Predsednik Hrvatskog sabora Gordan Jandroković izjavio je za hrvatski Jutarnji list da je Srbija nedosledna, neprincipijelna i da izaziva regionalne sukobe (?!) i time pokazao da ih zapravo žulja to što predsednik naše zemlje Aleksandar Vučić vodi nezavisnu i slobodarsku politiku!
"Osim što sedi na dve stolice, Srbija je nedosledna, neprincipijelna i izaziva regionalne sukobe", rekao je Jandroković i samo tom rečenicom otkrio da im zapravo jedino smeta.
Ustašama smeta to što je Srbija u stanju da bude nezavisana zemlja, koja donosi sopstvene odluke i misli svojom glavom. To što Aleksandar Vučić prvo gleda interese svoje zemlje, što nije ničiji poslušnik i sluga i što ne služi nikome osim svom narodu i svojoj zemlji!
Tortura hrvatskog pravosuđa i tamošnje policije, to je ono što opisuje šta je preživeo advokat Nemanja Berić. Upravo on je govorio o ovom ustaškom iživljavanju nad njim u emisiji Info jutro na Informer TV.
Nakon što je obelodanjena vest da je Severina Vučković privedena na srpskoj granici prilikom pokušaja da uđe u zemlju, digla se brutalna hajka na srbe i Srbiju od svih onih koji promovišu tezu da su Rrbi i Republika Srpska genicidni!
Ustaški portal "Jutarnji" objavio je izjavu Ante Letice, kako navode "bivšeg šefa hrvatskih špijuna", koji je okrivio Aleksandra Vučića i Vladimira Putina jer je u Beogradu uhapšen hrvatski špjun?!
Ustaški "Večernji" opet je, po ko zna koji put, napao predsednika Srbije Aleksandra Vučića, jer pomahnitalim ustašama smeta što ih srpski šef države svakodnevno podseća na zločine koji su počinili nad srpskim narodom!
Beogradski advokat Nemanja Berić, koji je uhapšen 10. avgusta u Hrvatskoj na graničnom prelazu Bajakovo i sproveden sudiji za prekršaje u Šibeniku, koji ga je osudila na 15 dana zatvora, sutra će se naći na slobodi, saznaje Informer.
Bojan Vesović (19) je kao mladić početkom 1992. godine iz rodnog Kragujevca otišao u Prištinu, na Kosovo i Metohiju, na redovno odsluženje vojnog roka. Nije ni slutio da će već krajem juna iste godine okončati svoj kratki život, u najstrašnijim mukama u hrvatskom logoru Lora u Splitu
Beogradski advokat Nemanja Berić uhapšen je u Hrvatskoj na graničnom prelazu Bajakovo i sproveden sudiji za prekršaje u Šibeniku, koji ga je osudio na 15 dana zatvora.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tortura hrvatskog pravosuđa i tamošnje policije, to je ono što opisuje šta je preživeo advokat Nemanja Berić. Upravo on je govorio o ovom ustaškom iživljavanju nad njim u emisiji Info jutro na Informer TV.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je skandaloznu vest u kojoj se navodi da je Crna Gora suspendovala emitovanje naše televizije na svojoj teritoriji u periodu od šest meseci.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom trećeg dana zvanične posete NR Kini, gde boravi na poziv kineskog predsednika Si Đipinga, održao predavanje na univerzitetu Ćinghua, a takođe je obišao Muzej Komunističke partije Kine, kao i fabriku Šaomi.
Ferrari je predstavio svoj prvi potpuno električni automobil pod nazivom "Luce" (Luće), model koji predstavlja novu eru za legendarnu italijansku marku, a koji će koštati više od 500.000 evra.
Dragana Gavrilović, učenica šestog razreda Osnovne škole "1.oktobar" iz Bašaida, kod Kikinde, nedavno je osvojila prvo mesto na Republičkom takmičenju iz matematike, ali za sledeća takmičenja vežbaće uz pomoć kompjutera!
Danas, u toku dana, došlo je do drame na ulicama Zagreba kada je nepoznati muškarac skakao po automobilima na sred raskrsnice, a snimak se proširio društvenim mrežama.
Po nalogu dežurnog javnog tužioca Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu određeno je zadržavanje do 48 sati ruskom državljaninu D. K. (34) zbog sumnje da je izvršio krivična dela izazivanje opšte opasnosti i ugrožavanje sigurnosti.
Meštani zaječarskog sela Zvezdan šokirani su besmislenim ubistvom svog komšije Slađana M. (46) kojem je sinoć smrtonosne povrede naneo Zaječarac koji je uhapšen.
Dmitrij Medvedev zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije oštro je prokomentarisao zvanični stav Evropske unije o ostanku njihovih diplomata u glavnom gradu Ukrajine, uprkos upozorenjima Moskve.
Jermenija i Sjedinjene Američke Države zvanično su potpisale i parafirale paket ključnih dokumenata koji označavaju novu eru u njihovim bilateralnim odnosima.
Glumica Natalija Nataša Lučanin je devedesetih godina važila za jednu od najvećih zavodnica u Srbiji, a mnogi su je smatrali najlepšom Beograđankom koja se bavila glumom.
Glumica Milica Milša pozirala je pored motora u kožnim pantalonama, jakni i crnim čizmama i kacigom u ruci, sve za potrebe serije "Dadilja sa sela" u kojoj glumi Zorku.
Pevač Isak Šabanović organizovao je promociju nove pesme pod nazivom "Moglo je biti gore", a ujedno je iskoristio priliku da najavi svoj prvi solistički koncert u karijeri koji je zakazan 5. decembra u MTS dvorani.
Pevačica Marina Visković otputovala je u Dubai odake je objavila fotografije i pokazala novi imidž, ali i skupoceni sat čija cena iznosi preko 20.000 evra.
Mlada pevačica Ana Jokić privukla je veliiku pažnju gledaoca u muzičkom takmičenju "Pinkove zvezde" i to najvećim delom atraktivnim izgledom i vrelim plesovima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar