• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

02.03.2022

09:40

KURTIJEVA PRLJAVA KAMPANJA! Optužio u Londonu Srbe da su silovali 20.000 Albanki?!?

Vesti

KURTIJEVA PRLJAVA KAMPANJA! Optužio u Londonu Srbe da su silovali 20.000 Albanki?!?

Podeli vest

Aljbin Kurti je u intervjuu za "SkyNews" govorio o situaciji u Ukrajini, ističući u svojoj prljavoj kampanji da ni Balkan nije imun na tamošnju situaciju i da se ista situacija dešavala u proleće 1999. godine na Balkanu

 

- Već smo ovo videli na Kosovu 1999. godine kada je 860.000 Albanaca proterano u Albaniju, Crnu Goru i u Makedoniju, počinjene su na stotine masakra,12.000 civila je ubijeno i 20.000 žena silovano - rekao je Kurti za SkyNews.

- Sve ruske kompanije imaju ogranke u Srbiji i zato su građani Kosova zabrinuti od despotskog ponašanja Putina, odnosno da će pokušati da "autsorsuje" rat iz Ukrajine na Zapadni Balkan.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Aleksa

pre 3 godine

Siptari ne shvataju da se svet menja i da vise nista nece biti isto. Ali to i ne cudi kad su kao narod ograniceni i zatucani

Rade R

pre 3 godine

Kurti tako krupno laže da je to toliko očigledno svakom normalnom čoveku! Ne treba niko da ga demantuje jer je on već sam sebe demantovao sa ovim ciframa!

Nebojsa

pre 3 godine

Pa ovoliko stanovnika nije imalo Kosovo i Metohija u tom trenutku,sada ima jos manje posto su proterali Srbe.kurtiju slabo ide matematika.

sledeća vest

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set