• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

21.02.2023

20:13

NIŠTA NAM NIJE NI PONUĐENO DA POTPIŠEMO, A PRETI SE UBISTVOM AKO NEKO POTPIŠE... Brutalan komentar Vladimira Đukanovića o trenutnom stanju u državi!

Vesti

NIŠTA NAM NIJE NI PONUĐENO DA POTPIŠEMO, A PRETI SE UBISTVOM AKO NEKO POTPIŠE... Brutalan komentar Vladimira Đukanovića o trenutnom stanju u državi!

Sve je paradoksalno u Srbiji. Protestuje se protiv kapitulacije koja ne postoji. Drvlje i kamenje se baca na nekakav plan o kome još niko nije ni razgovarao, rekao je narodni poslanik i visoki funkcioner SNS Vladimir Đukanović.

- Preti se ubistvom ako se nešto potpiše, a da nam ništa nije ni ponuđeno da potpišemo. Tako se i komšijski političari, bez obzira što su Rusima uveli sankcije, više cene u smislu patriotizma, nego ovaj naš koji te sankcije nije uveo, ali je u očima naših ”patriota” izdajnik. Ispadoše oni veći prijatelji Putinu, bez obzira što su brže poklekli, dok je ovaj naš izdao Putina tako što sve do danas nije poklekao pod nesnošljivim pritiskom da uvede sankcije. Vučić je izdajnik Kosova, mada je za vreme njegove vlasti 25 zemalja povuklo priznanje nezavisnosti Kosova, ali su patriote oni za čije vlasti je Kosovo proglasilo nezavisnost.  

Zaključak je taman takav da Vučiću osim nade da narod ipak ima mozga i da razume o čemu se ovde radi, ništa drugo ne preostaje. Protiv njega je sve dozvoljeno. Svaka moguća laž, manipulacija, sve što može da mu našteti. Nebitno da li dolazi sa istočne ili zapadne strane. Po potrebi obe te strane će se u Srbiji udružiti, jer najmanje je potrebno velikima da postoji istinski nezavisna i srpska politika. To smeta i mora se skloniti - kaže Đukanović.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

PREDSEDNIK POKAZAO DRŽAVNIČKI STAV, OPOZICIJA NIJE IZNELA NIJEDAN PREDLOG! Vučićević u specijalnoj emisiji TV Pink: Garantujem da Vučić neće izdati Kosovo!
Politika

PREDSEDNIK POKAZAO DRŽAVNIČKI STAV, OPOZICIJA NIJE IZNELA NIJEDAN PREDLOG! Vučićević u specijalnoj emisiji TV Pink: Garantujem da Vučić neće izdati Kosovo!

U specijalnoj emisiji na TV Pink o sednici Skupštine na kojoj se raspravljalo o pregovorima Beograda i Prištine gosti su bili glavni i odgovorni urednik Informera Dragan J. Vučićević, glavni i odgovorni urednik Srpskog telegrafa Saša Milovanović, medijski analitičar Dejan Vuk Stanković i marketinški stručnjak Nebojša Krstić.

02.02.2023

20:14

sledeća vest

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set