Premijerka Srbije Ana Brnabić oglasila se povodom potvrde informacije da je kriminalni klan pripremao atentat na predsednika Srbije Aleksandra Vučića i pitala da li će građani naše zemlje čuti bar jedno "izvini" od svih onih koji su ismevali saznanja naših službi
Premijerka Brnabić zahvalila se našim službama da odlično obavljenom poslu i naglasila da je jasno ko je najveći protivnik klana Veljka Belivuka.
Ona je podvukla da rat protiv organizovanog kriminala nije gotova jer su nalogodavci i glavni organizatori još na slobodi i van domašaja naših službi.
- Konačno, sada kada smo čuli i priznanje od onih koji su planirali napad na srce države, da li ćemo čuti makar jedno "izvini" od svih onih koji su ismevali saznanja naših službi - pitala je Brnabić.
Foto: printscreen Twitter
Objava premijerke Ane Brnabić o planiranom atentatu na predsednika Vučića
Nakon što je Srđan Lalić, svedok saradnik u procesu protiv Veljka Belivuka i Marka Miljkovića potvrdio da je kriminalni klan planirao atentat na predsednika Srbije Aleksandra Vučića, tajkunski mediji ćute, ali treba se setiti da je jedino bivši predsednički kandidat Saša Janković imao hrabrosti da kaže da se na srpskog lidera sprema atentat
Predsednica Narodne skupštine Srbije, Ana Brnabić, izjavila je danas da će na najavljeni skup 27. juna ispred Skupštine doći kako bi pružila podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i njegovoj porodici i navela da tog dana želi da bude sa pristojnom i normalnom Srbijom koja se "nije povukla pred blokaderima".
Savo Manojlović, lider pokreta Kreni-Promeni poznat pod nadimkom "Ptičar" reagovao je povodom istrage koju je pokrenulo Više javno tužilaštvo u vezi sa navodima da je upotreba takozvanog zvučnog topa na protestu 15. marta bila unapred planirana i simulirana.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić ponovo se oglasila nakon saopštenja Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, u kojem se navodi da su nađeni dokazi da je laž o zvučnom topu planirana mesecima pre blokaderskog skupa 15. marta.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Beogradu sa predsednikom Državnog zbora Slovenije Zoranom Stevanovićem, koji boravi u zvaničnoj poseti Srbiji.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić pozvala je danas građane Srbije da 27. juna dođu u Beograd na veliki skup na kojem će biti predstavljen zvaničan naziv izborne liste Srpske napredne stranke i koalicionih partnera.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić odgovorila je predsedniku Demokratske stranke Srđanu Milivojeviću, ukazujući na licemerstvo u tvrdnjama opozicije i blokaderskih krugova kada je reč o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
Privremeno vršenje predsedničke funkcije moglo bi da traje najduže tri meseca, dok bi novi predsednički izbori morali da budu raspisani u roku od 90 dana.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži Iks povodom izveštavanja pojedinih crnogorskih medija o učešću predsednika Srbije Aleksandar Vučić na Samitu Evropska unija – Zapadni Balkan održanom u Tivtu.
Predsednica Narodne Skupštine Ana Brnabić izjavila je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, kako je rekla, uprkos sabotažama imao uspešno učešće na samitu EU-ZB u Tivtu i uradio važne stvari za Srbiju.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić odgovorila je Borku Stefanoviću koji je prozivao predsednika Aleksandra Vučića nakon posete Tivtu, vidno ozlojeđen zbog respekta koji je Vučiću tamo ukazan među najmoćnijim ljudima Evrope.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nakon što je Srđan Lalić, svedok saradnik u procesu protiv Veljka Belivuka i Marka Miljkovića potvrdio da je kriminalni klan planirao atentat na predsednika Srbije Aleksandra Vučića, tajkunski mediji ćute, ali treba se setiti da je jedino bivši predsednički kandidat Saša Janković imao hrabrosti da kaže da se na srpskog lidera sprema atentat
Predsednik SAD Donald Tramp krenuo je u otvoreni ideološki obračun sa komunizmom, poručujući da su komunisti „bezbožnici“ i da predstavljaju najveću pretnju Sjedinjenim Državama od osnivanja zemlje.
Uprava Fudbalskog kluba “Orlovac” iz Mrčajevaca je putem društvenih mreža pozvala kradljivca da vrati orden koji je nestao iz njihovih prostorija u ovom mestu.
U Srbiji će biti sunčano i toplo, a posle podne, uz lokalni razvoj oblačnosti kratkotrajna kiša ili pljusak sa grmljavinom očekuju se tek ponegde u brdsko-planinskim predelima južne i istočne Srbije.
Očekuje se da ovog leta brojni turisti iz Srbije i sveta otputuju u Rim, a zbog primene EES sistema predviđa se totalni kolaps na aerodromima u prestonici Italije.
Tokom jučerašnjeg dana došlo je do teške saobraćajne nezgode u Ulici vojvode Stepe u Čačku kada je žena koja je upravljala putničkim automobilom izgubila kontrolu, sletela sa puta i udarila u ugostiteljski objekat.
Više državno tužilaštvo u Podgorici podiglo je optužnicu protiv M.M, osumnjičenog za krivična jela trgovina ljudima i nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici, saopšteno je iz tog tužilaštva.
Muškarac star oko 40 godina uboden je nožem jutros u 4.38 časova kod Studentskog grada i sa teškim povredama prevezen u Urgentni centar, rečeno je u Hitnoj pomoći.
Viši sud u Podgorici potvrdio je optužnicu protiv Srđana Popovića kojeg Specijalno državno tužilaštvo tereti da je 22. septembra 2016. godine iz snajperske puške ubio pripadnika "škaljarskog klana" Dalibora Đurića u krugu zidina spuškog zatvora dok je trenirao u poluotvorenom odeljenju.
Samo u prvih pet meseci ove godine vozači pod dejstvom droga izazvali 70 saobraćajnih nezgoda u kojima su tri osobe izgubile život, a 27 je teško povređeno.
Predsednik SAD Donald Tramp može da pritiska Damask koliko hoće, ali ideja da Sirija može da „reši“ Hezbolah u Libanu je, prema oceni ratnog dopisnika i političkog analitičara Elajdže Dž. Magnijea, „velika fantazija koja nema nikakve veze sa realnošću“.
Novi zemljotres pogodio je severnu obalu Venecuele samo dva dana nakon što su dva razorna potresa sravnila zgrade sa zemljom, usmrtila najmanje 920 ljudi i ostavila desetine hiljada nestalih.
Ukrajina će morati da vraća svoje građane iz inostranstva i da dovodi migrante kako bi nadoknadila ogroman manjak ljudi, poručio je šef Kancelarije predsednika Ukrajine Kirilo Budanov.
Predsednik SAD Donald Tramp krenuo je u otvoreni ideološki obračun sa komunizmom, poručujući da su komunisti „bezbožnici“ i da predstavljaju najveću pretnju Sjedinjenim Državama od osnivanja zemlje.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Sunce pozitivno utiče na organizam, ali prekomerno izlaganje bez odgovarajuće zaštite može ubrzati starenje kože i povećati rizik od ozbiljnih oboljenja.
Pevačica Vera Matović i u svojoj 79. godini oduševljava javnost svojim izgledom, a njena tajna mladolikosti i vitalnosti je u disciplini, zdravoj ishrani i svakodnevnoj fizičkoj aktivnosti.
Pevačica Suzana Jovanović pojavila se sinoć na koncertu "Južnog vetra", a pre nastupa govorila je o karijeri i životu, te je odgovorila i na pitanje o odnosu sa Lepom Brenom.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.