• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs/kosovo-online.com

03.02.2023

18:48

Trojica su me napala iz čista mira, nisam mogao... BOBANA IZBOLI KOMŠIJE ALBANCI! Obratio se iz bolnice, do detalja opisao šta se desilo... (VIDEO)

youtube.com/printscreen

Vesti

Trojica su me napala iz čista mira, nisam mogao... BOBANA IZBOLI KOMŠIJE ALBANCI! Obratio se iz bolnice, do detalja opisao šta se desilo... (VIDEO)

Boban Đuzić iz Mogile kaže za Kosovo onlajn da su ga danas napala trojica Albanaca i ranila nožem u leđa

Boban kaže da poznaje napadače, ali da ne zna povod za napad

Foto: youtube.com/printscreen

Boban Đuzić

"Danas su me napali Albanci iz čista mira, dok sa se vraćao iz šetnje sa psom. Krenuo sam ka svojoj kući i napala su me trojica Albanaca, pustio sam psa kako bih se odbranio. Znam napadače, oni su iz mog sela, dvojica su maloletna i jedan je stariji. Pozvao sam policiju, oni su došli, ali od svedoka nisam imao nikog, bio sam sam. Napali su me, nisam mogao da se branim", objašnjava uznemireno Boban.

Boban je ranjen nožem u leđa i ima dva uboda. Nakon napada hospitalizovan je u bolnici u Pasjanu.

Kosovska policija je privela Albance koji su učestvovali u napadu na Bobana Đuzića.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

"Da sam imao još metaka, nastavio bih da pucam": Snimci otkrili kako su ubice pratile Ranka Eskobara (FOTO/VIDEO)
Hronika

"Da sam imao još metaka, nastavio bih da pucam": Snimci otkrili kako su ubice pratile Ranka Eskobara (FOTO/VIDEO)

Pregled snimaka sa sigurnosnih kamera, koji prikazuju trenutak ubistva Ranka Radoševića (44), zvanog Ranko Eskobar, prikazan je u Višem sudu u Beogradu. Optužnicom Višeg javnog tužilaštva, Stefan Zlatanović i Luka Vučetić terete se kao direktni izvršioci likvidacije na benzinskoj pumpi u Rušnju 9. marta 2023. godine, dok se Marko Pjanović i Azra Šabanović terete za pomaganje.

21.07.2026

06:30

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set