Bulatović: Đilas će biti upamćen po zlu kojim truje Srbiju!
Podeli vest
Poslanik sa liste 'Aleksandar Vučić-Srbija ne sme da stane' Dejan Bulatović poručio je da će lider Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas biti upamčen po zlu kojim truje Srbiju.
- Dragan Đilas, simbol propasti Srbije koja se dešavala do 2012. godine i simbol svega poremećenog i nepoštenog čemu svedočimo, zaista je zaslužio da masnim slovima ostane obeležen u analima političkog beščašća, jer mislim da nigde na svetu ne postoji tolika patološka mržnja prema političkom protivniku, kao što je mržnja Dragana Đilasa prema Aleksandru Vučiću, a što je najbolesnije od svega i prema njegovom bratu Andreju Vučiću, na koga se obrušava preko medija koje kontroliše. Konačno, verujem da je došao trenutak da reaguju i stručne zdravstvene ustanove jer Đilasova mržnja prema Aleksandru, Andreju, Anđelku, Danilu i Vukanu, celoj porodici Vučić, uveliko prevazilazi pojam zdrave i stabilne osobe - rekao je Bulatović.
Poznajući okolnosti koje su prethodile atentatu na Zorana Đinđića, dužni smo kao država ali i pojedinačno da uradimo sve kako bi zaštitili predsednika Vučića, kaže Dejan Bulatović, kandidat za poslanika liste "Srbija ne sme da stane".
Narodni poslanik sa liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“, Dejan Bulatović istakao je da Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde slaže čim zine.
21.01.2024
12:14
- Da se zbog besa od političkih poraza koje mu je Aleksandar Vučić priredio može izgubiti razum, Dragan Đilas je evidentan primer. Malo mu je da svakodnevno preko svojih medija plasira odvratne laži o predsedniku Vučiću, već je odlučio da udari niže i bednije, optuživši lažno Andreja Vučića da je šef mafije koji poseduje milijardu evra. Kukavica kakva jeste, preko svojih dvorskih luda kao što su Milivojević, Ćuta, Lazović i ostali njegovi glasnogovornici na društvenim mrežama, Đilas progovara iz njihovih poganih usta, usuđujući se da pominje i sinove predsednika Vučića, tvrdeći da je Danilo takođe povezan sa mafijom, a da maloletni Vukan nije njegov sin. Iskoristiću ovu priliku da kažem da me je zaista sramota što poznajem ovako duboko poremećenog čoveka i što sam sa njim i jednu reč progovorio, jer ovo što radi Đilas, osim što je besprizorno, izuzetno je i opasno, jer može potencijalno dovesti do toga da bude ugrožena bezbednost predsednika Vučića, ali i njegove cele porodice, što je, svako normalan će se složiti, potpuno nedopustivo. Nedavno smo imali javnu pretnju atentatom na predsednika i jasno je iz čije kuhinje je ta ideja došla - istakao je Bulatovic.
- Dragan Đilas je, baš kao i Aleksandar Vucic i sin i otac. Međutim, imena Đilasovih roditelja niko ne zna i ne treba da zna, a što je još važnije, imena njegove dece niko ne zna i ne treba da zna i u toj činjenici možda leži i najveća razlika između ova dva politička pola. Vučić oseća i zna da je porodica svetinja i da se na decu svojih političkih protivnika nipošto ne udara, dok Đilas ne preza ni od čega i ne bira sredstva u svojim bolesnim pokušajima da se domogne vlasti. Kao narodni poslanik, zahtevam i od Đilasa ali i medija koje on kontroliše da se momentalno prestane sa crtanjem mete na čelu Andreja Vučića i da ostave na miru porodicu predsednika Srbije. Ako nisu u stanju da se legitimnim sredstvima izbore za promenu vlasti neka se sklone, jer u Srbiji niko nema pravo da ugrožava život bilo čije porodice - zaključio je Bulatović.
Dejan Bulatović, kandidat za narodnog poslanika sa liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" i nekadašnji koalicioni partner Dragana Đilasa tvrdi da lider SSP podnosi ostavku na funkciju šefa stranke.
Kandidat za narodnog poslanika na listi „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ Dejan Bulatović poručio je da je moralna i politička odgovornost Dragana Đilasa za pokušaj destabilizacije Srbije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poznajući okolnosti koje su prethodile atentatu na Zorana Đinđića, dužni smo kao država ali i pojedinačno da uradimo sve kako bi zaštitili predsednika Vučića, kaže Dejan Bulatović, kandidat za poslanika liste "Srbija ne sme da stane".
Nakon što je izbegla skupštinski odbor za pravosuđe koji je ocenjivao njen petogodišnji rad, Vrhovna javna tužiteljka, Zagorka Dolovac je sutradan spremno otputovala u Hag.
Promenu strategije nacionalne bezbednosti administracije američkog predsednika Donalda Trampa, koja više ne naziva Rusiju "direktnom pretnjom" i čak poziva na saradnju sa Moskvom u oblasti strateške stabilnosti, Kremlj smatra pozitivnim korakom, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
U susret novogodišnjim i božićnim praznicima većina Srba uveliko planira svoje zimovanje, a sudeći po popunjenim kapacitetima u našoj državi, čini se da najpre biraju domaće planine.
U Srbiji danas oblačno i hladno, mestimično sa kišom, na visokim planinama kratkotrajno i sa slabim snegom, i s najnižom temperaturom od tri do šest, a najvišom od sedam do 10 stepeni.
Policija u Beogradu, sinoć je uhapsila Vladimira Ulamu (32) i Igora Tomaševića (28), za kojima su bile raspisane međunarodne poternice NCB Interpola Podgorica.
Jelena J. (22) sa Zlatibora preminula je juče u 10.40 časova u Beogradu, nakon što se mesec dana borila za život, posle naizgled rutinske operacije vađenja umnjaka u jednoj stomatološkoj klinici u Užicu.
Sinoć oko 21 čas u poznatom restoranu na Novom Beogradu upucan je navijač Partizana N.K. (30) dok je sedeo za stolom sa bivšim vođom navijačke grupe "Zabranjeni" Nenadom Alajbegovićem Alibegom.
Policijski službenici Regionalnog centra granične policije "Centar" su na graničnom prelazu Aerodrom Podgorica, prilikom pokušaja izlaska iz Crne Gore, kontrolisali rusku državljanku M.S. (57).
Glavnokomandujući ukrajinske vojske, general Oleksandr Sirski, poručio je za Skaj njuz da je predaja ukrajinske teritorije neprihvatljiva i da se Ukrajina upravo zato bori.
Kineski vojni avioni su u subotu usmerili radar na borbene avione japanskih Snaga za samoodbranu (SDF) jugoistočno od glavnog ostrva Okinave, izjavio je danas japanski ministar odbrane Šindžiro Koizumi.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Na svom Instagram profilu, popularni lekar i nutricionista dr Poma nedavno je objavio listu ulja za koja smatra da su najzdravijim izborima u ishrani. Istakao je tri namirnice: goveđi loj, ulje oraha makadamije i kokosovo ulje.
Nikolina Kovačević, koja je pre tranzicije bila poznata kao Njegoš, otvoreno govori o tome koliko je pogađaju negativni komentari upućeni trans osobama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar