Miketić se povukao iz kampanje posle snimka sa narkoticima, pa udario na Informer!
Podeli vest
Narodni poslanik i kandidat za odbornika u skupštini Beograda Đorđe Miketić doneo je odluku da se povuče iz izborne kampanje, saopštio je Vladimir Obradović.
Kandidat za gradonačelnika Beograda liste Dragana Đilasa "Srbija protiv nasilja“ Vladimir Obradović izjavio je danas da se kandidat za odbornika te liste Đorđe Miketić, nakon što je objavljen njegov eksplicitni snimak, povukao iz izborne kampanje, a da će tek biti odlučeno da li će ostati na toj listi.
Poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović oglasio se povodom slučaja eksplicitnog snimka Đorđa Miketića, visoko pozicioniranog opozicionog političara sa tajkunske liste „Srbija protiv nasilja“ Dragana Đilasa, poručivši da na taj način ogoljeno licemerje navodnih boraca protiv nasilja.
01.12.2023
08:59
- Miketić se povukao iz kampanje da ona ne bi bila obojena tim tabloidnim naslovima - rekao je Obradović novinarima na Trgu Republike u Beogradu.
On je ocenio da je slučaj Miketića i objavljivanja tog snimka "primer kako se vlast obračunava sa političkim neistomišljenicima", pa pokušao da opere Miketića i najsramnije udario na vlast.
- Zalaze u njihov privatni život, baveći se onim što je daleko od izborne kampanje - kazao je Obradović.
Kućni snimak Đorđa Miketića, poslanika i visokog funkcionera Đilasove liste 'Srbija protiv nasilja', otkriva šokantnu istinu da on plaća narkotike novcem koji mu se isplaćuje iz državne kase.
Kućni snimak Đorđa Miketića, poslanika i visokog funkcionera Đilasove liste ‘protiv nasilja’ otkriva šokantnu istinu - on poslaničkom platom, dakle našim, narodnim parama plaća narkotike!
30.11.2023
10:33
Interesantno je to što on navodno želi da se povuče iz kampanje, ali je i dalje na listi. Znači, hoće funkciju i da i dalje uzima narodne pare kojima plaća drogu.
Nakon što se saznalo da se Miketić povlači iz kampanje, on se oglasio i rekao da će se u narednom periodu posvetiti pravnoj borbi i tužbama za sve "laži" i" nameštaljke" koje mu se, kako navodi, pakuju preko "režimskih" tabloida i Vučićevih trbuhozboraca, a ne kampanjom.
Neko njemu pakuje aferu, koju je sam izazvao?!
Miketić je dodao da glavni napadi na njega dolaze od Dragana J. Vučićevića, urednika Informera i analitičara Nebojše Krstića i da oni traže da se povuče iz kampanje za izbore.
- Glavni napadi na mene dolaze od Dragana J. Vučićevića i Nebojše Krstića. Oni traže da se povučem iz kampanje za izbore. Sada je jasno da je to glavni cilj Aleksandra Vučića od samog početka. Oni su samo, kao i uvek, izvođači prljavih radova. Neću priuštiti zadovoljstvo Vučiću da me ućutka. Nisam pristao na njegove ucene i nisam se uplašio. Sada je vreme da branim svoju porodicu i sebe. U toj borbi nema povlačenja. U sledećim danima ću se baviti pravnom borbom i tužbama za sve laži i nameštaljke koje mi se pakuju preko režimskih tabloida i Vučićevih trbuhozboraca, a ne kampanjom. Na kraju, neću dozvoliti Vučiću da ugrozi pobedničku kampanju za oslobođenje našeg Beograda - rekao je Miketić.
Đorđe Miketić, visoko pozicionirani opozicioni političar sa tajkunske liste Đilas-Šolak, našao se u centru skandala nakon što je svojevoljno objavio isečak iz privatnog snimka na kom je nag i u prisustvu nepoznate ženske osobe.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ekipa Gledalačko-obaveštajne službe Informera (GOSI) pronašla je jutros rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu. Kako saznajemo, blokaderski rektor krenuo je na tajnu misiju u Berlin.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
J.V. (50) iz aleksinačkog sela Tešica, protiv koje je podneta krivična prijava zbog ubijanja i zlostavljanja životinja za šta je propisana kazna zatvora do tri godine, pred organima gonjenja priznala je delo.
Institut za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut" saopštio je danas da je na teritoriji Srbije ove nedelje registrovan veći broj obolelih od gripa u odnosu na prethodnu nedelju.
Vlada Srbije produžila je zabranu izvoza nafte i naftnih derivata do 2. aprila 2026. godine. Uz to, država pušta i 40.000 tona dizela iz rezervi kao dodatnu meru za zaštitu tržišta.
U Galeriji Matice srpske u Novom Sadu danas su uručene nagrade "Kapetan Miša Anastasijević“, koje se dodeljuju za vrhunske rezultate u privredi, društvenim delatnostima i preduzetništvu u Srbiji.
U eksploziji koja se dogodila u prostorijama crnogorskog Centra za istraživanje svemira (Montenegro Space Research), u Podgorici, povređene su dve osobe.
Centralna komanda američke vojske (CENTCOM), nadležna za Bliski istok, potvrdila je da je jedan lovac F-35, koji je bio u misiji iznad Irana, morao prinudno da sleti u bazu na Bliskom istoku.
Ruska policija privela je danas osumnjičenog za izazivanje eksplozije u banci u ulici Menžinskog, saopštila je portparolka ruskog Ministarstva unutrašnjih poslova Irina Volk, a prema navodima izvora, reč je o 15-godišnjem tinejdžeru koji je postupao po nalogu "ukrajinskih prevaranata".
Američki lovac F-35 izvršio je prinudno sletanje na američku vazduhoplovnu bazu na Bliskom istoku nakon što je pogođen, kako se veruje, od strane Irana, javljaju američki mediji.
Kultna serija "Čuvari plaže" koja je obeležila devedesete i stvorila planetarne seks simbole dobija svoj rimejk, a prve fotografije sa seta već su zapalile svet.
Kupovina kvalitetne posteljine je ulaganje u udoban san, ali njeno pravilno pranje zna da zbuni. Temperatura i način održavanja ključni su za mekoću, dugovečnost i higijenu.
Starleta Stanija Dobrojević sletela je na aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu, kada je progovorila o svom ulasku u "Elitu", pa priznala da zbog rijalitija ne razgovara sa majkom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar