Tvrde da je Voštinića neko hteo da ubije, ni Šolakovi novinari im ne veruju
Podeli vest
Predrag Voštinić, samozvani lider nekavkog "Lokalnog fronta" iz Kraljeva, imao je saobraćajnu nesreću - na njega je naleteo pijani vozač, Voštinić je povređen, pijani vozač je priveden, tužilaštvo je obavilo istragu.
Nemanja Nj. (prezime poznato redakciji) iz Novog Sada, koji je upravljao vozilom koje je učestvovalo u saobraćajnoj nesreći u kojoj je u Kraljevu oboren biciklista, Predrag Voštinić iz Lokalnog fronta, tvrdi da iza nesreće ne stoji nikakva politička pozadina već isključivo nesrećan događaj, te da nije ni znao ko upravlja biciklom, a i da i dalje ne zna o kom čoveku je reč.
Nakon promene kursa preko noći i zahtevanja izbora koji im se nude nekoliko meseci - a od kojih su bežali, opozicija kaže da su ujedinjeniji nego ikad.
11.09.2023
20:33
Iako je vozač priveden, iako je priznao da je bio pijan, iako nema nikakve indicije da dotični pijanac zna uopšte ko je Voštinić, oni ne prestaju sa strašnom kampanjom koja treba da dokaže da je dotični Voštinić preživeo atentat?!
Čak i kad novinari Šolakovih televizija - Nova S i N1 - kažu da nema nikakvih dokaza da je pokušaj ubistva, da baš ništa ne ukazuje na to, đilasovski hejteri nastavljaju da lažu, jeste bio je atentat, jeste bio je pokušaj ubistva!
Foto: Ata images
I ovaj slučaj zapravo možda najbolje pokazuje stanje svesti u tzv. opoziciji. Nema veze šta je istina, nema veze kakve su činjenice, važno je samo i jedino voditi hajku, kampanju bolesnih laži koja treba da dokaže da su oni žrtva nekakve zle vlasti.
VODITELJKA NOVE S PREKINULA GOŠĆU I PORUČILA: VOZAČ KOJI JE UDARIO VOŠTINIĆA JE BIO PIJAN!
Iako opozicija prethodnih dana tvrdi kako je saobraćajna nesreća u kojoj je povređen aktivista u Kraljevu, Predrag Voštinić, zapravo pokušaj atentata, voditeljka Nove S iznosi činjenice:… pic.twitter.com/z7UpVCzrIv
— Detektor laži (@LaziDetektor) September 12, 2023
I to im je zapravo i plan, da glumataju žrtve, da pšokušaju da lažima gurnu Srbiju u haos nebili onda u tom neregularnom stanju pokušali da na silu otmu vlast, naravno bez izbora. Jer, znaju oni da na izborima, kad god ti izbori bili, nemaju ama baš nikakve šanse.
I zato sada izmišljaju "ubistvo" Voštiniaća, i zato će već sutra izmisliti još jednu, verovatno još strašniju laž čiji je cilj samo i jedino nasilno otimanje vlasti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nemanja Nj. (prezime poznato redakciji) iz Novog Sada, koji je upravljao vozilom koje je učestvovalo u saobraćajnoj nesreći u kojoj je u Kraljevu oboren biciklista, Predrag Voštinić iz Lokalnog fronta, tvrdi da iza nesreće ne stoji nikakva politička pozadina već isključivo nesrećan događaj, te da nije ni znao ko upravlja biciklom, a i da i dalje ne zna o kom čoveku je reč.
Policijska uprava za grad Beograd saopštava da su 5. decembra, u Beogradu, od 11.50 do 12.08 časova uspostavljene neprijavljene blokade na 18 lokacija, od čega je na 17 lokacija bio blokiran saobraćaj.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Na severu Crne Gore otvoren je rekonstruisani put Mijakovići - Vrulja, zajedno sa dva nova mosta koja, po želji građana, nose imena srpskih kraljeva, simbolizujući istorijsko ujedinjenje Srbije i Crne Gore.
Stenfordski istraživači su otkrili da plinski šporeti izlažu Amerikance iznenađujuće visokim nivoima azot-dioksida, koji često premašuju nivoe zagađenosti na otvorenom.
Manastir Gornjak je jedan od najlepših manastira u istočnoj Srbiji, a mnogi vernici dolaze baš u ovu svetinju zbog brojih legendi koje su nastale o njoj tokom istorije.
U susret novogodišnjim i božićnim praznicima većina Srba uveliko planira svoje zimovanje, a sudeći po popunjenim kapacitetima u našoj državi, čini se da najpre biraju domaće planine.
U jedinom ženskom zatvoru u Srbiji, KPZ Požarevac kaznu trenutno služi 338 osuđenica, od kojih samo jedna kaznu zatvora od 40 godina zbog teškog ubistva.
Na stanici Kovačevac u Mladenovcu pokrenuta je kampanja pod nazivom "Dobro pazi - voz nailazi", a događaju je prisustvovao i Slaviša Lekić, načelnik Uprave saobraćajne policije.
Policija u Beogradu, sinoć je uhapsila Vladimira Ulamu (32) i Igora Tomaševića (28), za kojima su bile raspisane međunarodne poternice NCB Interpola Podgorica.
Sinoć oko 21 čas u poznatom restoranu na Novom Beogradu upucan je navijač Partizana N.K. (30) dok je sedeo za stolom sa bivšim vođom navijačke grupe "Zabranjeni" Nenadom Alajbegovićem Alibegom.
Predstavnici administracije predsednika SAD Donalda Trampa "kunu se" da će svaki dogovor koji američki lider postigne sa Rusijom biti "betonski čvrst", izjavio je pomoćnik predsednika Rusije Jurij Ušakov.
Češki predsednik Petr Pavel izjavio je za "Sandej tajms" da su ruski avioni i dronovi više puta povredili vazdušni prostor NATO, s ciljem testiranja odlučnosti Alijanse da se suprotstavi ruskom predsedniku Vladimiru Putinu.
Holandiji preti još jedan talas starenja populacije, a najnovija predviđanja ukazuju da bi do kraja ovog veka broj stanovnika mogao da padne ispod 10 miliona, ukoliko se nastavi pad stope nataliteta, prenose danas lokalni mediji.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Nikolina Kovačević, koja je pre tranzicije bila poznata kao Njegoš, otvoreno govori o tome koliko je pogađaju negativni komentari upućeni trans osobama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar