Danica Vučenić, novinarka tajkunske televizije N1, rekla je da je Aleksandar Vučić vešt u spoljnoj politici, da ima dobru poziciju, da svi zapadni lideri žele da sarađuju sa njim, a onda se začudila što je predsednik Srbije pred Emanuelom Makronom jasno poručio da se ne odriče ni saradnje sa Rusijom.
- Vučić ima dobru spoljno političku poziciju, on je vešt u spoljnoolitičkom pozicioniranju - i Amerika, i Zapadna Evropa i tako dalj.e On nije izgubio tu podršku, on je njima adresa. Dakle, za dogovore, za političk,e ekonomske i tako dalje, on je adresa. On kaže, parafraziram, mene nije sramota što je Srbija donela odluku da sarađuje sa Rusijom, bez ikakve sramote smo doneli tu odluku. On to stavlja u neku parapsihološku i emotivnu ravan, to je strateška odluka - rekla je Vučenić.
Voditeljka N1 Danica Vučenić, poznata po antisrpskim stavovima je u trenutku "udara istine u mozak" priznala da se samo u Srbiji pitanje litijuma politizovalo.
Televizija Nova, koja je u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka, u udarnom dnevniku emitovala anketu u kojoj su izrečene uvrede i psovke na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića, samo zato što je država pomogla narodu snižavanjem cena brojnih proizvoda.
Radomir Diklić, direktor novinske agencije Beta i nekadašnji ambasador Srbije u Francuskoj, i Nikola Letić, politikolog, izjavili su za opozicionu Novu da je poseta francuskog predsednika Emanuela Makrona od velikog značaja za Srbiju, kao i da će korist biti uzajamna.
Dragoljub Draža Petrović prešao je sve granice imbecilnosti i u “Danasu”, čiji je glavni urednik, a koji je u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka, napisao i objavio pesmu čiji je autor, tobože, sam predsednik Aleksandar Vučić.
Novosadski advokat Ivan Gvozdenac objasnio je na tajkunskoj TV da je u slučaju Severine sve urađeno po zakonu, ali se to objašnjenje nije dopalo voditeljki Šolakove televizije.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić raskrinkala je laži medija u vlasništvu tajkuna i kriminalca Dragana Šolaka i navela da u istinitost izveštavanja Šolakovih medija veruje još samo nadaleko poznati i čuveni "Daniel Smith".
Tajkun i kriminalac Dragan Šolak vodi bestidnu, prljavu isramnu kampanju laži protiv Srbije i Srba i pokušava da naš narood zaboravi sve zlo koje su ustaše počinile nad Srbima, a na šta gotovo svakodnevno podseća predsednik Aleksandar Vučić.
Televizija Nova, koja je u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka, pokušala je u udarnom dnevniku da napravi prilog u kom bi stanje srpske ekonomije u vreme vlasti Aleksandra Vučića prikazali kao loše, ali usledio je hladan tuš za njih.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je pre nekoliko dana u Predsedništvu Srbije advokata Nemanju Berića koji je ležao u zatvoru u Hrvatskoj zbog pesme Baje Malog Knindže i obećao mu je da će zajedno sa njim otići na koncert pomenutog pevača, što je zasmetalo tajkunu Draganu Šolaku.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Voditeljka N1 Danica Vučenić, poznata po antisrpskim stavovima je u trenutku "udara istine u mozak" priznala da se samo u Srbiji pitanje litijuma politizovalo.
Predsednik SAD Donald Tramp krenuo je u otvoreni ideološki obračun sa komunizmom, poručujući da su komunisti „bezbožnici“ i da predstavljaju najveću pretnju Sjedinjenim Državama od osnivanja zemlje.
Uprava Fudbalskog kluba “Orlovac” iz Mrčajevaca je putem društvenih mreža pozvala kradljivca da vrati orden koji je nestao iz njihovih prostorija u ovom mestu.
U Srbiji će biti sunčano i toplo, a posle podne, uz lokalni razvoj oblačnosti kratkotrajna kiša ili pljusak sa grmljavinom očekuju se tek ponegde u brdsko-planinskim predelima južne i istočne Srbije.
Očekuje se da ovog leta brojni turisti iz Srbije i sveta otputuju u Rim, a zbog primene EES sistema predviđa se totalni kolaps na aerodromima u prestonici Italije.
Tokom jučerašnjeg dana došlo je do teške saobraćajne nezgode u Ulici vojvode Stepe u Čačku kada je žena koja je upravljala putničkim automobilom izgubila kontrolu, sletela sa puta i udarila u ugostiteljski objekat.
Više državno tužilaštvo u Podgorici podiglo je optužnicu protiv M.M, osumnjičenog za krivična jela trgovina ljudima i nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici, saopšteno je iz tog tužilaštva.
Muškarac star oko 40 godina uboden je nožem jutros u 4.38 časova kod Studentskog grada i sa teškim povredama prevezen u Urgentni centar, rečeno je u Hitnoj pomoći.
Viši sud u Podgorici potvrdio je optužnicu protiv Srđana Popovića kojeg Specijalno državno tužilaštvo tereti da je 22. septembra 2016. godine iz snajperske puške ubio pripadnika "škaljarskog klana" Dalibora Đurića u krugu zidina spuškog zatvora dok je trenirao u poluotvorenom odeljenju.
Samo u prvih pet meseci ove godine vozači pod dejstvom droga izazvali 70 saobraćajnih nezgoda u kojima su tri osobe izgubile život, a 27 je teško povređeno.
Predsednik SAD Donald Tramp može da pritiska Damask koliko hoće, ali ideja da Sirija može da „reši“ Hezbolah u Libanu je, prema oceni ratnog dopisnika i političkog analitičara Elajdže Dž. Magnijea, „velika fantazija koja nema nikakve veze sa realnošću“.
Novi zemljotres pogodio je severnu obalu Venecuele samo dva dana nakon što su dva razorna potresa sravnila zgrade sa zemljom, usmrtila najmanje 920 ljudi i ostavila desetine hiljada nestalih.
Ukrajina će morati da vraća svoje građane iz inostranstva i da dovodi migrante kako bi nadoknadila ogroman manjak ljudi, poručio je šef Kancelarije predsednika Ukrajine Kirilo Budanov.
Predsednik SAD Donald Tramp krenuo je u otvoreni ideološki obračun sa komunizmom, poručujući da su komunisti „bezbožnici“ i da predstavljaju najveću pretnju Sjedinjenim Državama od osnivanja zemlje.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Sunce pozitivno utiče na organizam, ali prekomerno izlaganje bez odgovarajuće zaštite može ubrzati starenje kože i povećati rizik od ozbiljnih oboljenja.
Pevačica Vera Matović i u svojoj 79. godini oduševljava javnost svojim izgledom, a njena tajna mladolikosti i vitalnosti je u disciplini, zdravoj ishrani i svakodnevnoj fizičkoj aktivnosti.
Pevačica Suzana Jovanović pojavila se sinoć na koncertu "Južnog vetra", a pre nastupa govorila je o karijeri i životu, te je odgovorila i na pitanje o odnosu sa Lepom Brenom.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.