Šiptarsko-ustaško ludilo! Priština stavila "vojsku" na "bajaderu"! (FOTO)
Podeli vest
Takozvane vlasti u Prištini ne biraju načine da provociraju Srbe, a ovoga puta u pomoć im je, očekivano, pristigla Hrvatska.
Prištinski režim na čelu sa "premijerom" Aljbinom Kurtijem iskoristio je hrvatsku "bajaderu" kako bi promovisao svoju "vojsku", koja prema svim sporazumima ne bi smela da postoji. Ipak, šiptarski ekstremisti stavili su fotografiju svoje "vojske" na hrvatski slatkiš, i to kako dižu "državnu zastavu" na planini Goleš na Kosovu i Metohiji.
Takozvani "premijer Kosova" Aljbin Kurti izjavio je da Srbija nije zainteresovana za regionalnu saradnju i članstvo u EU, jer "radi na vojnim planovima za aneksiju severa", prenosi Koha.
Bivši glavni pregovarač Prištine u dijalogu sa Beogradom Edita Tahiri kaže da bi SAD trebalo da naprave vojnu bazu na severu Kosova.
03.10.2023
10:37
"Slatko. Kosovsko izdanje poznatih hrvatskih čokoladica "bajadera" sada ima sliku kosovskih vojnika koji podižu zastavu Kosova na planini Goleš", objavio je na društvenim mrežama Petrit Seljimi, bivši "šef kosovske diplomatije".
Sloba Radanović i njegova supruga Jelena slomljeni su nakon nemilih događaja na severu Kosova i Metohije u mestu Banjska, gde su 24. septembra ubijena tri Srbina, Bojan Mijailović, Igor Milenković i njihov prijatelj Sefan Nedeljković. A osim besa zbog toga, Slobina supruga Jelena bila je veoma ljuta i zbog ismevanja ove tragedije od strane voditelja Zorana Kesića.
Takozvana "kosovska ministarka spoljnih poslova" Donika Gervala Švarc, bliska saradnica Aljbina Kurtija i njegova zamenica, zapretila je novim ratom na Kosovu i Metohiji!
02.10.2023
15:47
Sweet. The Kosovan edition of Croatia’s famous #Bajadera chocolates now have image of Kosovo soldiers raising Kosovo flag atop Goleshi mountain. 🇽🇰 🇭🇷 🍫 pic.twitter.com/FC26SM74YJ
— Petrit Selimi (@Petrit) October 3, 2023
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nada
pre 2 godine
I siptari i bajadera ce vam doci glave - izbaciti taj proizvod iz Srpskih rafova !!!!!!!!!
Takozvani "premijer Kosova" Aljbin Kurti izjavio je da Srbija nije zainteresovana za regionalnu saradnju i članstvo u EU, jer "radi na vojnim planovima za aneksiju severa", prenosi Koha.
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sve više roditelja svakog dana dovozi decu u školu, što je pomodarstvo, tvrde korsnici društvenih mreža. Upravo ova tema zapalila je internet, jer mnogi tvrde da je to nekada bio blam, a danas trend sa Zapada.
Povodom aktuelnih sankcija Naftnoj industriji Srbije oglasio se i generalni sekretar Udruženja naftnih kompanija Srbije Tomislav Mićović i otkrio da je trenutna situacija prilika da se rafinerija u Pančevu vrati u srpske ruke!
Studentski centar Novi Sad juče je objavio preliminarnu listu za smeštaj studenata starijih godina u studentskim domovima u Novom Sadu, Somboru i Zrenjaninu, a konačna lista biće objavljena 15. decembra.
U Mašinsko-saobraćajnoj školi u Čačku otvorena je izložba pod nazivom „Moja ćirilica”, autorke Olgice Stefanović, akademske slikarke i ikonopisca iz Novog Sada.
Čačak je potresao jeziv masakr u jednoj porodičnoj kući, a u kojoj su pronađena tela majke, oca i sina. Komšije stradalih otvorile su dušu za Informer.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Kao odgovor na napade Ukrajine, ruska vojska je pokrenula masovni udar raketama "Kinžal" na ukrajinske vojno-industrijske komplekse i energetska postrojenja, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Najmanje 11 osoba je ubijeno, a više od deset povređeno u masovnoj pucnjavi u hostelu u Ateridžvilu, u blizini Pretorije, saopštila je južnoafrička policija.
Izaslanici i savetnici američkog predsednika Donalda Trampa i ukrajinski zvaničnici saopštili su da će se u subotu sastati treći danzaredom, nakon što su postigli napredak u definisanju bezbednosnog okvira za posleratnu Ukrajinu.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Privatni detektiv Rejmond Rano, koji više od 30 godina prati bračna neverstva, tvrdi da postoji jedan vrlo jasan znak koji često otkriva muškarce koji varaju, a to je stanje njihovog automobila.
Fejsbuk Dejting poslednjih meseci privlači sve više pažnje, ali mlađi korisnici i dalje teško dolaze do mečeva. Starija publika mnogo bolje koristi ovu opciju, dok mladi sve češće prelaze na druge aplikacije.
Nova 2026. godina se bliži, a evropske metropole već spremaju spektakl kakav se pamti. Ovo je lista gradova koji su uvek rasprodati i poznati po dočeku o kom se priča mesecima.
Veljko Kuzmančević, suprug modne dizajnerke Verice Rakočević, ispričao je kako se odrekao potomstva i da nakon očeve smrti nikada nije posetio njegov grob.
Pevačica Vesna Zmijanac oglasila se putem svog Instagram profila i otkrila da joj treba vremena da se oporavi zbog čega je pomerila svoj naredni nastup.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar