• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

26.06.2024

10:03

Prljave igre opozicionih medija! Nakon samo jednog dana potvrđeno ono o čemu je Vučić govorio

Tanjug

Vesti

Prljave igre opozicionih medija! Nakon samo jednog dana potvrđeno ono o čemu je Vučić govorio

Opozicioni mediji koji se nalaze pod kontrolom tajkuna Dragana Šolaka nastavljaju sa prljavim igrama, te svakog dana napadaju predsednika Srbije Aleksandra Vučića, o čemu je i on lično govorio.

- Svakog dana sam optužen u svim regionalnim i većini domaćih medija da sam Putinov potrčko. Onda pročitaju - pa nije Vučić dao Ukrajini oružje, nego je prodao Španiji, Belgiji, Češkoj, ko zna kome, a deo tog oružja se pojavio u Ukrajini. Tada očekujete da će oni da kažu - čestitamo, Srbija nas je poslušala. Ne, oni kažu - Putine, pogledaj šta ti je Vučić uradio - rekao je predsednik.

Naime, bio je dovoljan samo jedan dan pa da se potvrde Vučićeve kojima je upozorio na trikove kojima se služe različite strane službe i kojima se služe pojedini mediji i političari, te je tako tabloid Danas ubrzo nakon Vučićevog obraćanja građanima objavio izjavu predstavnika Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozepa Borelja koji je rekao da su "bliske veze sa Putinom nespojive sa članstvom u EU", te pozvao na usklađivanje spoljne politike.

Foto: Foto: Printscreen

 

Na delu je nastavak kampanje protiv srpskog predsednika u kojoj jednog dana Vučića napadaju da je proksi zapadno nastrojen, te da će se ruski predsednik ljutiti, dok ga već narednog dana napadaju da je preblizak sa Putinom i da koči evropske integracije.

Očekuje se da će sledeći na redu biti krivi Kinezi i dobar odnos sa Kinom, a već sledeći neko drugi, u zavisnosti šta je tema, i tako godinama u krug.

Ono što zaboravjaju, odnosno, ne shvataju, jeste da je Vučić čovek naroda Srbije i da samo i isključivo sluša svoj narod.

To očigledno ne odgovara ni strancima, a ni opozicionim medijima, te svakodnevno koriste sve moguće teme kako bi napadali srpskog predsednika ne mareći što na taj način i same sebe svakodnevno demantuju.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Užas! Žena iz Srbije silovana u Skoplju
Region

Užas! Žena iz Srbije silovana u Skoplju

Policija u Skoplju podnela je krivične prijave protiv dvojice muškaraca iz tog makedonskog grada koji se sumnjiče da su silovali ženu iz Srbije (32) koja živi u Skoplju, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.

21.07.2026

11:13

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set