojim se za svoju bezbednost i bezbednost svog sina Bogdana. Ovako mi se crta meta, jer ne znam da li je to samo njegov stav ili stav saveza kojem pripada. Zgrožena sam, ali nisam iznenađena jer dolazi od osobe koja je pokazala da mu ništa nije sveto, koja je javno pozivala na silovanje predsednice Vlade - rekla je Popović za Novosti tada.
ČEGA SE PAMETAN STIDI, BUDALA SE PONOSI
Marinika Tepić uverava da će ta koalicija kad dođe na vlast doneti novi Zakon o radu kog je izradio sindikat Sloga tj. ŽELJKO VESELINOVIĆ - čovek koji je pretio silovanjem premijerki Ani Brnabić i brutalno vređao udovicu Olivera Ivanovića! pic.twitter.com/TI8sKfcVvh
— Detektor laži (@LaziDetektor) February 28, 2022
Đilasov sindikalac Željko Veselinović, poznat široj javnosti po pozivima na silovanje premijerke Ane Brnabić, najnovijom objavom na Tviteru dokazao je svoj opozicioni potencijal, pokazavši se kao pravi "ekolog" svog gazde Dragana Đilasa...
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Đilasov sindikalac Željko Veselinović, poznat široj javnosti po pozivima na silovanje premijerke Ane Brnabić, najnovijom objavom na Tviteru dokazao je svoj opozicioni potencijal, pokazavši se kao pravi "ekolog" svog gazde Dragana Đilasa...
Glavni urednik Informera poručio je da su Savo Manojlović, njegov pokret Kreni-promeni i blokaderi direktno odgovorni za samoubistvo policajca Vasilija Lalovića iz Priboja.
Moskva neće dozvoliti raspoređivanje vojnih kontingenata država Evropske unije i NATO-a na teritoriji Ukrajine, poručio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov, komentarišući pripreme za velike jesenje vojne vežbe u Poljskoj.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Snažan toplotni talas iz Sahare, koji već ruši temperaturne rekorde na jugozapadu Evrope, tokom ove nedelje zahvatiće veći deo kontinenta, a ekstremno visoke temperature i takozvana toplotna kupola stižu i u Srbiju.
Na padinama Suvobora, u zaštićenom području održana je 57. Kosidba na Rajcu! Duže od pola veka neguje se ova tradicija, a mladi Čačanin sa svoje 23 godine peti put zaredom je najbolji kosac!
Strateški dijalog sa Sjedinjenim Državama, zvanično pokrenut prošle nedelje, predstavlja ogromnu šansu za dodatni ekonomski rast Srbije, da postanemo zemlja koja se u celoj Evropi najbrže razvija, poručio je danas generalni direktor kompanije Telekom Srbija Vladimir Lučić po povratku iz radne posete Vašingtonu.
Adnan Lokvančić, koji je osumnjičen za nezapamćen zločin u naselju Hrasnica kada je lopatom usmrtio majku i brata, a potom majci odrubio glavu, prebačen je u Pritvorsku jedinicu KPZ Igman gde se nalazi pod strogim nadzorom.
Dečak U. P. (5) iz Grocke nastradao je juče u bazenu u akva parku Jugovo u Smederevu, a pred kućom tuge danas se okupljaju prijatelji i komšije. Otac dečaka ne može da govori, ulicom odjekuju jecaji.
Dino Ibrahimović, navodni član "škaljarskog klana", pravnosnažno je osuđen na kaznu od 16 godina zatvora zbog ubistva pripadnika istog klana Edmonda Mustafe, kao i zbog nedozvoljenog držanja oružja.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, pripadnici policije danas su uhapsili Z. S. zbog sumnje da je pozivao na nacionalnu, rasnu i versku mržnju.
Na autoputu iz pravca Subotice ka Novom Sadu, u blizini mesta Zmajevo, danas se dogodila teška saobraćajna nezgoda u kojoj je učestvovalo teretno vozilo.
Kineska obalska straža (CCG) objavila je snimak dramatičnog sukoba sa filipinskim vojnicima kod spornog grebena Renaj Đao u Južnom kineskom moru, posle kojeg su Peking i Manila međusobno pozvali ambasadore na razgovor.
Tanker „Gas Lisbon“, koji je sa više od 3.790 tona propana plovio ka ukrajinskoj luci Reni, pogođen je tokom noći u Crnom moru, oko 20 nautičkih milja od rumunske obale.
Premijer Mađarske Peter Mađar javno je preuzeo odgovornost za propali pokušaj da šahovsku legendu Judit Polgar postavi na mesto predsednice države, priznajući da je njenu kandidaturu objavio prebrzo i da je sopstvenim komunikacionim greškama doprineo tome da ona odbije funkciju.
Treći toplotni talas ovog leta zahvatiće danas veći deo Španije i trajaće do četvrtka, a temperatura bi u pojedinim delovima zemlje mogla da dostigne ili premaši 44 stepena Celzijusa, saopštila je Državna meteorološka agencija (Aemet).
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Mala deca unose mnogo živosti, buke i nepredvidivih situacija u svakodnevni život, pa nisu sve rase pasa podjednako spremne da se prilagode takvom okruženju. Zbog toga pet rasa nisu najbolji izbor za porodice sa malom decom.
Ako želite jednostavan i prirodan način da posvetite pažnju svojoj koži, moguće je da se rešenje već krije u vašoj kuhinji. Ova domaća "botoks krema" priprema se od lako dostupnih sastojaka koje mnogi već imaju kod kuće.
Veštačka inteligencija koja pamti korisnike donosi više pogodnosti, ali otvara i potpuno novu vrstu rizika. Umesto da pokušaju da probiju zaštitu sistema, hakeri sada traže način da promene ono što AI smatra istinom.
Njujorški profesor ekonomije Nurijel Rubini, poznat kao Dr. Propast zbog svojih često mračnih projekcija, izneo je neuobičajeno optimističnu prognozu o uticaju veštačke inteligencije koja bi, prema njegovom mišljenju, mogla da donese globalni ekonomski rast od čak 10 odsto.
Folk pevač Darko Lazić našao se u centru nezapamćenog skandala nakon što je isplivala fotografija na kojoj pozira sa Albankom i šalje pozdrave takozvanoj "Velikoj Albaniji".
Folker Darko Lazić oglasio se nakon što je isplivala njegova skandalozna fotografija na kojoj je pozirao sa jednom Albankom uz pozdrav tzv. "Velikoj Albaniji".
Bivša prijateljica Stanije Dobrojević Tamara Radoman došla je sinoć u Šimanovce kako bi podržala Anitu Stanojlović, pa progovorila i o svom odnosu sa starletom i Asminom Durdžićem.
Pojedine estradne ličnosti iza sebe nose priče ispunjene velikom tugom, kao što je gubitak deteta. Među njima su Mirko Kodić, Milić Vukašinović, Žika Todorović kao i Eva Ras.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.