• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Informer

06.01.2023

20:13

Ovo je pravo lice situacije na KiM! Svako bi trebalo da odvoji 2 minuta i pogleda ovaj snimak

Printscreen youtube

Vesti

Ovo je pravo lice situacije na KiM! Svako bi trebalo da odvoji 2 minuta i pogleda ovaj snimak

Podeli vest

Premijerka Srbije Ana Brnabić se još jednom oglasila povodom ranjavanja dva Srbina u Štrpcu

 

 

- Ovo je Stefan. Ima 11 godina. Na njega je pucano danas, na pravoslavni Badnji dan, samo zato što je Srbin.Pored njega, pucano je i na još jednog mladog Srbina Miloša koji ima 21 godinu. Svako treba da odvoji 2 minuta da pogleda ovaj snimak. Ova slika je pravo lice situacije na KiM.- napisala je premijerka Srbije.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
bokisa

pre 2 godine

Kolumnista lista Danas, inace u vlasnistvu UG, Snezana Cogradin u svojoj poslednjoj kolumni pise da su albanci koji pucaju na srpsku decu "njena braca" ???? Ovo da objavite na naslovnoj strani!

milorad22

pre 2 godine

Sram te bilo. Zamisli samo da su tvoj Vukan i Danilo. Pa, dokle će oni nama i na nas pucati. J.o te mir. Ti to nazivaš mirom. Sram te bilo. Shvati kako god hoćeš. Ja sam te glasao i opet ću to uraditi, ali samo ako pokažeš zube, one srpske a ako ne, onda si i ti samo p..ka,koja se pretvara u Srpsku majku.

Perica

pre 2 godine

Gledam ovo dete i kao da vidim mog unuka i srce mi se cepa. A ti Vučiću ajd na Hilandar?! Šalji bre vojsku na Kosmet kakav KFOR kakvi bakrači,to su bitange iste kao ovi Šiptari.

TV

Pravoslavlje na udaru u Ukrajini! (VIDEO)
Live TV

Pravoslavlje na udaru u Ukrajini! (VIDEO)

Emisija "Rat uživo" na Informer televiziji bavila se krucijalnim geopolitičkim temama, a ove večeri u fokusu je bio rusko-ukrajinski sukob. Tokom emisije emitovana je i reportaža novinara i ratnog izveštača Igora Damjanovića iz Ukrajine.

14.02.2025

23:42 >> 23:09

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set