• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

14.06.2024

15:49

"Ej, bre, ja sam Đilas! Ostaćeš bez posla"! Odavno se zna ko koristi rečenicu "znaš ti ko sam ja?" (VIDEO)

printscreen

Vesti

"Ej, bre, ja sam Đilas! Ostaćeš bez posla"! Odavno se zna ko koristi rečenicu "znaš ti ko sam ja?" (VIDEO)

Podeli vest

Predsednik Demokratske stranke Zoran Lutovac najsramnije je danas udario na predsednika Srbije Aleksandara Vučića i njegovu porodicu, a sve kako bi u političke svrhe iskoristio nasilje koje se odigralo u školi na Novom Beogradu.

Zoran Lutovac rekao je da je bilo strašno što je majka koja je napala nastavnicu u Osnonovnoj školi „Jovan Dučić“ na Novom Beogradu izgovarala, kako je naveo, rečenice poput „Da li znaš ko sam ja“.

On se potom sramno obrušio na porodicu predsednika Srbije Alekandra Vučića te rekao je da ta rečenica poznata svima u Srbiji, i, kako je kazao, poznato „ko ju je sve do sada izgovarao“.

Ipak, postoje dokazi koji pokazuju ko je tu rečenicu, zapravo, izgovarao.

Slične reči izgovorio je i Lutovac lično, a više o tome čitajte u POSEBNOJ VESTI.

Lutovac nije usamljen u ovakvom ponašanju.

Naime, predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas šokirao je javnost pre nekoliko godina kada je isplivao snimak na kome se čuje kako preti saobraćajnom policajcu koji ga je zaustavio zbog vožnje u žutoj traci.

Na audio snimku koji je nastao u vreme vlasti DS, dok je Đilas bio direktor Narodne kancelarije predsednika Srbije Borisa Tadića 2004. i početkom 2005. godine, čuje se kako ovaj političar vređa i preti policijskom službeniku.

Nakon što je policajac pokušao da zbog prekršaja sankcioniše Đilasa, ovaj mu je zapretio poručivši mu: "Odj*bi, bre, ostaćeš bez posla! Ej, bre, ja sam Đilas!"

U audio snimku možete čuti ceo razgovor sa policajcem i njegovim nadređenim.

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set