• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

08.10.2023

11:12

Šiptarski udar na bolesne! Petković: Srbima oduzimaju pravo na lečenje!

Reuters/Tanjug/EPA

Vesti

Šiptarski udar na bolesne! Petković: Srbima oduzimaju pravo na lečenje!

Podeli vest

Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković naveo je da je "kosovska policija"! opet maltretirala sanitetski tim KBC Kosovska Mitrovica, nazivajući ih, kako je rekao, teroristima i naglasio da šta god da čine nasilnici Aljbina Kurtija, da mu neće uspeti plan etničkog čišćenja severa.

"Kod dela Zupče, Kurtijeva "policija" opet je maltretirala sanitetski tim KBC KM, nazivajući medicinske radnike teroristima. U poslednja tri meseca okupatori su na severu KiM više od 200 puta zaustavljali i pretresali sanitete ne mareći za pacijente", naveo je Petković na društvenoj mreži "X".

Petković je dodao da se Srbima na Kosovu oduzima pravo na zdravstvenu negu. 

"Srbima na KiM se, osim što im se uskraćuju lekovi, otvoreno, na varvarski način oduzima i pravo na zdravstvenu negu. Šta god da čine njegovi nasilnici, Kurtijev plan etničkog čišćenja severa KiM neće uspeti!", poručio je direktor Kancelarije za KiM.

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set