Bukti rat u opoziciji! Marinika udarila po Savu Manojloviću: Glumac koji sebi stavlja krunu od papira da bi bio lider!
Podeli vest
Potpredsednica "Stranke slobode i pravde" i Đilasova miljenica Marinika Tepić poručila je novinarima da lažu javnost, a tom prilikom ocrnila je i lidera pokreta Kreni-Promeni Sava Manojlovića.
Da u opoziciji bukti pravi rat, govori i činjenica da je Marinika Tepić osula pravu paljbu po Savi Manojloviću.
Opštinska izborna komisija Novi Beograd postupajući po zahtevu koalicije Biramo Novi Beograd od dana 04.06. 2024. za uvid u celokupan izborni materijal za 64 biračka mesta obavestila je unapred navedenu koaliciju da će uvid biti omogućen na današnji dan u periodu od 17h do 00. Međutim, pripadnici opozicije su još jednom pokazali svoje pravo lice.
Hejterska opozicija ne prestaje da vređa celokupni srpski narod i to samo zbog Svesrpskog sabora koji se održava sutra.
07.06.2024
14:53
- Nemojte da lažete javnost da Savo vraća mandate! On je glumac koji moze sebi da stavi krunu od papira ako zeli da bude “lider”. Takvih lažnih lidera kao što je on nagledali smo se do sada! - poručila je Marinika.
Zašto je povećan obim ukrajinskih službi u Beogradu i kome odgovara haos u Srbiji, na to pitanje odgovorio nam je u Info jutru Marko Petrović, predsednik Jedinstvene rusko-srpske partije .
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić izjavila je da je na lokalnim izborima u Nišu opozicija imala 10 puta više članova biračkih odbora nego stranke vladajuće koalcije - 3.940 naspram 394.
07.06.2024
09:35
Ovo je odgovor Marinike Tepić na poziv lidera Pokreta "Kreni-promeni" Sava Manojlovića da opozicija vrati mandate i izađe iz Skupštine grada Beograda, Niša, Opštine Novi Beograd, kao i iz republičkog parlamenta zbog, kako je rekao, izbornih mahinacija.
- Najpre, ne bih želela da Sava Manojlovića prenesete pogrešno, s obzirom na to da nije rekao da će vratiti mandate, naprotiv, jasno i glasno je objasnio da neće vratiti mandate, odnosno "napustiće" u smislu zasedanja, neće učestvovati u radu dve lokalne skupštine. Sve ostalo, a ovo je najknadna pamet - rekla je ona.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS dr Uglješa Mrdić oštro je reagovao na tvit Marinike Tepić
Marinika Tepić, potpredsednica Stranke slobode i pravde, gostovala je na tajkunskoj televiziji N1, gde je slobodno govorila protiv aktuelne vlasti, zaboravljajući da pomene sramni primer njenog saradnika Dragana Đilasa.
Opštinska izborna komisija Novi Beograd postupajući po zahtevu koalicije Biramo Novi Beograd od dana 04.06. 2024. za uvid u celokupan izborni materijal za 64 biračka mesta obavestila je unapred navedenu koaliciju da će uvid biti omogućen na današnji dan u periodu od 17h do 00. Međutim, pripadnici opozicije su još jednom pokazali svoje pravo lice.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u zvaničnoj poseti Ujedinjenim Arapskim Emiratima (UAE) odakle je odgovarao na goruća pitanja za Srbiju, a jedno od njih tiče se i sudbine Naftne industrije Srbije (NIS).
Skoro tri dana od kako je Informer otkrio da je serija "Radio Mileva", koja se emituje na Radio-televiziji Srbije (RTS), postala medijska platforma za prljavu blokadersku propagandu, bila su potrebna čelnicima javnog servisa da se oglase.
Tokom dosadašnjeg Exatlon takmičenja influenser Jovan Radulović Jodžir imao je svoje uspone, padove i smešne momente, a sve to zabeležila je naša kamera.
Prvi eliminisani takmičar najvećeg sportskog rijalitija na svetu Exatlona Marko Milovanović u Dominikansku Republiku je došao sa namerom da pobedi, ali je onda ekspresno došlo do bolnog otrežnjenja u vidu ispadanja.
Prvi takmičar koji je napustio Exatlon, najveći sportski rijaliti program na svetu, Marko Milovanović, bio je gost specijalne emisije na Informer televiziji, gde je govorio o boravku u Dominikanskoj Republici i iskustvu u takmičenju.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Fiziološkog rastvora ima u apotekama i ni jedan pacijent nije ugrožen, poručio je ministar zdravlja Zlatibor Lončar nakon gnusnih laži poslanice Stranke slobode i pravde (SSP) Jelene Spirić koja tvrdi da ovog rastvora nema već mesecima.
U Srbiji će dana ujutru biti hladno sa slabim i umerenim, na jugozapadu i jugu ponegde i jakim mrazem, a tokom dana biće umereno do potpuno oblačno i malo toplije vreme.
Transakcija donosi integraciju digitalnog medijskog ekosistema Mondo INC u portfolio Telekoma Srbija, uz dalji razvoj produkcijskih kapaciteta kroz Firefly productions.
Bugarske državljanke osumnjičene su da su u nedelju, u gradskom prevozu, počinile krivično delo krađa i opljačkale najpoznatiju srpsku doktorku i poslanicu Nadu Macuru.
Tokom vikenda, na teritoriji opštine Tutin, nepoznate osobe zapalile su putničko vozilo marke „audi A6“ parkirano ispred porodične kuće, a policija intenzivno radi na rasvetljavanju ovog slučaja.
Iranski verski vođa Ajatolah Ali Hamnei upozorio je Ameriku na ruskom jeziku u poruci na društvenoj mreži nakon pretnji predsednika SAD Donalda Trampa vojnom akcijom zbog ubijanja demonstranata u Iranu.
Danska će ponuditi SAD do 10 novih baza na Grenlandu na sastanku koji će zvaničnici vlade premijerke Mete Frederiksen održati sa šefom Stejt departmenta Markom Rubijom.
Predsednica Moldavije Maja Sandu izjavila je da bi, ukoliko bi se pitanje našlo na referendumu, glasala za ujedinjenje sa Rumunijom, istakavši da Moldaviji postaje sve teže da opstane kao samostalna država.
Bivši predsednik SAD Bill Klinton pozvan je da se pojavi u Kongresu u utorak ujutro, dok republikanci prete mogućom krivičnom prijavom ako odbije da se odazove.
Nakon završenog opela u crkvi na Novom Bežanijskom groblju u Beogradu, puštena je pesma "Vreme" koju je muzičar otpevao dok je bio član grupe "S vremena na vreme".
Bivšeg košarkaša Nikolu Pekovića, još zakonita supruga Violeta Peković, navodno je prijavila za nasilje u porodici i protiv njega podnela krivičnu prijavu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar