Srđan Barac iz Centra za društvenu stabilnost ocenio je danas da su rezultati lokalnih izbora u Beogradu, Novom Sadu i većini drugih gradova pokazali podršku razvojnoj politici kontinuiteta Srpske napredne stranke (SNS).
Na Konferenciji za novinare u sedištu naprednjaka u Kruševcu, novinarima se obratio član Predsedništva Srpske napredne stranke i ministar odbrane u Vladi Republike Srbije Bratislav Gašić.
03.06.2024
20:47
- Ja ne znam koga sam izdao. Da sam drugačije odlučio, izdao bih samog sebe. Nisam imao mnogo alternativa i opcija. Ceo život sam bio radikal, nacionalno opredeljen. Za mene druga opcija sad nije postojala. Srpska napredna stranka je ovde pretrpela ogromne pozitivne promene. Prvo veče smo imali rezultate za koje je i sad potvrđeno da su konačni. Oni (opozicija) su tu nešto izmenili... Kad sam čuo konačne rezultate, ja sam otišao i dogovorio saradnju. Oni nisu podneli nijedan prigovor na zapisnik. Ja im smetam od prvog dana u Nišu. Zahvaljujem im se na reklami. Ja doktora Milića baš lično i ne poznajem. Smatram da je dobar doktor, tako bar čujem u okruženju, međutim, meni je uvek bilo sporno da budem u koaliciji s nekim ko se druži s američkom ambasadorom i američkim generalima. Mislim da na njegovoj listi ima ljudi koji nisu baš tako orijentisani - rekao je Perić.
Više javno tužilaštvo u Beogradu u saradnji sa osnovnim tužilaštvima sa teritorije grada Beograda i Ministarstvom unutrašniih poslova RS prati današnji izborni proces i obaveštava javnost da za sada nema dokaza da je u Sportskom centru Banjica izvršeno bilo koje krivično delo, kako to tvrde pojedini učesnici izbornog procesa.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rezervisani su prostor ispred Doma Narodne skupštine, Trg Nikole Pašića, kao i okolne ulice do Trga Republike. Glišić je dodao da je prijava skupa podneta u skladu sa propisima i u zakonskom roku.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević izjavio je na Prvoj TV da je srozan nivo nastave na univerzitetima u Srbiji te da veruje u načelo konkurentnosti koje nas vodi ka kvalitetu.
Srđan Barac iz Centra za društvenu stabilnost ocenio je danas da su rezultati lokalnih izbora u Beogradu, Novom Sadu i većini drugih gradova pokazali podršku razvojnoj politici kontinuiteta Srpske napredne stranke (SNS).
Nedaleko od saobraćajne petlje "Autokomanda", u smeru ka Nišu, priključeno na saobraćajnicu "Nova 8", otvoriće se novo autobusko stajalište "Beograd (jug)". Iz tog razloga, biće uspostavljen novi režim rada linija međumesnog, prigradskog i gradskog prevoza.
"Bezbednost i zdravlje na radu su apsloutni prioritet radne atmosfere koju stvaramo u Srbiji", poručila je ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski.
Šapčani od jutros čekaju u dugačkom redu da daju krv za lečenje Vuka Matića (22) jedinog preživelog u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se u ponedeljak dogodila na auto-putu Ruma-Šabac.
Saobraćajna nezgoda dogodila se danas kod Novog Sada, a Mladen Mijatović oglasio se na svom zvaničnom Instagram profilu, gde je objavio fotografije sa lica mesta.
Nakon potvrde da je policija uhapsila Sašu L. (36) i Nemanju M. (36), koji se sumnjiče da su pomagali Milošu Medenici da se sakrije od pravde, osvanula je još jedna objava odbeglog Medenice na duštvenim mrežama.
U Višem sudu u Podgorici, preslušavanjem glasovnih poruka sa Skaja, među kojima su, navodno, i one u kojima se pominje nedavno ubijeni Krsto Vujić u Španiji, ali i one koje šalje Igor Vukotić, nastavljeno je suđenje za ubistvo Šćepana Roganovića u Herceg Novom 13. februara 2020.
Jedinica Oružanih snaga Ukrajine iz sastava mornarice izvela je napad na tanker "Marquise", koji se nalazi pod sankcijama više zapadnih zemalja, saopštio je Generalštab Ukrajine.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da Iran "ne može da se sabere" i da bi im "bolje bilo da se uskoro opamete" kada je reč o sporazumu o nuklearnom naoružanju.
Osumnjičeni za pokušaj atentata na predsednika SAD Donalda Trampa, Kol Tomas Alen (31), godinama se radikalizovao na društvenim mrežama, pokazuju analize njegovih naloga.
Na svečanoj večeri u Beloj kući, gde su Donald i Melanija Tramp ugostili britanskog kralja Čarlsa III i kraljicu Kamilu, prva dama pojavila se u izdanju koje je odmah postalo glavna tema.
Pojavile su se informacije da OpenAI razmatra razvoj sopstvenog pametnog telefona, koji bi mogao ozbiljno da uzdrma tržište i dovede u pitanje dominaciju platformi kao što su "App Store" i "Google Play".
Džefri Pol Arnold, novi suprug modne kreatorke Meline Džinović ima poslovnu imperiju, a zarađuje i od iznajmljivanja luksuzne jahte i to 70.000 evra nedeljno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar