Na sve načine mediji pod kontrolom opozicije žele da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ostavi srpski narod u Republici Srpskoj na cedilu.
Nova sramna kampanja pokrenuta je od strane opozicionih medija.
Na portalu "Nove ekonomije" osvanuo je užasan tekst, u kojem se Srbija optužuje za finansiranje Republike Srpske.
"Kako Srbija finansira Republiku Srpsku: Milioni evra preko državne banke", glasi naslov sramnog teksta uperenog protiv Vučića i srpskog naroda.
U "analizi" koju je Nova ekonomija sprovela udruženim delovanjem sa bošnjačkim "Capital.ba", Srbija se optužuje za kupovinu obveznica Republike Srpske.
Ceo udar opozicionih i bošnjačkih medija osmišljen je sa idejom da se srpski narod dovede u tešku situaciju, na čemu im je jedina prepreka Aleksandar Vučić.
Ono što nisu razumeli je da im Vučić to nikada neće dozvoliti.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić biće danas, u ponedeljak, gost Nacionalnog dnevnika TV Pink, koji počinje u 18.30 časova, gde će govoriti o monstruoznim pretnjama upućenim svom sinu Danilu Vučiću, ali i o drugim važnim temama.
Više javno tužilaštvo u Beogradu naložilo je Prvom osnovnom javnom tužailštvu da formira predmet i ispita da li u navodima Srđana Škora ima elemenata krivičnog dela Ugrožavanje sigurnosti, izvršenog na štetu predsednika Republike Aleksandra Vučića i njegove porodice.
Arno Gujon, član Predsedništva Srpske napredne stranke pružio je podršku Danilu Vučiću, sinu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koji je danas dobio monstruozne pretnje od Srđana Škora.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je zahvalnost narodu Republike Srpske na neraskidivoj ljubavi prema Srbiji, ali je istovremeno oštro osudio funkcionere iz Crne Gore koji sa Hrvatima proslavljaju pogrom sopstvenog naroda.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je posetu Republici Srpskoj, gde je obišao mesta stradanja i ruševine srpskih kuća koje svedoče o jezivim zločinima i teškoj sudbini našeg naroda.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je posetu Republici Srpskoj, a tom prilikom, predsednik Vučić je ugostio meštane u svojoj porodičnoj kući u Čipuljiću.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić brutalno je razotkrio višedecenijsku podlu strategiju kojom se planski pokušava razbiti, ponižavati i pokoriti srpski nacionalni korpus!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se oglasio iz Republike Srpske, sa jezera Balkana kod Mrkonjić Grada - i poručio da su očuvanje mira i snažan ekonomski razvoj apsolutni prioriteti naše države.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić biće danas, u ponedeljak, gost Nacionalnog dnevnika TV Pink, koji počinje u 18.30 časova, gde će govoriti o monstruoznim pretnjama upućenim svom sinu Danilu Vučiću, ali i o drugim važnim temama.
Ministar odbrane Bosne i Hercegovine (BiH) Zukan Helez, poznat po nizu skandaloznih izjava u proteklom periodu na račun Srbije, predsednika Aleksandra Vučića i našeg naroda, ali i izmišljanju najstrašnijih laži o šefu naše države, objavio je novu monstruoznu poruku na društvenoj mreži Fejsbuk, kojom je otvoreno pozvao na uništavanje Republike Srpke.
U iskrenom intervjuu za Informer, Dušica Topić govorila je o iskustvu u rijalitiju "Exatlon", sportu, životnim lekcijama, ali i novim planovima koji su pred njom.
Učesnica prve sezone Exatlona Srbija najvećeg sportskog takmičenja, Sanja Kalinović, progovorila je o ulasku Mensura Ajdarpašića u drugu sezonu i otkrila šta misli o njegovim šansama na poligonima.
U minjaku i sportskom izdanju, Dušica Topić je saznala informaciju da Exatlon traje 3 meseca koja ju je očigledno zatekla, a njen izraz lica sve je rekao.
Mišićavi sportista i profesor fizičkog vaspitanja Mensur Ajdarpašić otkrio je šta publika može da očekuje od njega pred start druge sezone najvećeg sportskog rijalitija Exatlona Srbija.
Voditeljka Tijana Jović pokazala je zanosnu liniju i otkrila koje vežbe radi kako bi održala formu pred početak druge sezone "Exatlona", u kojoj će se pojaviti u ulozi voditeljke sportskog rijalitija.
Štab za vanredne situacije Opštine Bela Crkva saopštio je danas da je požar na području Deliblatske peščare, na delu teritorije opštine Bela Crkva, i dalje aktivan, ali da je situacija na terenu trenutno mirna i stabilna.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će fabrika humanoidnih robota u Šapcu doneti nova radna mesta i doprineti razvoju domaće proizvodnje, navodeći da je cilj da se roboti proizvode u Srbiji i potom izvoze na strana tržišta.
Nakon vesti da se među stotinama turista nestalih u bujičnim poplavama u Nepalu nalazi i državljanka Srbije Enisa Leković, otkriveno je da je ona iz Novog Pazara.
Luka Palatinuš (38) preminuo je u čekaonici bolnice u Čakovcu nakon što je primljen zbog bolova u grudima i visokog krvnog pritiska, a njegova porodica traži odgovore o okolnostima tragedije.
Baron Tramp, sin američkog predsednika Donalda, živi povučeno i pod strogim merama bezbednosti, što je očigledan odgovor na klimu rastućeg političkog nasilja.
Sinoć je u Zaječaru počeo tradicionalni rok spektakl, 59.Gitarijada koja se održava u podnožju Kraljevice uz rokere koji su pristigli iz svih gradova Srbije, ali i iz inostranstva.
Majkl Filips (38) iz Severne Karoline odlučio je da potraži medicinsko rešenje za problem sa malim penisom koji mu je, kako kaže, godinama otežavao svakodnevni život i intimne odnose.
Đina Džinović ponovo je uspela da uzburka društvene mreže, ovog puta zbog, verovali ili ne, cene manikira i pedikira koju je platila u jednom luksuznom salonu.
Prava romantična scena odigrala se večeras u Blacu, gde je muzičar Aca Amadeus zaprosio je svoju izabranicu, pevačicu Barbaru Bojović, i to pred hiljadama ljudi.
Starleta Stanija Dobrojević poručila je da će tužiti Radomira Takija Marinkovića, oca rijaliti učesnice Maje Marinković, zbog tvrdnji da su bili intimni.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.