• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

10.08.2024

11:51

Crnogorski ustaša zaplakao sa Slobodnom Bosnom: Proklet bio dan kad je Bog stavio litijum u srpsku zemlju, jer će Srbija samo ići napred (FOTO)

Reuters/Printscreen Instagram/Prinscreen Slobodna bosna

Vesti

Crnogorski ustaša zaplakao sa Slobodnom Bosnom: Proklet bio dan kad je Bog stavio litijum u srpsku zemlju, jer će Srbija samo ići napred (FOTO)

Crnogorski pisac Andrej Nikolaidis potrčao je u islamističku Slobodnu Bosnu da napadne Srbiju i predsednika Aleksandra Vučića, pa glasno zakukao: Proklet bio dan kad je Bog stavio litijum u srpsku zemlju, jer će Srbija samo ići napred zbog toga!

U svom autorskom tekstu za džihadističku Slobodnu Bosnu ustaša Nikolaidis istakao je da ovo, dakle, nije istraživački tekst, ali kako on navodi čist je primer forenzičke analize Vučićevog usmeno saopštenog teksta.

Podržavajući otvoreno haos u Srbiji koji je najavljen za danas, Nikolaidis je izjavio za Slobodnu Bosnu: "Vučić proklinje dan kada je Bog metnuo litij u srpsku zemlju, jer litij je postao njegovo prokletstvo". 

Foto: printscreen

 

 

Kako bi naši stari rekli, kome čavka stoji na glavi, on kaže "iš", Nikolaidis je otvoreno priznao da je za sve hejtere i srbomrsce litijum proketstvo, jer je njima jedini cilj i želja da se sruši Srbija i njen ekonomski napredak, a u tom napretku litijum će svakako odigrati jednu od ključnih

Nikolaidis je praktično poručio: Proklet bio dan kad je Bog stavio litijum u srpsku zemlju, jer će Srbija samo ići napred zbog toga!

Činjenica je jedna: Vučiću to ne može biti prokletstvo, već dar od Boga, jer na taj način Srbija na čelu sa predsednikom Vučićem obezbeđuje svoje mesto u budućnosti! 

- Najponosniji sam predsednik na svetu zato što sam predsednik Srbije. Neće biti rušenja na ulicama, u Srbiji će se vlast birati na izborima. To što neki zamišljaju da će nasiljem promeniti nešto, neće promeniti ništa, a ja da bežim ne pada mi na pamet. Srbija je mesto gde sam se rodio, Srbija je mesto za koju sam sve dao i koja je meni sve dala, tu ću i da umrem. Nikada je neću napustiti i boriću se zajedno sa vama do kraja za pristojnu i modernu Srbiju - poručio je predsednik Vučić pre dva dana. 

E, to smeta svim hejterima! Vučićeva neprestana borba za jaku i stabilnu Srbiju! 

Pametnom dosta! 

Podsetimo, Nikolaidis je ranije pretio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i svim Srbima, ustvrdivši da će se našoj državi i narodu desiti sve ono što zbog čega se predsednik borio u Ujedinjenim nacijama protiv sramne rezolucije o takozvanom "genocidu" u Srebrenici.

- Sve ono čega ste se plašili, da, desiće se! Ovo je kraj. Biće i političkih i drugih posledica - rekao je Nikolaidis.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

(UZNEMIRUJUĆE) Jezive tajne koje spajaju Belivuka i američke psihopate: Detalji istrage šokirali su ceo svet
Hronika

(UZNEMIRUJUĆE) Jezive tajne koje spajaju Belivuka i američke psihopate: Detalji istrage šokirali su ceo svet

Njihova imena decenijama izazivaju jezu, a slučajevi koje su ostavili iza sebe i danas predstavljaju predmet analiza kriminalista širom sveta. Dok je jedan godinama vodio dvostruki život predstavljajući se kao uzoran porodični čovek, drugi je iza zatvorenih vrata skrivao najmračnije tajne, dok se trećima pred Specijalnim sudom u Beogradu sudi za najteža krivična dela.

20.07.2026

21:56

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set