PONOŠ NIJE ŠTITIO SRPSKE INTERESE! Ne samo da se odrekao Kosova i Metohije, već i čitave Srbije!
Podeli vest
Član Predsedništva SNS Petar Petković izjavio je danas da građani neće nasesti na pokušaje Zdravka Ponoša da se predstavi kao zaštitnik Kosova i Metohije, jer niti je štitio srpske interese u našoj južnoj pokrajini, niti je štitio Srbiju
- Ne samo da se, u vreme kada je bio na čelu Generalštaba, odrekao Kosova i Metohije, već se odrekao i čitave Srbije, budući da je bio aktivni saučesnik u stranim nastojanjima da se našoj državi uskrati svaka mogućnost samostalnog odlučivanja i vođenja suverene politike - naveo je Petković.
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković prisustvovao je danas u Gračanici obeležavanju osamnaeste godišnjice pogroma nad srpskim narodom u pokrajini.
17.03.2022
14:44
Kandidat za predsednika Republike koalicije Ujedinjeni za pobedu Srbije, Zdravko Ponoš, izjavio ranije danas da se aktuelna vlast "odrekla Kosova", a da se on "Kosova nikada neće odreći".
Funkcioner SNS u reagovanju navodi da je uništavanje vojnih potencijala Srbije, u čemu je, kaže, Ponoš bio glavni izvršilac, bilo ključni deo procesa potčinjavanja naše zemlje.
- Sasvim je jasno da se čovek, čiji je zadatak bio da uništi vojsku na čijem je čelu bio, lažno predstavlja kada upućuje neiskrene patriotske poruke o Kosovu i Metohiji - kazao je Petković.
Naveo je da je više od 80 zemalja priznalo je jednostrano proglašenu nezavisnost „Kosova“ u vreme kada su on i njegovi politički nalogodavci bili na najvišim državnim funkcijama, a Srbija je pretrpela poniženje pred Međunarodnim sudom pravde krivicom Ponoševog prijatelja i mentora Vuka Jeremića.
Kako se Srbija proteklih godina bori za svoju južnu pokrajinu, kaže Petković, dokazuje i broj povučenih priznanja, ali i sve što je za naš narod učinjeno na terenu kroz stanogradnju, investicije, ulaganje u obrazovanje i zdravstvo, pomoć poLjoprivrednicima, socijalna davanja…
- Umesnije bi dakle bilo da je Ponoš poručio da se neće odreći tzv. nezavisnog „Kosova“, jer ta izjava bi bila verodostojnija i bila bi više u skladu sa onim što su on i njegovi politički šefovi radili - zaključio je finkcioner SNS.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković prisustvovao je danas u Gračanici obeležavanju osamnaeste godišnjice pogroma nad srpskim narodom u pokrajini.
Informer je došao u posed dokumenta s tajnog sastanka na Filozofskom fakultetu u Beogradu, kom je prisustvovala i grupa profesora, a na kom su se oni, verovali ili ne, otvoreno bavili politikom, dogovarali izbornu kampanju i naredne blokaderske poteze.
Arapske zemlje Persijskog zaliva uputile su Iranu poslednje upozorenje zbog napada na njihovu teritoriju i zapretile odgovorom ukoliko se udari nastave, izjavio je ministar spoljnih poslova Turske Hakan Fidan.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Najprodavaniji hečbek kompanije "Reno" u Evropi jeste "klio", a nova verzija donosi sofisticirani dizajn i napredne hibridne tehnologije, tako da je već omiljeni automobil potpuno osvežen za novo doba. Njegova cena iznosi oko 19.000 evra.
Medicinski radnici Filip i Amer su u selu Đapanov Grob, kod Bijelog Polja, uspešno pomogli trudnici da se porodi kod kuće. Ona je na svet donela zdravog dečaka.
Dečak ubica, Kosta K. (15) koji je 3. maja pre dve godine ubio devet učenika i radnika obezbeđenja OŠ " Vladislav Ribnikar" , po drugi put će svedočiti na suđenju svojim roditeljima u sredu 25. marta.
Ogroman spisak zločina vezuje se za Vojislava Raičevića, poznatijeg kao Voju Amerikanca, zbog čega ga smatraju i najvećim ubicom beogradskog asfalta. Kažu da tako bogat dosije nemaju ni Sretko Kalinić, ni Željko Maksimović - Maka.
Osumnjičeni S. M. se tereti zbog pokušaja ubistva a B. S. zbog pomaganja u zločinu, tokom sukoba u Šafarikovoj ulici u Novom Sadu, zbog čega im je određen pritvor.
Nakon tri nedelje sukoba, administracija Donalda Trampa započela je razgovore o sledećoj fazi rata i mogućim mirovnim pregovorima sa Iranom, navode američki izvori.
Zamenik kubanskog ministra spoljnih poslova Karlos Fernandes izjavio je da se kubanska vojska sprema za mogućnost vojne agresije SAD i da bi bilo naivno od strane kubanskih lidera da ignorišu mogućnost sukoba.
Iran je zapretio potpunim zatvaranjem Ormuskog moreuza ukoliko američki predsednik Donald Tramp sprovede pretnje o napadima na iranska energetska postrojenja.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Što nam pametni uređaji pružaju više oni istovremeno troše sve više električne energije, što podrazumeva i sve kraće trajanje baterije, a evo šta je najviše troši.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar